کافه گردش
aمطالب پیشنهادی
۱ خرداد ۱۳۹۶, ۹:۴۶ ق.ظ

پدر خشمگین، پسر معتادش را کشت

مرد میانسال که از اعتیاد پسرش به ستوه آمده بود، سرانجام فرزند ناخلف‌اش را کشت. راز این جنایت زمانی فاش شد که مأموران پلیس از مشاجره خونین پدر و پسر با خبر شده و خود را به محله حسن‌آباد کرج رساندند.
دقایقی بعد و با حضور امدادگران اورژانس، پیکرهای آنها به بیمارستان انتقال یافت. اما تلاش پزشکان برای نجات جان پسر ۳۲ ساله بی‌نتیجه ماند و وی براثر خونریزی شدید به دلیل اصابت ۱۳ ضربه چاقو جان سپرد.
عامل قتل پس از بهبودی نسبی به بازپرس «حسن علایی ثمرین» از شعبه ۱۳ دادسرای کرج گفت: «باور کنید از مرگ فرزندم بشدت ناراحتم. «سعید» فرزند بزرگ خانواده بود و برایش آرزوهای زیادی داشتم. دلم می‌خواست پس‌از من تکیــــه گاه خانواده‌ام باشد. اما متأسفانه اعتیاد بلای جانش شده و از دیدن وضعیت‌اش ناراحت بودم. بارها با هم مشاجره کردیم اما فایده‌ای نداشت. شب حادثه از میهمانی برگشتیم و در اتاق با همسر و پسر کوچک‌ترم سرگرم گفت‌وگو و میوه خوردن بودیم که با «سعید» بر سر موضوعی جرو بحث کردم. ناگهان او با چاقوی بزرگی که در دست داشت مرا تهدید کرد.
او بشدت عصبانی بود و به طرفم حمله کرد و من هم برای دفاع از خودم کارد میوه خوری برداشتم. او فقط ضربه‌ای به دستم زد اما من ۲ ضربه با کارد به او زدم و وقتی بی‌حال روی زمین افتاد، با چاقوی‌خودش چند ضربه دیگر زدم. هرچند قصد کشتن فرزندم را نداشتم اما، اعتیادش همه محبتم را نسبت به او از بین برده بود و نتوانستم خودم را کنترل کنم.»

با اعترافات تلخ پدر به قتل پسر، بازپرس «علایی» دستور معرفی مرد میانسال به پزشکی قانونی را صادر کرد تا سلامت روحی و روانی‌اش بررسی و مشخص شود آیا در زمان ارتکاب جنایت مسئول اعمال خود بوده است یا خیر. همچنین با حضور کارآگاهان جنایی کرج و بازپرس ویژه قتل، صحنه جنایت بازسازی و متهم با قرار بازداشت موقت به اتهام قتل عمد روانه زندان شد.

رهـــــــــــــا مسعودی
210 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *