90 ماه زندان مجازات قتل دختر فراري

1-13920827170117

پسر شيشه اي که در جريان يک درگيري مرگبار، دختر فراري را به قتل رسانده بود ،با گذشت اولياي دم به 90 ماه زندان محکوم شد.

 

به گزارش خبرنگار مهر، دهم شهريور سال 90 ماموران کلانتري 132 نبرد از قتل دختري در پشت بام يکي از خانه هاي منطقه خاوران با خبر شدند. همان موقع ماموران به ساختمان مورد نظر رفتند و با پيکر مهسا 26 ساله روبه رو شدند که با ضربه هاي کارد کشته شده بود.در آن بين سعيد 32 ساله که دستانش خونين بود تلاش مي کرد با تهديد ماموران از مهلکه بگريزد اما نتوانست.

 

نخستين بررسي ها نشان داد، مهسا معتاد بود و براي مصرف مواد مخدر به آلونک سعيد رفت و آمد داشت.جسد به دستور بازپرس شعبه دوم دادسراي امور جنايي به پزشکي قانوني فرستاده شد. پسر جوان هم در بازجويي ها به قتل اعتراف کرد و گفت: چندماه پيش به طور اتفاقي در يک پارک با مهسا آشنا شدم. او به دليل اعتياد از خانه فرار کرده بود و براي مصرف مواد به آلونک من مي آمد. شامگاه دهم شهريور امسال، من و مهسا پس از مصرف شيشه دچار توهم شديم. او با چاقو به من حمله کرد و من هم قمه کشيدم. زماني به خودم آمدم که کار از کار گذشته بود. باور کنيد نمي خواستم آدم بکشم.

 

پس از آخرين دفاعيات متهم و وکليش، قضات دادگاه ختم رسيدگي به پرونده را اعلام و او را به قصاص نفس اعدام محکوم کردند.

 

با اعتراض پسر جنايتکار پرونده براي رسيدگي نهايي به ديوان عالي کشور فرستاده شد که قضات شعبه 9 ديوان عالي کشور حکم را تائيد کردند.

 

در حالي که شمارش معکوس براي اجراي حکم قصاص آغاز شده بود، اولياي دم با مراجعه به دادسرا رضايت خود را اعلام کردند.

 

صبح ديروز سعيد از جنبه عمومي جرم پاي ميز محاکمه قرار گرفت. پسر جوان با قبول اتهامش گفت: از کار خود پشيمانم . اين حادثه در يک لحظه رخ داد و من قصد کشتن مهسا را نداشتم.

 

پس از آخرين دفاعيات متهم قضات دادگاه براي صدور حکم وارد شور شده و متهم را به 90 ماه زندان محکوم کردند.