کافه گردش
عکس
۱۷ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۰۴ ق.ظ

ستاره های هالیوود که در کودکی زشت بودند!

پرتال اجتماعی واکنش:خداحافظ زشتی، سلام زیبایی! حتما برای شما هم جالب است که بدانید این ستاره های هالیوود که اکنون طرفداران زیادی دارند، در کودکی زشت بوده اند.

خداحافظ زشتی، سلام زیبایی! حتما برای شما هم جالب است که بدانید این ستاره های هالیوود که اکنون طرفداران زیادی دارند، در کودکی زشت بوده اند.

شاید فکر کنید که تیلور سویفت همیشه زیبا و جذاب بوده است اما این عکس که متعلق به سال ۲۰۰۰ است، چیز دیگری را ثابت می کند. او با موهای بافته شده اش از آن دوران تا به حال، راه زیادی آمده است.

کایلی جنر همیشه به همراه خواهر بزرگ ترش در برنامه تلویزیونی واقع‌نما « Keeping Up With the Kardashians»  بر صحنه ظاهر می شد. اما حال ببینید که چقدر شرایط او تغییر کرده است! اگر چه او در کودکی جذاب نبود اما اکنون با چند ترفند چون ستاره ای می درخشد.

۳٫نیل پاتریک هریس

ستاره هایی که در کودکی زشت بودند!

این ستاره در کودکی نه به خاطر جذابیت ظاهری بلکه به دلیل توانایی ذهنی اش شناخته شده بود. مهمترین نقش او در سریال «آشنایی با مادر» در نقش بارنی استینسون بود. او اکنون به عنوان یکی از جذاب ترین بازیگرها شناخته می شود.


۴٫جنیفر لاو هیوت

ستاره هایی که در کودکی زشت بودند!
او که سالها قبل در مجموعه تلویزیونی « Kids Incorporated» ایفای نقش کرد، حال پس از بازی در سریالی به نام «پارتی پنج» به شهرت رسید. او توانست جذابیت خود را از حد معمول بالاتر ببرد طوری که حال به عنوان نماد جذابیت شناخته می شود.

۵٫جاش پک

ستاره هایی که در کودکی زشت بودند!
ستاره «Drake & Josh» در کودکی ظاهر زیبایی نداشت اما پس از کاهش وزن بسیار تغییر کرد طوری که گویی فرد دیگری شده است. او با تصمیمی که در مورد سلامتی خود در دوران نوجوانی گرفت، اندام و به دنبال آن زمینه شغلی خود را تغییر داد و حال از شرایط خود بسیار راضی است.

۶٫زک افران

ستاره هایی که در کودکی زشت بودند!
این ستاره فیلم «دبیرستان موزیکال» اگر چه در دوره نوجوانی هم زیبا و جذاب بود اما پس از این که بر اندام خود کار کرد، جذابیت اش نیز دو برابر شد.

۷٫اما واتسون

ستاره هایی که در کودکی زشت بودند!
این ستاره هالیوودی نیز نه به خاطر ظاهر زیبایش بلکه به دلیل هوش و ذکاوتش شهرت داشت. اما همچنان که در کنار بازی در مجموعه «هری پاتر» بزرگ و بزرگ تر می شد، زیبایی او نیز رشد می کر و حال یکی از جذاب ترین بازیگران جهان شناخته می شود.

۸٫بانی رایت

ستاره هایی که در کودکی زشت بودند!

این بازیگر انگلیسی با بازی در سری فیلم‌های هری پاتر به شهرت رسید. او در حالی این نقش را بازی کرد که تنها ۹ سال داشت. اما پس از گذشت چند سال سادگی او به کنار رفت و جذابیت او نمایان شد.


۹٫تیلور لاتنر

ستاره هایی که در کودکی زشت بودند!
اولین فیلم جدی او فیلم «پسر کوسه‌ای و دختر گدازه‌ای» بوده است که نمی توان گفت جذابیت او نفس گیر بود اما پس از سالها توانست جایگاه واقعی خود را پیدا کند. او بیشتر به خاطر بازی در نقش جیکوب بلک در سری فیلم‌های گرگ و میش شناخته می‌شود و اکنون به عنوان یکی از جذاب ترین مردهی جهان است.

۱۰٫جاستین تیمبرلیک

ستاره هایی که در کودکی زشت بودند!
این خواننده محبوب هیچگاه زشت نبوده است اما زمانی که عکس های قبل و بعد او را با هم مقایسه می کنیم به تغییرات مثبت ظاهری او پی می بریم.

۱۱٫ناتالی پورتمن

ستاره هایی که در کودکی زشت بودند!

ناتالی پورتمن از سن ۱۲ سالگی به عرصه بازیگری قدم گذاشت. اولین نقشش در فیلم اکشن «لئون» بود که در آن به عنوان یک فرد خردسال نقش آفرینی کرد، اما موفقیت اصلی اش زمانی حاصل شد که برای بازی در نقش پدمه آمیدالا در سه‌گانه جدید جنگ ستارگان انتخاب شد.

بازی او در فیلم «قوی سیاه» با ستایش همگان مواجه شد و جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول زن را نیز برای او به ارمغان آورد. او اکنون ازدواج کرده و در حال بزرگ کردن فرزند خود است.


۱۲٫هیلاری داف

ستاره هایی که در کودکی زشت بودند!
او پس از به شهرت رسیدن با ایفای نقش اصلی یک برنامه تلویزیونی به نام «لیزی مک‌گوایر» به بازی در فیلم‌های سینمایی روی آورد اما به تدریج  با هدف گسترش دامنه کاری و نشان دادن استعداد و توانایی‌های درونی خود تصمیم گرفت به دنیای موسیقی پاپ وارد شود. اگر چه پس از ازدواجش، مدتی از دنیای هنر فاصله گرفت و اولین فرزند خود را در سال ۲۰۱۰ به دنیا آورد اما اخیرا در زمینه موسیقی فعال شده است.

۱۳٫کریستن استوارت

ستاره هایی که در کودکی زشت بودند!
او بیشتر به خاطر بازی در نقش بلا سوان در مجموعه «گرگ و میش» شهرت یافت و برای بازی در آن جایزه بهترین ایفای نقش بازیگر زن MTV را از آن خود کرد طوری که افراد بسیاری شیفته جذابیت او شدند.
سارا ابراهیمی
1,244 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

۱ دیدگاه

شما نیز می توانید در تبادل نظرها شرکت کنید، دیدگاهی بنویسید یا به دیدگاه دیگران پاسخ دهید.
این کار در توسعه وردپرس کمک شایانی خواهد کرد. برای نوشتن دیدگاه اینجا را کلیک کنید