کافه گردش
عکس
۲۹ شهریور ۱۳۹۴, ۱:۱۸ ب.ظ

تصاویر جهیزیه گلاره عباسی

پرتال اجتماعی واکنش:گلاره عباسی، متولد ۱۳۶۲ در تهران است و فارغ التحصیل رشته معماری که در دانشگاه هنر خوانده است و از سال ۸۲ وارد عرصه بازیگری شد.

وی طی مصاحبه ای که با مجله‌ی خانواده ی سبز داشت،نظر خود را درباره ازدواج اینگونه توضیح داد: ازدواج کردن و تشکیل خانواده دادن خیلی خوب است به شرط اینکه انتخاب آدم درست باشد.

گلاره عباسی همچنین درباره ی ازدواج خود گفت: این مرحله از زندگی را به خدا واگذار کرده و منتظر است تا قسمت خود سر برسد و اما حالا قسمت او بالاخره فرا رسیده و در تاریخ ۲۵ تیر ۱۳۹۴ در روز آخرین پنج شنبه ی ماه مبارک و پر خیر و برکت رمضان این پیوند آسمانی را با آقای « ادیب راد » بسته است.
وی هم اکنون درگیر خرید جهیزیه است و تصاویر خریدهایش را در اینستاگرام به اشتراک می گذارد.

 جهیزیه گلاره عباسی

اولین های خانه ی ما”…..من و بی خوابی از شوق خرید های کوچک و بهانه های زیبای خوشبختی این روزهای من …دلتون شاد و دعای خیرتون مثل همیشه بدرقه راه من …

اولین گلدان خانه ما ….این عکس را گرفتم که برای همسر جان بفرستم که دیدم عکس کودکی هم به زور خودشو در عکس جا داده و دوست داشتم برای شما هم بگذارم .کودکی من و گلدان امروزم….بدی کیفیت عکس هم مربوط به ویروس سرماخوردگی امروز منه شما مواظب خودتون باشید.

 جهیزیه گلاره عباسی

خوشحالم که امروز با سلیقه این جمع مهربان یک یادگاری ماندگار به “خانه ما”اضافه شد. یک خاطره  شیرین از شیراز و برنامه خوشا شیراز

حسین رادمرد
3,869 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید