کافه گردش
سیاسی
۳۰ آبان ۱۳۹۲, ۱۲:۴۱ ق.ظ

ماموران اورژانس‌های اجتماعی به گاز اشک‌آور مجهز می‌شوند /استفاده از بی‌سیم در دستور کار

3-562

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی با بیان اینکه هم‌اکنون در پنج استان کشور اورژانس‌های اجتماعی مجهز به گاز اشک‌آور هستند، اظهار کرد: قرار است تا پایان سال جاری کلیه تیم‌های سیار اورژانس‌های اجتماعی به گاز اشک‌آور مجهز شوند.

 

 

 

محمد نفریه در گفت‌وگو با خبرنگار «اجتماعی» خبرگزاری دانشجویان ایران (واکنش)، با اشاره به اینکه هم‌اکنون تیم‌های سیار اورژانس‌های اجتماعی در استان‌های تهران، مشهد، اصفهان، فارس و خوزستان به گاز اشک‌آور مجهز هستند، افزود: استفاده از گاز اشک‌آور به آموزش نیاز دارد و مجهز کردن تیم‌های سیار به تدریج انجام خواهد شد و تا پایان سال به اجرا درمی‌آید.

 

 

 

به گفته وی، هماهنگی‌های لازم با نیروی انتظامی نیز انجام شده تا در مواقع مورد نیاز با تیم‌های سیار اورژانس اجتماعی همراه باشند.

 

 

 

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی در ادامه همچنین به مصوبه هیات وزیران در ارتباط با تجهیز تیم‌های سیار اورژانس اجتماعی به بی‌سیم، اشاره کرد و گفت: این مصوبه به وزارت ارتباطات ارجاع داده شده و وزیر ارتباطات نیز دستورات لازم را در این زمینه صادر کرده‌ است.

 

 

 

نفریه افزود: برای تجهیز تیم‌های سیار اورژانس اجتماعی به بی‌سیم باید نقشه راه تهیه شود، بنابراین هم‌اکنون در حال انجام فعالیت‌های فنی طرح مورد نظر هستیم.

 

 

 

به گفته وی، هم‌اکنون ۱۰۰ دستگاه اورژانس اجتماعی فعال در کشور مجهز به سیستم GPS هستند.

 

سپیده تدین
400 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *