کافه گردش
سبک زندگی
۱۵ دی ۱۳۹۵, ۹:۵۹ ق.ظ

آموزش بسته بندی هدایا به شیوه مدرن

پرتال اجتماعی واکنش:وقتی صحبت از هدیه و هدیه دادن می‌شود، ناخودآگاه همه ما تجربه‌های شیرین گرفتن هدیه‌ای خاص گاه بی‌مناسبت و گاه در روزی خجسته و مبارک را از اولین خاطراتمان به یاد می‌آوریم.اینکه هدیه ها را تنها به چند اسکناس تانخورده محدود کنیم، جذابیت و خاطره کمتری نسبت به یک هدیه بی‌نظیر پیچیده شده در یک بسته‌بندی منحصر به فرد برای ما خواهد داشت.برای هدیه دادن نیازی به خرید کادویی گرانقیمت ندارید؛ گاهی بسته‌بندی هدایا آن‌قدر جذاب و دوست‌داشتنی هستند که لذت داشتن آن هدیه را برای ما دوچندان می‌کنند. به همین منظور ایده‌های منحصر به فردی را برای بسته‌بندی هدایای دوست داشتنی شما در نظر گرفته‌ایم تا با آنها عزیزانتان را بیش از پیش خرسند کنید. با این مطلب همراه ما باشید.

۱٫ بهار را در هدایای خود دخیل کنید
گل ها از گذشته بهترین گزینه برای قرار گرفتن در کنار هدیه ها بوده‌اند. با کمی خلاقیت از فصل بهار ایده بگیرید. کافی است کمی متفاوت تر به هدایا نگاه کرده و هدیه بی نظیری برای عزیزان خود بسته بندی کرده و آنها را شگفت زده کنید.

آموزش بسته بندی هدایا به شیوه مدرن

از گل های بهاری برای تزیین هدایای خود استفاده کنید

۲٫ از چسب های رنگی استفاده کنید
چسب های رنگی علاوه بر نوستالژیک بودن بهترین گزینه برای بسته بندی هدایای شما محسوب می‌شوند که به خوبی می‌توانید به روش های مختلف از آنها استفاده کنید. در انتخاب طرح چسب ها دقت کنید، طرح های زیاد شلوغ زیبایی هدیه تان را از بین می‌برند.

آموزش بسته بندی هدایا به شیوه مدرن

چسب های رنگی بهترین گزینه برای بسته بندی هدایای شما محسوب می‌شوند

۳٫ رنگ ها را به خاطر بسپارید
وقتی صحبت از هدایا و اوقات خوش می‌شود، پس خالی از لطف نیست که رنگ‌ها را در بسته بندی هدایای خود جای دهید. کامواها و نخ های رنگی بهترین گزینه برای این منظور هستند. در استفاده از آنها خلاقیت تان را دخیل کرده و هدایایی متنوع و خاص بسته بندی کنید.

آموزش بسته بندی هدایا به شیوه مدرن

برای تزیین هدایا با کامواها و نخ های رنگی خلاقیت خود را بکار ببرید

۴٫ خلاقیت را فراموش نکنید
برای بسته بندی یک هدیه منحصر به فرد نیاز به صرف وقت و هزینه‌های زیاد نیست؛ گاهی به سادگی و با کمی خلاقیت می‌توانید یک هدیه منحصر به فرد و مقرون به صرفه را برای عزیزان خود تدارک ببینید. ایده بسته بندی با پارچه ها را برای دوستان نزدیکتان امتحان کنید؛ حتما این هدیه برایشان خاطره انگیز خواهد شد.

آموزش بسته بندی هدایا به شیوه مدرن

ایده بسته بندی با پارچه ها را برای دوستان نزدیکتان امتحان کنید

۵٫ نوستالژیک هدیه دهید
کاغذ‌های الگو یا ورق‌های کاهی یکی از آن عناصری است که حس و حال نوستالژیک تری به هدیه شما می‌بخشد. هدیه خود را بسته بندی کنید و برای تزیین آن از یک کاغذ معمولی که اسم محبوب تان یا حتی یک جمله زیبا روی آن نوشته شده و این دو را با یک روبان با رنگ متفاوت و شاد به هم چسبانده‌اید، استفاده کنید. می‌توانید از رنگ مورد علاقه عزیزتان برای روبان کمک بگیرید که در این صورت مطمئن باشید بیش از بیش از شما سپاسگزار خواهد بود.

آموزش بسته بندی هدایا به شیوه مدرن

کاغذ‌های الگو یا ورق های کاهی از عناصری است که حس و حال نوستالژیک تری به هدیه شما می‌بخشد

۶٫ سرگرمی بسازید
وقتی به بچه‌های کوچک هدیه می‌دهید، توجه داشته باشید بسته بندی هدیه به خوبی می‌تواند وسیله‌ای برای سرگرمی‌شان باشد. برای این منظور نقاشی کردن بهترین گزینه است! با این ایده بسته بندی هدایا می‌توانید در نهایت نقاشی آنها را به یادگار برای خود نگه دارید!

آموزش بسته بندی هدایا به شیوه مدرن

بسته بندی هدیه برای کودکان به خوبی می‌تواند وسیله‌ای برای سرگرمی‌شان باشد

۷٫ جنسیت فراموش نشود
بچه‌های کم‌سن دوست دارند همانند بزرگتر‌ها به نظر برسند و عقاید خودشان را مطرح کنند. وقتی شما به علاقه‌ها و سلیقه شان اهمیت می‌دهید، تاثیر بیشتری در ذهن شان خواهید گذاشت. پس در بسته  بندی هدایای آنها توجه به جنسیت را جدی بگیرید.

آموزش بسته بندی هدایا به شیوه مدرن

در بسته  بندی هدایای بچه های کم سن و سال توجه به جنسیت را جدی بگیرید

رهـــــــــــــا مسعودی
1,388 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *