کافه گردش
آشپزی
۱۹ مرداد ۱۳۹۶, ۱۰:۰۶ ق.ظ

طرز تهیه انواع غذا با نان همبرگر

پرتال اجتماعی واکنش:در این بخش پیشنهادهایی برای استفاده از نان همبرگر را خواهید دید، حتی دیدن اونها هم هیجان انگیزه چه برسد به خوردنشان! از این ایده ها میتوانید برای نشان دادن ذوق و سلیقه تان در سفره آرایی و یا برای یک میهمانی دوستانه به صرف یک میان وعده ساده استفاده کنید.

همراه با سوپ سیب زمینی

طرز تهیه انواع غذا با نان همبرگر

می توانید داخل نان همبرگر رو با سوپ سیب زمینی پر کنید و روش رو تزیین کنید:

برای تهیه سوپ سیب زمینی خامه ای ۱٫۵ فنجان پیازچه خردشده رو با یک چهارم فنجان آب در یک قابلمه بپزید تا نرم بشود، بعد ۴ فنجان سیب زمینی، سه چهارم فنجان کرفس ، ۲ فنجان هویج، نمک و دو فنجان آب رو به اون اضافه کنید و اجازه بدهید ۲۰-۲۵ دقیقه آرام بجوشد. در این حین ۵۰ گرم کره رو در تابه ذوب کنید و ۳۰ گرم آرد رو بهش اضافه کنید تا پف کند. بعد ۴ فنجان شیر، عصاره مرغ و نمک و فلفل رو اضافه کنید و اجازه بدهید غلیظ شودو سپس به سبزیجات اضافشان کنید.
با نان همبرگر چه چیزهایی می شود درست کرد؟حتما نگاه کنید

طرز تهیه انواع غذا با نان همبرگر

برای تهیه این سوپ قابلمه بزرگی برداشته و کفش رو کمی چرب کنید و روی دمای متوسط بگذارید. ساقه های بروکلی(۳۰۰ گرم) خرد شده را به همراه ۱ عدد پیاز و سیب زمینی خرد شده اضافه کرده و هم بزنید و اجازه دهید ۷ الی ۱۰ دقیقه بپزد. یک چهارم لیوان آرد اضافه کرده و هم بزنید تا کمی طلایی شود. ۲ لیوان آب مرغ رو به مواد اضافه کرده و بگذارید بجوشد و غلیظ بشود. گل کلم بروکلی را خرد کرده و به همراه نیم لیتر شیر و جوز هندی و ۱ لیوان پنیر چدار رنده شده اضافه کرده و هم می زنیم و می گذاریم ۳۰ دقیقه بپزد. در آخر ۲عدد پیازچه خرد شده رو اضافه می کنیم.

همراه با سوپ پیتزا

طرز تهیه انواع غذا با نان همبرگر

برای تهیه این سوپ۴۰۰ گرم گوجه فرنگی و ۲۸۰ گرم سس گوجه فرنگی و ۲ فنجان آب رو داخل یک قابلمه بریزید و روی حرارت بگذارید تا جوش بیاد؛ سپس زیرش رو کم کنید. بعد در قابلمه را ببندید و بگذارید به مدت ۱۵ دقیقه بجوشد. سپس مواد رو با یک گوشتکوب، خوب له کنید و بعد از آن ۱۰۰ گرم پپرونی، ۱ عدد فلفل قرمز شیرین، ۱ عدد فلفل دلمه ای، ۱ فنجان قارچ و ۲ حبه سیر خرد شده، ریحان و پونه خشک شده و نمک و فلفل را اضافه کنید. دوباره در قابلمه را بگذارید تا به مدت ۱۰ دقیقه بجوشد و سبزیجات نرم بشود. سپس مواد رو داخل نان هایی که از قبل خالی کردید بریزید و روی آن ها را با پنیر پیتزا بپوشانید و داخل فر قرار بدهید.

ساده و خوشمزه

طرز تهیه انواع غذا با نان همبرگر

داخل هرکدام از نان ها یک عدد تخم مرغ بشکنید، بعد اونها رو داخل فر قرار بدهید تا تخم مرغ ها بپزند، سپس از فر خارج کرده و روی آن را با پنیر و سبزیجات مورد علاقتان بپوشانید و دوباره ۵ دقیقه داخل فر بگذارید.

و اما نمونه های دیگر:

اینکه داخل این نان ها را با چی پر کنید و چطور تزیین کنید به سلیقه و طبع غذایی شما بستگی دارد، ما فقط سعی کردیم به شما ایده بدهیم ، مثل نمونه های زیر:

طرز تهیه انواع غذا با نان همبرگر

طرز تهیه انواع غذا با نان همبرگر

طرز تهیه انواع غذا با نان همبرگر

طرز تهیه انواع غذا با نان همبرگر

حسین رادمرد
3,770 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید