هدف داعش به گفته حجت السلام عبدالکریم عابدینی

هدف داعش به گفته حجت السلام عبدالکریم عابدینی

حجت السلام عبدالکریم عابدینی در خطبه‌های نمازجمعه امروز شهرقزوین با بیان تبریک به تمام خدمتگذاران دستگاه‌های قضایی استان قزوین به مناسبت فرارسیدن هفته قوه قضاییه اظهار کرد: امنیت بالاترین احساس در بین انسان‌ها است که به وسیله دستگاه قضایی در جامعه تأمین می‌شود.

وی افزود: سلامت حاکم در دستگاه قضایی کشور قابل تقدیر است و مسئولان این دستگاه چه در سطح کشری و چه در سطح استانی باید کاری کنند که این سلامت به سایر دستگاه‌ها نیز منتقل شود و با شاهد رشد و تعالی تمام دستگاه‌های در کشور باشیم.

امام جمعه موقت قزوین گفت:  جنایت های گروه داعش پدیده شوم و و خطرناکی است که با نقاب دین و با دروغ و نیرنگ به کشتار مسلمانان مبادرت ورزیده اند و شامل حمایت آمریکا، اسرائیل، انگلیس وعربستان هستند که بعد از انتخابات سوریه برای ناامن کردن منطقه به سمت عراق هدایت شده‌اند .

وی بیان کرد:  امیدواریم تا این بار نیز با حمایت یکپارچه مردم عراق، جریان مقتدا صدر و آیت الله حکیم و سر استکبار جهانی به سنگ بخورد و به این نتیجه برسد که وحدت مسلمانان در برابر دشمن و استکبار جهانی اجازه هیچ تعرضی را نمی‌دهد و دشمن توان مقابله با آنها را ندارد.

خاطرنشان کرد: بمباران شیمیایی سردشت و حادثه هواپیمای مسافربری و ناو ویلسنت تنها  بخشی از جنایت‌های امریکا در کشور ایران است و برای اثبات این جنایت همین بس که آنها برای کشتن ملت مظلوم ایران که نه تنها هرگز به عذر خواهی نکردند بلکه به کاپیتان انجام دهنده این جنایت مدال شجاعت دادند که نشان دهنده رذالت آنان است.

وی تصریح کرد: در طول این سال‌ها به جز نفرت از آمریکا چیزی به ذهنمان نمی‌آید چرا که جنایت‌های آمریکا در جهان و به ویژه در مقابل مسلمان پایان پذیر نبوده و بنابراین به واسطه همین جنایت‌ها شعار مرگ بر آمریکا همیشگیست و پایانی دارد.

حجت الاسلام عابدینی همچنین یاد و خاطره علامه امینی ، احیا گر فرهنگ غدیر و همچنین شیخ صدوق و شهید مظلوم آیت الله دکتر بهشتی را گرامی داشت و با توجه به فرارسیدن ایام ماه مبارک رمضان به نماز گزاران توصیه کرد از برکات این ماه مبارک نهایت استفاده را ببرند.