تبریک شبانه‌ی حامیان رئیسی و قالیباف به حسن روحانی

جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی (جمنا) با صدور بیانیه ای پیروزی در رقابت های انتخاباتی و جلب اعتماد مردم برای ادامه خدمت در جایگاه ریاست جمهوری را به حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهور منتخب تبریک گفت.

به نقل از کانال تلگرام جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی، در بیانیه «جمنا» درباره انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم آمده است: ملت شریف ایران، حضور پرشور شما در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا بار دیگر چشم جهانیان را به خود خیره کرد.
بدون شک خلق این حماسه که در پرتو رهنمودهای مقام معظم رهبری و موقع شناسی شما مردم بصیر ایران به رغم تبلیغات گسترده دشمنان برای دور کردن شما مردم از صندوق های رای صورت گرفت، پیروزی دیگری برای نظام جمهوری اسلامی و ملت ایران رقم زد.
جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی پیروزی در رقابت های انتخاباتی و جلب اعتماد مردم برای ادامه خدمت در جایگاه ریاست جمهوری را به رئیس جمهوری منتخب حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی تبریک می گوید.
همچنین تقدیر و امتتان خود را از نامزدهای مورد تایید جبهه مردمی نیروهای انقلاب به ویژه حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی و محمدباقر قالیباف که با حضور، تلاش و از خود گذشتگی، بسترهای خلق نشاط سیاسی، ارائه الگویی ماندگار از رقابت پاک انتخاباتی و نمایندگی از مطالبات واقعی مردم و در نهایت خلق حماسه ماندگار 29 اردیبهشت را فراهم آوردند، ابراز می داریم و نیز از همدلی و همراهی سایر نامزدهای محترم جبهه که در فرایند رسیدن به وحدت و حمایت از نامزد نهایی، تلاش وافر داشته و به گرم شدن فضای انتخابات کمک کرده اند، تشکر می کنیم.
سخن مشترک همه نامزدهای ریاست جمهوری، حل مشکلات اقتصادی کشور بخصوص بحران بیکاری و رکود، مشکلات زیست محیطی و رفع ناهنجاری های اجتماعی بود.
حال که رقابت های انتخاباتی به پایان رسیده و مردم همانند دوره های گذشته فرصت دوباره ای به دولت مستقر برای تکمیل برنامه ها و اقدامات خود داده اند، از رئیس جمهوری منتخب می خواهیم با تکیه به توان داخلی و ظرفیت عظیم جوانان کشور اقدام موثر و عاجلی برای حل مشکلات اقتصادی و اجتماعی مردم صورت دهد.
از آنجا که موفقیت دولت ها را موفقیت نظام اسلامی و در جهت منافع مردم می دانیم آمادگی خود را برای کمک به دولت منتخب برای حل مسائل اصلی کشور اعلام می داریم.
دکتر حسن روحانی با بیش از 23 میلیون رای و کسب 57 درصد آرا به عنوان رئیس جمهور منتخب مردم ایران معرفی شد.