تاسف يک نماينده از توهين به 3 شخصيت نظام

يك نماينده حاضر در مراسم راهپيمايي روز قدس، با نكوهش رفتارها و شعارهاي وحدت‌شكن عليه سه تن از مقامات دولتي و پارلماني در راهپيمايي روز قدس، گفت: بايد از اين گونه رفتارهاي خودسرانه دوري و جلوگيري شود. اگر اختلافاتي وجود دارد اين اختلافات بايد در درون خانواده نظام حل شود و نبايد در مجامع و مراسم عمومي آن هم جلوي چشم هزاران نفر از مردم روزه‌دار و دوربين‌هاي تلويزيون‌هاي داخلي و خارجي شاهد چنين رفتارهاي خودسرانه، زننده و مشمئزكننده‌اي باشيم.

رمضانعلي سبحاني‌فر در گفت‌وگو با ايسنا تصریح کرد: امروز كه روز حضور مردم از طبقات و اقشار مختلف مختلف در راهپيمايي وحدت‌آفرين روز قدس بود و مراسم در فضايي كاملا امن و آرام برگزار شد، متاسفانه به رييس‌جمهوري، معاون اول رييس‌جمهور و نايب رييس مجلس جلوي چشم هزاران نفر از مردم توهين شد.

سخنگوی ستاد انتخابات حزب اعتدال و توسعه با اشاره به سخنان خطیب جمعه تهران گفت: خطيب جمعه امروز در خطبه‌هاي نماز اشاره کرد که در جايي كه پاي منافع ملي و اسلام در ميان است، همه مردم از اقشار مختلف در صحنه هستند و اينگونه پاي كار مي‌آیند و لذا اصلا درست نبود كه عده‌اي از زنان و مردان حاضر در راهپيمايي اينگونه به سه شخصيت سياسي كشور توهين كنند.

نماينده مردم سبزوار در مجلس هشدار داد: همه بايد بدانيم که استكبار جهاني  و در راس آن صهيونيست‌ها، آمريكايي‌ها و حكام منطقه‌اي سرسپرده آنها عليه نظام جمهوري اسلامي ايران متحد و منسجم هستند. اگر قرار بر حفظ‌نشدن انسجام و وحدت داخلي باشد، ضرر و زيان و دود آن به چشم امت اسلام و مردم مي‌رود.

وي یادآور شد: اگر جلوي خودسرها گرفته نشود به تدريج تفرقه و شكاف بين مسئولان و جريان‌هاي سياسي رخنه مي‌كند و ضرر و زيان و دود آن به چشم كل نظام خواهد رفت و صهيونيست‌ها و استكبار جهاني از اين اختلافات نهايت بهره‌برداري را خواهند كرد.

اين نماينده حاضر در مراسم راهپيمايي روز قدس بار ديگر هشدار داد: شعارهاي تند خودسرها نشان داد که منظور رهبري از «آتش به اختيار» را به درستي درك نكرده‌اند. اگر منظور بخواهد اين باشد كه هر كس به كس ديگري رسيد، شروع به توهين و ناسزاگويي كند و رفتارهاي تفرقه‌افكنانه را ترويج كند كه امر پسنديده‌اي نيست بلكه آتش به اختيار بايد در برابر دشمنان اسلام و ايران و افراد تفرقه‌افكن باشد. شعارها و رفتارهاي سياسي آن هم در درون خانواده انقلاب و اينكه هر كس بخواهد ساز خود را بزند نشان مي‌دهد که برداشت درستي از فرمايش رهبري نشده است.