شلیک پلیس به خودروی پسر و دختر فراری

ساعت 4 بامداد ۲۵ اردیبهشت ماه مأموران گشت کلانتری ۱۴۴ تهرانپارس هنگام گشتزنی در خیابان پنجم مرکزی سازمان گوشت به یک خودرو با دو سرنشین که در کنار خودرو‌ها توقف کرده بود مشکوک شدند.

.

مأموران با انجام بررسی‌ها علت توقف و پرسه‌زنی دختر و پسر جوان در محدوده را جویا شدند که راننده به صورت دنده عقب به سمت افسر گشت حرکت کرد و مأمور خود را از مسیر خودرو خارج کرده و متهمان اقدام به فرار کردند.

.

download (2)

با فرار متهمان عملیات تعقیب و گریز پلیسی آغاز شد و واحدهای کمکی نیز به تعقیب خودروی متهمان پرداخته و ابتدا با صدای بلند دستور ایست داده و سپس با اخطارهای هوایی وقتی بی‌اعتنایی دختر و پسر را دیدند چهار تیر جنگی به سمت خودرو شلیک کردند که در این راستا خودرو در مسیر فرار به چند خودروی پارک شده خسارت وارد کرد و پس از تعقیب و گریز در تقاطع خیابان طالقانی و خیابان بنی‌هاشم خودروی فراری‌ها از کنترل خارج شد و با یک خودروی پارک شده نیسان از پشت برخورد کرد.

با توقف خودروی فراری‌ها دختر و پسر بازداشت شدند. راننده خودرو خود را به نام «پیام» ۲۲ ساله و سرنشین آن خود را «نازنین» معرفی کردند و از آنها موادمخدر و مشروبات الکلی به دست آمد.