کافه گردش
اخبار تکنولوژی
۱۳ خرداد ۱۳۹۶, ۹:۴۲ ق.ظ

پلی‌استیشن۴ طلایی رنگ در راه است

مجله دیجی کالا – امیرحسین میرزایی: طبق شایعاتی تازه، به نظر می‌رسد که قرار است پلی‌استیشن۴ از هفته‌ی آینده با رنگ تازه‌ای وارد بازار شود. تصاویری از رنگ طلایی پلی‌استیشن۴ به بیرون درز کرده‌اند. فروش این کنسول ممکن است از روز نهم ماه ژوئن شروع شود. نکته‌ی جالب این جاست که سونی نه تنها قرار است این کنسول را گرانتر بفروشد، بلکه ظاهرا قیمت پلی‌استیشن۴ کاهش پیدا کرده است.
پلی‌استیشن۴ طلایی رنگ در راه است
تصویر زیر، توسط یکی از کسانی که در فروشگاه والمارت مشغول گشت و گذار بوده، گرفته شده است. مدل طلایی پلی‌استیشن۴ نه تنها حافظه‌ای یک ترابایتی دارد، بلکه قیمت آن ۲۴۹ دلار خواهد بود. قیمت مدل ۵۰۰ گیگابایتی پلی‌استیشن۴ در حال حاضر ۳۰۰ دلار است و این کاهش قیمت، می‌تواند فروش پلی‌استیشن۴ را حتی از وضعیت فعلی هم بهتر کند.

فردی که عکس بالا را گرفته، سپس به سراغ مسوولان فروشگاه می‌رود تا کنسول را خریداری کنند، اما کنسول را سریعا پنهان می‌کنند. فردی دیگر هم گزارش داده که فروشگاه تارگت (Target) هم مدل طلایی پلی‌استیشن۴ را در کامپیوترهای خود وارد کرده است.

پلی‌استیشن۴ طلایی رنگ در راه است
دسته‌ی این کنسول هم که یک دسته‌ی طلایی از سری اسلیم است، در سرورهای فروشگاه Best Buy پیدا شده.

کنفرانس سونی در نمایشگاه E3 2017 قرار است در روز ۱۲ ژوئن برگزار شود. می‌توانیم مطمئن باشیم که یا در این کنفرانس، یا احتمالا زودتر، سونی از مدل طلایی پلی‌استیشن۴ رونمایی خواهد کرد.

حسین رادمرد
963 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید