مرگ پسر 8 ساله در اولین جلسه کلاس خصوصی شنا/عکس

مهبد فتحی، پسربچه 8 ساله‌ای که برای آموزش خصوصی شنا در کلاس‌های شنای استخر یاد یاران شرکت کرده بود، حوالی ساعت 19 روز گذشته به علت نامعلومی غرق شد و جان خود را از دست داد. 
 
آقای فاضلی از همکاران مادر این پسربچه دراین باره گفت: مهبد و دو نفر دیگر در یک کلاس خصوصی شنا ثبت نام کرده بودند و دیروز اولین جلسه این کلاس برگزار شد، اما چند دقیقه قبل از آنکه پدر این پسربچه به دنبال او بروند، از استخر با وی تماس گرفته و خواسته می شود که به بیمارستان لقمان مراجعه کند چراکه مهبد دچار حادثه شده است. اما پس از مراجعه به بیمارستان متوجه می‌شود که پسرش در استخر غرق شده و جسم بی‌جان او را به بیمارستان برده‌اند. 
 

kljklj

او با اشاره به شکایت این خانواده از مسئولان این استخر متعلق به شهرداری تهران و مربی شنا مهبد، ادامه داد: در حال حاضر خانواده این پسر بچه برای خاکسپاری فرزند خود راهی آمل شده‌اند اما تا آنجا که من اطلاع دارم شکایت اولیه در این خصوص ثبت شده و آنان پیگیر موضوع هستند. 
 
او با اشاره به دلخوری خانواده این پسربچه از بی‌توجهی مسئولان استخر به این حادثه، گفت: متاسفانه هیچ یک از مسئولان پیگیر وضعیت این پسربچه نشدند و حتی به خانواده وی نیز مراجعه نکردند. از سوی دیگر به خانواده وی اعلام نکرده‌اند که در استخر چه بر سر مهبد گذشته و چه اتفاقی باعث غرق شدن وی شده است. 
 
هدایتی از دیگر اقوام مهبد نیز در این باره به ایسنا گفت: منتظر نظر پزشکی قانونی هستیم و پس از مراسم خاکسپاری شکایتمان را رسما ثبت خواهیم کرد اما آنچه که در گواهی فوت درباره علت مرگ آمده خفگی بوده و ما نمی‌دانیم چرا این پسربچه در نخستین جلسه کلاس آموزشی باید غرق شود. 
 
او افزود: والدین مهبد پس از مراسم خاکسپاری پیگیر موضوع خواهند بود.