کافه گردش
سیاسی
۴ آذر ۱۳۹۲, ۹:۱۵ ق.ظ

مطهری از پاسخ وزیر اطلاعات قانع نشد

IMG19110360
 مطهری از پاسخ وزیر اطلاعات قانع نشد
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: علی اکبر صالحی رئیس انرژی هسته ای در جلسه امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی درباره مفاد فنی توافقات انجام شده با ۱+۵ توضیحاتی را ارائه کرد.

سید حسین نقوی حسینی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی مهر، ضمن تشریح جلسه امروز بعد از ظهر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: در جلسه امروز آقای علوی وزیر اطلاعات به عنوان میهمان کمیسیون برای پاسخ به سوال علی مطهری نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در این کمیسیون حضور یافت.

وی افزود: آقای مطهری عنوان کرد که چرا بعد از گذشت ۴ ماه هنوز گزارشی درباره اقدام نصب شنود در دفتر اینجانب به بنده نداده اید که آقای علوی در این باره توضیح داد و گفت که این مساله در دولت قبلی اتفاق افتاده بود که البته بنده هم درباره آن شنیده ام.

نقوی حسینی ادامه داد: آقای مطهری در پاسخ وزیر اطلاعات قانع نشد.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس هم چنین با اشاره به اینکه آقای صالحی رئیس سازمان انرژی هسته ای و معاون رئیس جمهور میهمان دیگر امروز کمیسیون امنیت ملی بود گفت: آقای صالحی درباره فعالیتهای انجام شده در سازمان انرژی هسته ای سفر آمانور به ایران و گفتگوهای انجام شده صحبت کردند.

نقوی حسینی گفت: آقای صالحی به خصوص بر همکاری نزدیک با آژانس انرژی هسته ای تاکید کرده و عنوان کردند هر قدر با آژانس بین المللی انرژی هسته ای  همکاری بیشتری داشته باشیم نتیجه آن در گفتگوها با ۱+۵ بهتر خواهد بود زیرا در این صورت آژانس بین المللی اتمی در جبهه ما قرار خواهد گرفت.

نقوی حسینی همچنین درباره اینکه ارزیابی هایی از مذاکرات انجام شده با ۱+۵ در جلسه امروز کمیسیون امنیت ملی صورت گرفت گفت: آقای صالحی توضیحاتی درباره مفاد فنی این مذاکرات مطرح کرد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی همچنین در پاسخ به اینکه آیا پیشنهاد تحقیق و تفحص از وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در جلسه امروز نیز بررسی شد یا نه گفت: این مساله در دستور کار کمیسیون قرار نگرفت.

سپیده تدین
522 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *