کافه گردش
حوادث
۲۱ خرداد ۱۳۹۳, ۴:۲۲ ب.ظ

مامور وظیفه شناس از ۳۰۰ میلیون چشم پوشی کرد

777777777777777777777777777777777

در پی دریافت دریافت و اخبار مردمی مبنی بر خرید وفروش داروهای غیر مجاز و قرص  های پیش ساز تولید مواد مخدر صنعتی توسط فردی در محدوده خیابان طالقانی پرونده ای در این رابطه تشکیل و به صورت ویژه در دستور کار ماموران مبارزه با مواد مخدر کلانتری مهرآباد جنوبی قرار گرفت.

در ادامه ماموران به صورت نامحسوس ضمن به کارگیری منابع اطلاعاتی در محل مورد نظر دریافتند که متهم در حال تخلیه داروهای غیر مجاز از یک دستگاه خودروی پراید به داخل منزل است.

به دنبال این موضوع سریعا ماموران کلانتری بلافاصله در محل حاضر و در یک عملیات غافلگریانه متهمان را که در حال تخلیه بار داروهای غیر مجاز به داخل منزل بودند دستگیر و در بازرسی از آنان مقادیری زیادی شربت متادون و داروهای پیش ساز تولید شیشه کشف کردند.

به دنبال کشف مواد مذکور ماموران متهمان را به نام های احسان و مهران بازداشت کرده و قصد انتقال آنان به کلانتری را داشتند که با پیشنهاد رشوه ۳۰۰ میلیون ریالی متهم اصلی روبرو شدند.

ماموران کلانتری با هماهنگی با سلسله مراتب فرماندهی مبلغ رشوه را به صورت کارت به کارت از متهمان دریافت کرده و سپس ضمن ضمیمه کردن آن به پرونده، متهمان را به کلانتری انتقال دادند.

سرهنگ محمد امین ارباب پور رئیس کلانتری ۱۱۹ مهرآباد جنوبی در این باره به باشگاه خبرنگاران، گفت: متهمان پس از انتقال به کلانتری و تشکیل پرونده به مقام قضایی ارجاع شدند.

سپیده تدین
402 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *