وقتی آیپد و الاکلنگ ترکیب می شوند+عکس

2476332_864

کودکان امروزی با گذشته بسیار تفاوت دارند، آن ها از نسل رایانه هستند و برای سرگرم شدن همیشه به دنبال یک وسیله مانند تلفن همراه یا تبلت می گردند و کمتر به دنبال بازی های قدیمی در پارک مانند الاکلنگ یا سرسره بازی می روند به همین دلیل پزشکان احتمال آن را می دهند تا نسل آینده مریضی های بیشتری داشته باشند.

ایده های مختلفی برای تحرک دادن به بچه ها ارائه شده است و برخی از آن ها مانند دستگاه های “کینکت” یا ” move” به بازار عرضه شده است اما این دستگاه ها به کنسول مخصوص نیاز دارند و کمتر مورد توجه قرار گرفته اند ولی همچنان طراحان به دنبال جنب و جوش دادن به کودکان هستند.

“Rocking Pad” وسیله جدید است که گروهی از طراحان کره ای آن را آماده کرده اند. این وسیله در اصل تلفیقی از وسیله ای مانند الاکلنگ با آیپد است که این روزها بچه ها را به خود معتاد کرده است. کودکان باید با فعالیت کردن و انجام بازی هایی مانند الا کلنگ، بازی خود را در آیپد هم پیش ببرند.
این وسیله به مانند الاکلنگ از دو صندلی در انتهای یک میله قرار گرفته است البته قابلیت انعطاف برای صندلی ها تعبیه گشته، در محل قرار گرفتن میله روی اهرم یک صفحه دیجیتال بزرگ قرار دارد که بازی محبوب کودکان را نشان می دهد. هر بازیکن باید با تکان خورد و سرگرم شدن با الاکلنگ بازی ویدیونی خود را نیز پیش ببرد.

این دستگاه همچنین قابلیت اتصال به وسیله دیجیتال شما را دارد تا بازی ها محدود به حافظه دستگاه نباشد. این بازی می تواند به صورت تک نفره یا گروهی باشد و درس کار گروهی رابه بچه ها می آموزند همچنین فعالیت کرده و با محیط اجتماعی نیز آشنا می شوند.