شناسايي سارقان مسلح بانک + عکس

 

2-13920905004144

پليس آگاهي تهران بزرگ از مردم خواست سارقاني را که از بانکي در خاني آبادنو سرقت مسلحانه کردند را شناسايي کنند.

 

 

 

يک فقره سرقت مسلحانه از بانکي در شعبه خاني آبادنو در ساعت 08:15 بيستم اسفندماه پارسال از طريق مرکز فوريت هاي پليسي 110 اعلام شد. با حضور مأموران کلانتري 152 خاني آباد در محل و انجام بررسي هاي اوليه مشخص شد که دو سارق مسلح، با تهديد اسلحه اقدام به سرقت از داخل بانک کرده و پس از سرقت، با دو دستگاه موتورسيکلت طرح هوندا 125 از محل متواري شده اند.

 

 

 

با تشکيل پرونده مقدماتي با موضوع “سرقت مسلحانه” و به دستور بازپرس شعبه هشتم بازپرسي دادسراي امور جنايي تهران، پرونده براي رسيدگي در اختيار اداره يکم مبارزه با سرقت هاي مسلحانه پليس آگاهي تهران بزرگ قرار گرفت.

 

 

 

کارآگاهان اداره يکم پليس آگاهي با حضور در محل سرقت به تحقيق از شاهدان صحنه سرقت مسلحانه پرداختند. بررسي تصاوير بدست آمده از دوربين هاي مداربسته و همچنين اظهارات کارمندان بانک نشان داد که در ساعت اوليه شروع به کار روزانه بانک دو تن در حالي که عينک دودي به چشم داشتند وارد شعبه شده، يکي از آنها از داخل کيف دستي همراهش يک قبضه اسلحه کلاش و نفر دوم نيز از زيرلباسش يک قبضه چاقو و اسلحه کمري خارج و ضمن تهديد کارمندان و مشتريان اقدام به سرقت وجوه نقد داخل باجه هاي بانک کرده، پس از خروج از بانک با دو دستگاه موتورسيکلت طرح هوندا 125 از محل متواري شده اند.

 

 

 

يکي از کارمندان شعبه در اظهارات خود به کارآگاهان گفت: ” دو سارق مسلح وارد بانک شده که يکي از آنها اسلحه کلاش و نفر دوم نيز چاقو و اسلحه کمري در دست داشت. آنها پس از ورود به داخل بانک، اسلحه هاي خود را مسلح و شروع به تهديد کردند که “هيچ کس از جاي خود تکان نخورد” و يکي از آنها به بالاي يکي از باجه هاي شعبه رفت و نفر دوم نيز اقدام به سرقت پول هاي داخل کشوهاي همکاران کرد و پس از سرقت، هر دو از بانک خارج و با دو دستگاه موتورسيکلت از محل متواري شدند”.

 

 

 

مرکز اطلاع رساني پليس آگاهي تهران بزرگ، با انتشار اين خبر اعلام اين خبر گفت: با توجه به تصاوير بدست آمده از سارقان مسلح، دستور انتشار تصاوير اين دو متهم براي شناسايي از سوي بازپرس صادر شد. کليه شهروندان در صورت شناسايي متهمان، هرگونه اطلاعات خود در خصوص هويت، مخفي گاه يا محل هاي تردد متهمان را از طريق شماره تماس 51055501 و 55381036 در اختيار کارآگاهان اداره يکم پليس آگاهي تهران بزرگ قراردهند.