ظهارات ظریف در دانشگاه تهران و واکنش مصلحی

 

1
1
وزیر سابق اطلاعات گفت: امروزه برخی‌ها در دانشگاه‌ها می‌گویند آمریکا در مدت ۱۰ دقیقه می‌تواند تشکیلات نظام و هسته‌ای ما را از بین ببرد و این موضوع نشان‌دهنده نفهمی آنهاست و برای این افراد زود است که قدرت نظامی ایران را بشناسند.

حیدر مصلحی امروز در یادواره شهدای دانشجوی این شهرستان(فومن) در واکنش به اظهارات ظریف در دانشگاه تهران مبنی بر اینکه « آیا شما فکر می‌کنید که آمریکا نمی‌تواند سیستم دفاعی ما را از کار بیندازد؟ » ، گفت :  امروزه برخی‌ها در دانشگاه‌ها می‌گویند آمریکا در مدت ۱۰ دقیقه می‌تواند تشکیلات نظام و هسته‌ای ما را از بین ببرد و این موضوع نشان‌دهنده نفهمی آنهاست و برای این افراد زود است که قدرت نظامی ایران را بشناسند.

متن کامل سخنان وزیر سابق اطلاعات در ادامه می آید :
وزیر سابق اطلاعات گفت : دو روز قبل از آغاز هفته بسیج مقام معظم رهبری در فرمایش‌های خود، بار دیگر از چهره استکبار پرده برداشته که این فرمایشات در آستانه پیگیری مذاکرات شکل گرفت.

مصلحی شناخت روزانه استکبار و آشنا شدن با اهداف و برنامه‌های استکبار و نوع حرکت آن‌ها را جزو مسایل مهم ذکر کرد.

وی نخستین برنامه دشمن درباره انقلاب اسلامی را ریشه‌کنی ساختار نظام عنوان کرد و افزود: به همین منظور استکبار جنگ علیه ایران را طراحی کرد.

مصلحی ادامه داد: تغییر شعارهای مبانی نظام شعار دشمن است و دشمن در دولت‌های نهم و دهم مجموعه‌ منسجمی دید که با شعارهای انقلابی به جلو آمدند و می‌خواست این هویت را از بین ببرد و از این رو سرویس‌های سنگین اطلاعاتی را روی کار آورد.

وی اضافه کرد: امروزه وقتی سرویس‌های اطلاعاتی می‌خواهند در سیستم‌های حکومتی فردی را جایگزین کنند به نزدیک‌ترین افراد یکی از مدیران مراجعه کرده و با پیشنهاد مبالغی برای تامین زندگی، از او می‌خواهد مدیران ناکارآمد را به‌کار گیرد و از حضور مدیران قوی در عرصه‌های اجرایی جلوگیری کند.

وزیر سابق اطلاعات با بیان اینکه استکبار می‌خواهد مقاومت در کشورهای اسلامی شکست بخورد، تصریح کرد: برای شکست در این مقاومت، حکومت ایران را انتخاب کرده است.

وی به توافقنامه جدید هسته‌ای اشاره کرد و متذکر شد: یکی از توافق‌ها این است که کنگره آمریکا نمی‌خواهد تحریم جدید بیاورد، در صورتی که دشمن دست از سر ما بر نمی‌دارد.

مصلحی خاطرنشان کرد: یکی از بحث‌های آن‌ها این است که اگر بخواهیم ایران را تحریم کنیم، به خاطر مسایل هسته‌ای نیست، بلکه به دلیل نقص حقوق بشر و حمایت از تروریسم است.

مدیریت دشمن روی ایران /حضور نمادین جان‌کری در مذاکرات ژنو

وی با بیان اینکه دشمن دارد روی ما مدیریت می‌کند، افزود: به تعبیر مقام معظم رهبری ما باید روی دشمن مدیریت کنیم.

وزیر سابق اطلاعات حضور فرانسه در کنفرانس ژنو و به‌هم زدن مذاکرات را از جمله اقدام‌های استکبار دانست و گفت: این بازی استکبار و مدیریت دشمن روی ما بود.

وزیر سابق اطلاعات با اشاره به اینکه آمریکایی‌ها می‌خواهند کینه مردم ایران را نسبت به استکبار جهانی مدیریت کرده و بشکنند، تصریح کرد: استکبار می‌خواهد دشمنی ما از طرف آمریکا را به طرف صهیونیسم سوق دهد.

وی نمونه بارز این بازی را حضور جان کری در مذاکرات ژنو عنوان کرد و متذکر شد: حضور نمادین جان‌کری پس از دیدار با صهیونیسم در مذاکرات ژنو بازی استکبار بود.

مصلحی با تأکید بر اینکه دشمن می‌خواهد هویت نظام انقلاب اسلامی را تغییر دهد، خاطرنشان کرد: استکبار با تغییر هویت نظام می‌خواهد در برنامه بعدی جلوی پیشرفت نظام را بگیرد.

وی به گفته‌های جان کری مبنی بر اینکه توافق جدید ژنو جلوی پیشرفت ایران را گرفته است، اشاره کرد و یادآور شد: تحریم‌ها باعث پیشرفت است.

وزیر سابق اطلاعات افزود: ما در تحریم سیم خاردار را به ساخت موشک تبدیل کردیم.

وی خاطرنشان کرد: امروزه برخی‌ها در دانشگاه‌ها می‌گویند آمریکا در مدت ۱۰ دقیقه می‌تواند تشکیلات نظام و هسته‌ای ما را از بین ببرد و این موضوع نشان‌دهنده نفهمی آنهاست و برای این افراد زود است که قدرت نظامی ایران را بشناسند.