کافه گردش
اخبار تکنولوژی
۱ آبان ۱۳۹۷, ۴:۱۹ ب.ظ

سامسونگ هم موبایلی مخصوص گیم ‌می‌سازد

در دنیای به روز تلفن‌های همراه هر بار شاهد رونمایی مدل جدیدی از برندهای مختلف جهان هستیم. استفاده از تلفن همراه‌های هوشمند استفاده‌ی گسترده‌ا پیدا کرده است. از جمله استفاده‌ی آن در بازی‌ها می‌باشد, بخش بازی‌ها موبایل امروزه به یکی از صنعت‌های قدرتمند و مدرن تبدیل شده است.

بر اساس آمار بدست آمده اکثر افراد به هنگام بیکاری دقایق و حتی ساعات زیادی را صرف بازی کردن با موبایل میکنند. از این رو شرکت‌ها هر کدام علاوه‌بر مدل‌های همیشگی گوشی‌های هوشمند که عرضه می‌کردند, مدلی قوی‌تر برای علاقمندان گیمرهای موبایل تولید می‌کنند.

در بین این شرکت‌ها سامسونگ هم به تازگی به آنها اضافه شده و قصد دارد مدلی مخصوص بازی ارائه کند. از طرفی هم سامسونگ قصد دارد تا واحد گرافیکی(GPU) مختص خود را بسازد. چند روز پیش Ice Univers از افراد دنبال کننده خبرهای سامسونگ این خبر را در Weibo منتشر کرده و اعلام کرد سامسونگ د حال ساخت موبایلی مخصوص بازی است.

تا به الان جزئیات دیگری از این خبر منتشر نشده و هنوز معلوم نیس سامسونگ چنین موبایلی را معرفی بکند یا اصلا قرار است چه اسمی را به آن اختصاص دهد. مشخصاتی که واضح است این است که موبایل‌هایی که مختص بازی‌های ویدیویی هستند همانند موبایل‌های اندروید رده بالا خواهند بود البته صفحه نمایش و سیستم خنک کننده‌ی بهتری دارند.

حامد
83 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید