کافه گردش
حوادث
۵ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۳۸ ق.ظ

شناسایی سارقان مسلح بانک + عکس

 

2-13920905004144

پلیس آگاهی تهران بزرگ از مردم خواست سارقانی را که از بانکی در خانی آبادنو سرقت مسلحانه کردند را شناسایی کنند.

 

 

 

یک فقره سرقت مسلحانه از بانکی در شعبه خانی آبادنو در ساعت ۰۸:۱۵ بیستم اسفندماه پارسال از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام شد. با حضور مأموران کلانتری ۱۵۲ خانی آباد در محل و انجام بررسی های اولیه مشخص شد که دو سارق مسلح، با تهدید اسلحه اقدام به سرقت از داخل بانک کرده و پس از سرقت، با دو دستگاه موتورسیکلت طرح هوندا ۱۲۵ از محل متواری شده اند.

 

 

 

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع “سرقت مسلحانه” و به دستور بازپرس شعبه هشتم بازپرسی دادسرای امور جنایی تهران، پرونده برای رسیدگی در اختیار اداره یکم مبارزه با سرقت های مسلحانه پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

 

 

 

کارآگاهان اداره یکم پلیس آگاهی با حضور در محل سرقت به تحقیق از شاهدان صحنه سرقت مسلحانه پرداختند. بررسی تصاویر بدست آمده از دوربین های مداربسته و همچنین اظهارات کارمندان بانک نشان داد که در ساعت اولیه شروع به کار روزانه بانک دو تن در حالی که عینک دودی به چشم داشتند وارد شعبه شده، یکی از آنها از داخل کیف دستی همراهش یک قبضه اسلحه کلاش و نفر دوم نیز از زیرلباسش یک قبضه چاقو و اسلحه کمری خارج و ضمن تهدید کارمندان و مشتریان اقدام به سرقت وجوه نقد داخل باجه های بانک کرده، پس از خروج از بانک با دو دستگاه موتورسیکلت طرح هوندا ۱۲۵ از محل متواری شده اند.

 

 

 

یکی از کارمندان شعبه در اظهارات خود به کارآگاهان گفت: ” دو سارق مسلح وارد بانک شده که یکی از آنها اسلحه کلاش و نفر دوم نیز چاقو و اسلحه کمری در دست داشت. آنها پس از ورود به داخل بانک، اسلحه های خود را مسلح و شروع به تهدید کردند که “هیچ کس از جای خود تکان نخورد” و یکی از آنها به بالای یکی از باجه های شعبه رفت و نفر دوم نیز اقدام به سرقت پول های داخل کشوهای همکاران کرد و پس از سرقت، هر دو از بانک خارج و با دو دستگاه موتورسیکلت از محل متواری شدند”.

 

 

 

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با انتشار این خبر اعلام این خبر گفت: با توجه به تصاویر بدست آمده از سارقان مسلح، دستور انتشار تصاویر این دو متهم برای شناسایی از سوی بازپرس صادر شد. کلیه شهروندان در صورت شناسایی متهمان، هرگونه اطلاعات خود در خصوص هویت، مخفی گاه یا محل های تردد متهمان را از طریق شماره تماس ۵۱۰۵۵۵۰۱ و ۵۵۳۸۱۰۳۶ در اختیار کارآگاهان اداره یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ قراردهند.

سپیده تدین
394 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *