احمدی‌نژاد: شاهد ظهور خواهیم بود

احمدی‌نژاد گفت: آمریکا در حال نابودی است، تمام بنیان 400 ساله حکومت وی فرو ریخت و به‌زودی شاهد ظهور امام عصر (ع) خواهیم بود و ریشه استکبار برچیده می‌شود.

.

 اخبار,اخبارسیاسی, فعالیتهای سیاسی احمدی نژاد

به گزارش فارس، محمود احمدی‌نژاد جمعه شب در مراسم جشن میلاد حضرت علی (ع) در مقبره سعیدالعلما بابل، مردم مازندران را مردمی ولایی و پیشرو در مسیر ارزش‌های‌الهی خواند و اظهار کرد: امروز دشمن همان اقدام را علیه امام زمان (عج) فرزند علی (ع) انجام می‌دهد و سعی دارد تا از نفوذ خود در منطقه بیفزاید، جنگ استکبار با مسلمانان و ملت ما جنگ با سرزمین و منابع و ثروت نیست بلکه او فهمیده ملتی پیدا شده که عشق به اهل بیت (ع) و ارزش‌های الهی دارد و خود را برای مبارزه با ظلم آماده می‌کند.

رئیس جمهور سابق کشورمان بیان کرد: دشمن درصدد است دین را در ذهن بشریت منفور کرده و جلوی ورود امام (عج) را در منطقه بگیرد، زیرا حضور امام عصر (عج) مرگ دشمنان است.

احمدی‌نژاد بیان کرد: علی (ع) معیار حق است و هرگز از حق دست نمی‌کشد و مانند دنیای دمکراسی امروز که به‌دنبال کسب رأی و قدرت هستند، سیاسی‌کار نیست، در نگاه امام (ع) شکست کوتاه آمدن از حق و پیروزی پافشاری بر حق است و مهم نیست چه اتفاقی بیفتد.

وی با اشاره به اینکه امروز جهان بیش از هر زمان دیگری نیازمند منش علی (ع) است، تصریح کرد: برای یاری کردن امام عصر (عج) باید او را شناخت، خیرخواه بود، باتقوی بود و از مظاهر دنیایی دست کشید، باید از بیت‌المال صیانت کرد، حاکمیت توحید بدون توده مردم امکان ندارد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با تأکید بر اینکه امروز با بیداری که در جهان اتفاق افتاده دنیا به سمت توحید پیش می‌رود، خاطرنشان کرد: آمریکا در حال نابودی است، تمام بنیان 400 ساله حکومت وی فرو ریخت و به‌زودی شاهد ظهور امام عصر (ع) خواهیم بود و ریشه استکبار برچیده می‌شود.

احمدی‌نژاد گفت: هرگاه دشمن به کشوری حمله کرد، شماره معکوس نابودی خودش شروع می‌شود، امروز دنیا نیازمند یک همدلی است تا راه برای پیروزی بشریت باز شود.