ویتامین‌های موثر بر تضمین سلامت جنسی مردان

پرتال اجتماعی واکنش:مصرف منظم ویتامین C می‌تواند به بهبود جریان خون در اعصاب اندام‌های مردانه کمک کند و به طور قابل توجهی به سلامت جنسی آنها کمک کند

images (1)

سلامت جنسی مردان
مصرف منظم ویتامین C می‌تواند به بهبود جریان خون در اعصاب اندام‌های مردانه کمک کند و به طور قابل توجهی به سلامت جنسی آنها کمک کند.
سلامت روانی و جسمی برای داشتن یک زندگی عادی بسیار مهم است و غذایی که ما می‌خوریم نقش حیاتی در سلامت ما بازی می‌کند. برای مردان داشتن سلامت جنسی برای یک زندگی طبیعی و تولد فرزند بسیار اهمیت دارد و ضعف در سلامت جنسی می‌تواند به مشکلاتی مانند اختلال در نعوظ و عدم علاقه به فعالیت‌های جنسی منجر شود.

این مشکل می‌تواند بسیار ناراحت کننده باشد. داروهای متنوعی وجود دارد که می‌تواند به صورت موقت این مشکل را برطرف کند اما عوارض جانبی آنها زیاد است. در عوض خوردن انواع مناسب مواد غذایی حاوی ویتامین‌های ضروری به بهبود سلامت جنسی مردان کمک می‌کند. این سالم‌تریم راه برای بهبود سلامت جنسی است. بد نیست نگاهی به ویتامین‌های مهم درسلامت جنسی مردان بیندازید.

ویتامین A
ویتامین A نقش مهمی در تولید هورمون‌های جنسی مردانه بازی می‌کند و می‌تواند به سلامت جنسی مردان کمک کند. این کمک شامل افزایش تولید اسپرم و مردتر کردن مردان است.
شما می‌توانید این ویتامین را به طور طبیعی از منابع غذایی مانند هویج، زردآلو، کلم، گریپ فروت، کاهو، اسفناج، گوجه فرنگی، انبه و … به دست آورید.

images (4)
ویتامین‌های سلامت جنسی مردان

ویتامین C
ویتامین C یک آنتی اکسیدان طبیعی است که به سالم نگهداشتن عروق خونی کمک می‌کند. مصرف منظم ویتامین C می‌تواند به بهبود جریان خون در اعصاب اندام‌های مردانه کمک کند و به طور قابل توجهی به سلامت جنسی آنها کمک کند. این ویتامین نقش حیاتی در تولید هورمون ایفا می‌کند و در کاهش استرس بسیار موثر است.  شما می‌توانید این ویتامین را از  منابع غذایی مانند مرکبات، گوجه فرنگی، توت فرنگی، فلفل و … به دست آورید.

ویتامین B۳
این ویتامین که با نام نیاسین هم شناخته شده به طور قابل توجهی در سلامت جنسی مردان نقش دارد. این ویتامین به تولید هورمون‌های جنسی مردانه و همچنین بهبود گردش خون کمک می‌کند و در درمان اختلال نعوظ بسیار موثر است. برای به دست آوردن این ویتامین نیازی به خوردن مکمل نیست و شما به راحتی می‌توانید آن را در مواد غذایی مانند ماهی، مرغ، بادام زمینی، دانه‌های آفتابگردان، آووکادو، قارچ و … پیدا کنید.

ویتامین B۶
ویتامین B۶ می‌تواند به بهبود سلامت جنسی مردان کمک کند چون به کنترل سطح پرولاکتین و عملکرد تستوسترون کمک می‌کند.  مصرف منظم ویتامین B۶ می‌تواند باعث افزایش تعداد اسپرم شده و در نتیجه در درمان ناباروری موثر باشد. این ویتامین سطح دوپامین بدن را نیز بهبود بخشید و به همین دلیل به لذت جنسی کمک زیادی می‌کند. ویتامین B۶ در منابع غذایی مانند کلم بروکلی، موز، پنیر، گوجه فرنگی، گوشت گاو، گوشت و … وجود دارد.

images (2)

ویتامین B۹
این ویتامین به عنوان اسید فولیک هم شناخته می‌شود. ویتامین B۹ در حال حاضر به عنوان فولات در مواد غذایی وجود دارد. این ویتامین می‌تواندبه افزایش تعداد اسپرم در مردان کمک کرده و به همین دلیل یک درمان موثر برای ناباروری محسوب شود.  مصرف منظم ویتامین B۹ می‌تواند تاثیر زیادی بر سلامت جنسی مردان داشته باشد. این ویتامین را می‌توان به طور طبیعی در مواد غذایی  مانند نخود فرنگی، مارچوبه، موز، گوجه فرنگی، آووکادو، بادام، دانه آفتابگردان و … یافت.