کافه گردش
سیاسی
۱۵ دی ۱۳۹۲, ۷:۱۹ ب.ظ

دادستانی تهران علیه علی مطهری اعلام جرم کرد!

327891_502

 

به گزارش «تابناک»، خبرگزاری ایرنا در تکمیل این خبر به نقل از یک منبع آگاه نوشت: پرونده اعلام جرم دادستانی تهران علیه آقای مطهری به شعبه چهارم بازپرسی دادسرای فرهنگ و رسانه ارجاع شده است.

دادستان عمومی و انقلاب تهران علیه علی مطهری، نماینده مجلس شورای اسلامی به دلیل اظهارات اخیرش اعلام جرم کرد.

‌روز گذشته در نشست علنی مجلس شورای اسلامی، علی مطهری، نماینده تهران در مجلس در نطق میان دستور خود، پس از آنکه به سالگرد راهپیمایی نه دی ۸۸ اشاره کرد و راهپیمایی همزمان هواداران کاندیدای برگزیده و معترضان به نتیجه انتخابات را نشانه دفاع مردم از اصل نظام خواند، با گلایه به حل نشده باقی ماندن فتنه ۸۸ پس از چهار سال، تنها راه پایان دادن به آن را محاکمه علنی و همزمان موسوی، کروبی و احمدی‌نژاد دانست.

البته سخنان مطهری واکنش‌های بسیاری به همراه داشت و همزمانی آن با انتشار خبری که امروز از سوی مطهری تکذیب شد، موجب شد که برخی در انتقاد از سخنان این نماینده، گاه سخنان تندی بیان کنند.

در این میان، دادستان کل کشور روز گذشته در پاسخ به سخنان این نماینده که حصر خانگی طولانی مدت بدون محاکمه را فاقد توجیه قانونی و شرعی دانسته بود، گفت: همه مردم نظرشان بر این است، ‌افرادی که در سال ۸۸ آن فتنه بزرگ را به پا کردند، گناهشان نابخشودنی است؛ اگر که نظام به آنها لطف کرده و به مجازات نرسانده این را به پای آن نگذارند که گناه اینها کوچک بوده است. کسی که این موارد را سوءتفاهم برداشت می‌کند، دچار تغافل شده است.

سپیده تدین
421 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *