کاهش دما و بارش برف و باران،تهران در وعرض یخ زدن

01
01

 

 

 

 

 

 

 

 

برف و باران بخش وسیعی از کشور را فراگرفته است. بارش برف در تهران هم از ساعات اولیه صبح آغاز شده است . مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور از ادامه کاهش دما و بارش پراکنده باران در تهران خبر داد.

بارش برف و باران موجب لغزندگی جاده‌ها و کندی رفت و آمد در بیشتر محورهای مواصلاتی شمال غرب، شمال، شمال‌شرق و برخی از استان‌های مرکزی شده است.
بارش‌ها در استان‌های اردبیل، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، زنجان ،قزوین، همدان، مرکزی، چهارمحال و بختیاری و گیلان، تهران و البرز‌ به ویژه در مناطق کوهستانی بیشتر به صورت برف است.
سازمان هواشناسی کشور هم اعلام کرد: با ادامه فعالیت سامانه بارشی در کشور همچنان تا پایان هفته دربیشتر مناطق بارش باران و در مناطق سردسیر بارش برف ادامه خواهد داشت.
براین اساس گزارش سازمان هواشناسی، آسمان تهران در روز پنجشنبه ابری همراه با بارش باران و در نقاط  شمالی بارش برف پیش‌بینی شده است که حداقل و حداکثر دما در این روز با ۷ درجه کاهش به صفر و ۳ درجه سانتیگراد به بالای صفر می‌رسد.
همچنین در روز جمعه آسمان پایتخت ابری گاهی با بارش باران در شهرهای شمالی بارش برف در اوایل شب با کاهش ابر خواهد بود که حداقل و حداکثر دما در این روز به یک درجه زیر صفر و ۶ درجه بالای صفر خواهد رسید.