قتل خاله همسر با ضربات ظروف چيني

1-13920905004144

کارآگاهان مردي را که خاله همسرش را با ضربات ظروف چيني به قتل رسانده بود، دستگير کردند.

 

 

 

وقوع يک فقره درگيري در ساعت 16:00 بيست و هشتمين روز از فروردين ماه امسال از طريق مرکز فوريت هاي پليسي 110 در محل سرايداري يک ساختمان واقع در چهارراه وحدت، به کلانتري 170 کهريزک اعلام شد. با حضور مأموران و بررسي هاي اوليه مشخص شد خانمي 64 ساله به علت مصدوميت به بيمارستان منتقل و تحت اقدامات درماني قرار گرفته است.

 

 

 

با اعلام نظريه تيم پزشکي بيمارستان در خصوص علت مرگ که آن را ناشي از اصابت ضربات جسم سخت به ناحيه سر اعلام کرده بود، پرونده با موضوع “قتل عمد” تشکيل و به دستور رئيس شعبه 102 دادگاه کهريزک، پرونده براي رسيدگي و انجام تحقيقات به اداره دهم پليس آگاهي تهران بزرگ ارجاع شد.

 

 

 

کارآگاهان اداره دهم پليس آگاهي با مراجعه به محل وقوع درگيري اطلاع پيدا کردند که در زمان حادثه، منزل سرايداري در اختيار زن و شوهري قرار داشته که از زمان انتقال مقتوله به بيمارستان، به طرز مشکوکي ناپديد شده اند. در ادامه تحقيقات از اعضاي خانواده مقتوله مشخص شد که وي خاله همسر سرايدار ساختمان بوده که به همين علت، به محل سکونت خواهرزاده اش رفت و آمد داشته است.

 

 

 

با توجه به شواهد بدست آمده از صحنه جنايت و همچنين ناپديدشدن ناگهاني سرايدار و همسرش که همگي نشان از وقوع يک جنايت خانوادگي داشت، شناسايي مخفي گاه سرايدار در دستور کار کارآگاهان اداره دهم آگاهي قرار گرفت و سرانجام مخفي گاه وي در روستايي واقع در استان خراسان رضوي شناسايي شد.

 

 

 

با شناسايي مخفيگاه سرايدار(رضا . الف)، کارآگاهان اداره دهم با اخذ نيابت قضايي به خراسان رضوي اعزام شدند و در سي ام آبان ماه امسال سرايدار را دستگير کردند.

 

 

 

رضا . الف که پس از دستگيري چار ه اي جز اعتراف و بيان حقيقت نداشت، در اظهارات خود به کاراگاهان گفت: “همسرم، خواهرزاده مقتوله است و بواسطه همين رابطه خويشاوندي، مقتوله به منزل ما رفت و آمد داشت و من نيز هيچ مشکلي با وي نداشتم”.

 

 

 

متهم درباره نحوه ارتکاب جنايت به کارآگاهان گفت: “چند روز قبل از جنايت، همسرم به منزل يکي از بستگانش رفته و چندين روز در آنجا مانده بود و همين موضوع باعث ناراحتيم شده بود تا اينکه در روز حادثه، مقتوله بدون اطلاع از عدم حضور همسرم به خانه ما آمد. چند دقيقه اي از ورود مقتوله به خانه نگذشته بود که به طرح شکايت از همسرم و طرح اين موضوع پرداختم که همسرم (خواهرزاده مقتوله) چندين روز است که به منزل بستگانش رفته و مرا تنها گذاشته، در حالي که انتظار داشتم تا مقتوله از من طرفداري کند اما در کمال تعجب وي از خواهرزاده اش حمايت کرد و همين موضوع باعث شد تا من در يک لحظه عصباني شده، کنترل خود را از دست داده و با ظروف چيني، چندين ضربه محکم به سر مقتوله وارد کنم”.

 

 

 

متهم در خصوص نحوه متواري شدن از محل جنايت نيز به کارآگاهان گفت: “پس از آن که موضوع را به همسرم اطلاع دادم، وي به خانه آمد و خاله را به بيمارستان منتقل کرديم، چند روز اول در تهران بوديم تا اينکه به اصرار من تصميم گرفتيم تا از تهران فرار کنيم و به روستايي در نزديکي مشهد آمده و در آنجا به عنوان کارگر ساده مشغول به کار شدم”.

 

 

 

سرهنگ کارآگاه آريا حاجي زاده، معاون مبارزه با جرايم جنايي پليس آگاهي تهران بزرگ، با اعلام اين خبر گفت: با توجه به اعتراف صريح متهم، قرار بازداشت موقت از مقام قضايي صادر و متهم براي انجام تحقيقات تکميلي در اختيار اداره دهم پليس آگاهي تهران بزرگ قرار گرفت”.