ضرب‌ و‌ شتم طلبه ناهی‌ از منکر در قم +عکس

123614_899

طلبه جوان 22 ساله ای به نام «ابوالحسن محمدزاده» شامگاه جمعه 31 مرداد ماه توسط اراذل و اوباش به دلیل انجام فریضه امر به معروف و نهی از منکر مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

«ابوالقاسم محمدزاده» برادر این طلبه ناهی از منکر٬ درباره جزئیات این اتفاق اسف‎بار اظهار داشت: برادرم حوالی غروب در خیابان دختری را مشاهده می‎کند که توسط چند موتور سوار پسر مورد اذیت و آزار قرار گرفته بود. ازاذل و اوباش در کحلی به آزار این دختر پرداخته بودند که مردم حضور داشتند ولی هیچکس جرات جلو رفتن نداشت.

وی افزود: در این میان٬ برادرم جلو رفته و مودبانه به موتورسواران تذکر داد و از آنان خواست تا از ایجاد مزاحمت دست بردارند. موتور سواران با تذکر برادرم از کار خود منصرف شده و می روند.

ابوالقاسم محمدزاده خاطرنشان کرد: ابوالحسن به مسیرش ادامه می دهد که دقایقی بعد٬ موتور سواری در انتهای خیابان باجک قم٬ وی را مجبور به توقف می‎کند. برادرم برای اینکه به موتور روبرویی برخورد نکند؛ به کوچه جنب خیابان می رود و به محض بازگشتن به خیابان اصلی٬ با اصابت ضربه ای به موتور سیکلتش، نقش بر زمین می‎گردد.

123613_778

برادر این طلبه ناهی از منکر گفت: هنگامی که برادرم قصد شناسایی فرد ضارب را داشت، مرد درشت اندامی با ضربه ای محکم٬ وی را از ناحیه صورت مورد ضرب و شتم قرار داد. پس از این اتفاق چشمانش تیره شده تا اینکه احساس سوزش از ناحیه دست می‎کند و پس از باز کردن چشمان٬ فردی را مشاهده می‎کند که درحال جویدن انگشت دستانش است(!).

سایت تابش کوثر به نقل از این برادر ناهی از منکر می‎نویسد: اکنون دست ابوالحسن چهار بخیه خورده و بینی‎اش شکسته است.

ابوالقاسم محمدزاده در پایان از مسئولین انتظامی استان خواست تا عاملان ضرب و شتم برادرش را به اشد مجازات برسانند تا دیگر شاهد اینگونه رفتارها با ناهیان از منکر نباشیم.