کافه گردش
متفرقه(از این دسته استفاده نشه)
۳ آذر ۱۳۹۲, ۴:۴۲ ب.ظ

تغییر لوگوی گوگل به مناسبت پنجاهمین سال نمایش “دکتر هو”

IMG07554406

به نقل از هالیوود ریپورتر، دیروز جمعه (۲۲ دسامبر) لوگوی گوگل در بریتانیا، به مناسبت گرامی داشتن پنجاهمین سال نمایش مجموعه تلویزیونی “دکتر هو” تغییر کرد.

در بالای لوگوی گوگل تصویری کارتونی از شخصیت های متفاوتی که در این مجموعه ظاهر شدند جای گرفته و در عین حال این امکان به وجود آمده بود که در صورت تمایل با کلیک کردن روی یک گزینه بتوانید وارد یک بازی درباره این مجموعه شوید.

هر چند این بازی بسیار ساده طراحی شده بود اما علاقه‌مندان به تجربه کردن آن باید وقت کافی برای وارد شدن به این بازی را کنار می گذاشتند. 

برای گرامیداشت این مجوعه تلویزیونی، بی بی سی یک قسمت ویژه ساخته است که عنوان آن “روز دکتر” است و امروز (بیست و سوم نوامبر) در بریتانیا و ایالات متحده نمایش داده می شود. پوستر مجموعه جدید “دکتر هو” نیز از اول شهریور رونمایی شده بود تا همه دوستداران این مجموعه بدانند که با پنجاه ساله شدن این مجموعه، فصل جدیدی از آن با حضور یک بازیگر جدید به نمایش درمی‌آید.

قرار است در فصل جدید این مجموعه پیتر کاپالدی بازیگر بریتانیایی جایگزین اسمیت در نقش دکتر هو شود. مجموعه جدید “دکتر هو” پس از نمایش قسمت ویژه با عنوان “روز دکتر”، پس از کریسمس  پخش می شود.

پیتر کاپالدی دوازدهمین بازیگری است که در نقش دکتر هو ظاهر می شود. در جدیدترین سری از مجموعه تلویزیونی “دکتر هو” که از سال ۲۰۰۵ شروع شد، ابتدا کریستوفر اکلستون در این نقش به کار گرفته شد و در ادامه از بازیگرانی جوانتر مانند دیوید تننت و مت اسمیت استفاده شد.

مجموعه تلویزیونی “دکتر هو” که یک مجموعه علمی تخیلی است، اولین بار ۲۳ نوامبر ۱۹۶۳ در تلویزیون به نمایش درآمد و به تدریج در کشورهای دیگر هم پخش شد.

این مجموعه را بی.بی.سی بنگاه خبری بریتانیا، بنگاه خبری کانادا و کانال علمی-فنی تهیه کرده اند و ماجراهای آن توسط نویسندگان مختلف نوشته شده است. دکتر هو که با ماشین زمان خود به نام تاردیس مسافرت می کند و با ماجراهای عجیبی روبه رو می شود، قهرمان اصلی این مجموعه است.

از آغاز سال ۲۰۱۳ برنامه های مختلفی برای گرامیداشت پنجاهمین سال نمایش این مجموعه اجرا شد که انتشار کتابی درباره این مجموعه و نیز انتشار یک کتاب الکترونیک در هر ماه از جمله آنها بوده است.

سپیده تدین
388 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *