گزارش رابطه نامشروع عمه با مرد غريبه

رابطه نامشروع عمه با مردي غريبه‌ مشکلاتي براي خانواده خودش و برادرش به وجود آورد. 
 
به گزارش مردم سالاری، صبح روز پنج شنبه ماموران کلانتري کن با تماس دختر جواني که خبر از حضور مرد غربيه‌اي در خانه شان را مي‌داد، سريعا به محل اعزام شدند. 
 
 پس از حضور ماموران زن جواني به نام «مهسا» به همراه مرد غربيه‌اي از داخل خانه دستگير و به پايگاه پليس انتقال داده شدند. 
 
تحقيقات پليس از اين رابطه نامشروع حکايت از آن داشت که «مسها» با دخترش جهت مهماني به خانه برادر خود آمده بودند در حاليکه خانواده برادرش به جز دخترشان قصد سفر به کيش را داشتند. آنان پس از خوردن شام به فرودگاه رفته و مسافران را راهي کردند و سپس عمه به همراه دخترش و برادرزاده‌اش به خانه برادرش رفتند تا شب را در آنجا استراحت کنند. شب در خانه، «مهسا» ناگهان با آوردن چاي از دختران خواست، با نوشيدن آن خواب راحتي داشته باشند ولي برادرزاده‌اش که «مرجان» نام داشت به دليل اينکه علاقه‌اي به خوردن چاي نداشت،‌ وانمود به خوردن چاي کرد و بعد به اتاقش رفت تا بخوابد. 

بعد از طلوع خورشيد «مرجان» با سر و صداهايي از داخل اتاق عمه اش از خواب بيدار شد و متوجه حضور مرد غريبه‌اي در داخل خانه شد که سريعا بدون اينکه مرد غريبه و عمه‌ متوجه شوند با پليس تماس گرفت. 
 
همچنين در پايان گزارش ماموران مشخص شد «مهسا»، ليوان چاي را به مواد خواب‌آور مسموم کرده بوده و تصور نمي‌کرده است که برادر زاده‌اش چاي را نخورده باشد. 
 
سرگرد رسول بهرامي رييس کلانتري 142 کن گفت: پرونده اي در اين خصوص تشکيل و به همراه متهمان به دادسراي ارشاد ارسال گرديد. 
 
گفتني است، ‌دختر «مهسا» نيز به جهت پيشگيري از هرگونه حادثه ناگهاني به دليل مسمويت زياد به درمانگاه فرستاده شد.