کافه گردش
حوادث
۲۸ آبان ۱۳۹۲, ۱۱:۵۶ ب.ظ

۹۰ ماه زندان مجازات قتل دختر فراری

1-13920827170117

پسر شیشه ای که در جریان یک درگیری مرگبار، دختر فراری را به قتل رسانده بود ،با گذشت اولیای دم به ۹۰ ماه زندان محکوم شد.

 

به گزارش خبرنگار مهر، دهم شهریور سال ۹۰ ماموران کلانتری ۱۳۲ نبرد از قتل دختری در پشت بام یکی از خانه های منطقه خاوران با خبر شدند. همان موقع ماموران به ساختمان مورد نظر رفتند و با پیکر مهسا ۲۶ ساله روبه رو شدند که با ضربه های کارد کشته شده بود.در آن بین سعید ۳۲ ساله که دستانش خونین بود تلاش می کرد با تهدید ماموران از مهلکه بگریزد اما نتوانست.

 

نخستین بررسی ها نشان داد، مهسا معتاد بود و برای مصرف مواد مخدر به آلونک سعید رفت و آمد داشت.جسد به دستور بازپرس شعبه دوم دادسرای امور جنایی به پزشکی قانونی فرستاده شد. پسر جوان هم در بازجویی ها به قتل اعتراف کرد و گفت: چندماه پیش به طور اتفاقی در یک پارک با مهسا آشنا شدم. او به دلیل اعتیاد از خانه فرار کرده بود و برای مصرف مواد به آلونک من می آمد. شامگاه دهم شهریور امسال، من و مهسا پس از مصرف شیشه دچار توهم شدیم. او با چاقو به من حمله کرد و من هم قمه کشیدم. زمانی به خودم آمدم که کار از کار گذشته بود. باور کنید نمی خواستم آدم بکشم.

 

پس از آخرین دفاعیات متهم و وکلیش، قضات دادگاه ختم رسیدگی به پرونده را اعلام و او را به قصاص نفس اعدام محکوم کردند.

 

با اعتراض پسر جنایتکار پرونده برای رسیدگی نهایی به دیوان عالی کشور فرستاده شد که قضات شعبه ۹ دیوان عالی کشور حکم را تائید کردند.

 

در حالی که شمارش معکوس برای اجرای حکم قصاص آغاز شده بود، اولیای دم با مراجعه به دادسرا رضایت خود را اعلام کردند.

 

صبح دیروز سعید از جنبه عمومی جرم پای میز محاکمه قرار گرفت. پسر جوان با قبول اتهامش گفت: از کار خود پشیمانم . این حادثه در یک لحظه رخ داد و من قصد کشتن مهسا را نداشتم.

 

پس از آخرین دفاعیات متهم قضات دادگاه برای صدور حکم وارد شور شده و متهم را به ۹۰ ماه زندان محکوم کردند.

سپیده تدین
458 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *