کافه گردش

فال روزانه

      ♥♥♥ فال روزانه چهارشنبه ۹۵/۰۳/۲۶♥♥♥

واکـــنش

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

پرتال اجتماعی واکنش: فال ،دوست عزیزی که ۲۶ خرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شاید در آغاز این سال از زندگیتان مجبور باشید کمی بیشتر کار کنید یا حتی اوضاع کمی آشفته و خارج از کنترل به نظرتان برسد، ولی اگر کمی صبر و حوصله به خرج بدهید و ایمانی که به اهدافتان دارید را از دست ندهید، هر چه بیشتر تلاش کنید رسیدن به هدفتان راحتتر خواهد بود. تنها چیزی که اهمیت دارد این است که کار سخت شما را از میدان به در نکند و فکر نکنید این سختی ها نشانه نرسیدن به هدف هستند. اگر برای دست یافتن به رویاهایتان به اندازه کافی اراده و پشتکار داشته باشید و تلاش کنید تا پاییز خودتان نیز از نتیجه زحمتتان شگفت زده خواهید شد. مسیر زندگیتان دارد به سرعت تغییر می کند ولی تا پیش از پایان پاییز اثرات این تغیرات را به صورت مستقیم در زندگی خود نخواهید دید. اگر می خواهید عشق را در زندگی خود تجربه کنید باید وقت بیشتری را صرف فعالیت های اجتماعی و شرکت در جمع ها بکنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز به زبان آوردن راز بزرگی که مربوط به گذشته می شود به نظرتان ایده خیلی خوبی می آید تا این که دهانتان را باز کرده و شروع به صحبت می کنید. هدف اصلی شما این است که اعتماد و صمیمیت بیشتری بین خودتان و کسی که دوست دارید ایجاد کنید، ولی کلماتی که به کار می گیرید نتیجه ای برعکس آنچه انتظار دارید خواهند داشت. قبل از این که شروع به حرف زدن کنید انگیزه های خود را در نظر بگیرید، اگر واقعا به فکر بهتر کردن رابطه تان هستید عاقلانه تر این است که بعضی چیزها بهتر است ناگفته باقی بمانند. به نظرتان می رسد که سرعت پیشرفتتان در زندگی کم شده است و این موضوع ذهنتان را به شدت درگیر خود کرده است، کمی به خودتان فرصت بدهید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز وقتی دیگران با نقشه ها و برنامه هایتان مخالفت می کنند احساس می کنید با دیواری بلند و محکم برخورد کرده اید. آنچه بیشتر شما را آزار می دهد این است که مخالفت هایی که با شما می شوند بیشتر از روی احساسات هستند و ریشه منطقی ندارند و همین باعث شده که ندانید چطور باید واکنش نشان دهید. قبل از این که واکنش تندی از خودتان نشان دهید چند نفس عمیق بکشید و کمی خودتان را کشیده و به طرف مقابلتان کمی فرصت بدهید تا رفتار خود را یک بار دیگر از نظر بگذراند. اگر حق با شما باشد خیلی زود این مخالفت ها از بین خواهند رفت و وقفه ای که به وجود آمده در واقع دارد فرصتی برای خودتان فراهم می کند.

فـال روزانـه - Daily Omen

مانعی که این اواخر در سر راهتان قرار گرفته است  سرعت پیشرفت شما را کاهش داده است، ولی حالا راه حلی به ذهنتان رسیده است که فکر می کنید می تواند گره گشا باشد. شما با اشتیاق تمام می خواهید راهتان را تغییر دهید و از مسیری دیگر به خواسته هایتان برسید، ولی تا بعد از ظهر شور و هیجان اولیه تان را از دست خواهید داد و به این فکر خواهید افتاد که شاید از همان ابتدای کار مسیر را اشتباهی انتخاب کرده باشید. اجازه ندهید شک و تردیدهایتان مانع رسیدن شما به اهدافتان شوند، قدرت واقعی با غلبه به موانع بزرگ به وجود می آید. اگر فکر می کنید به تنهایی نیاز دارید زودتر به خانه بروید و در خلوت خودتان کارهایی که دوست دارید را انجام دهید.

فـال روزانـه - Daily Omen

با وجود این که قلبا دلتان می خواهد هر چه زودتر کارتان را تمام کرده و به خانه بازگردید، اگر در کارتان تلاش و پشتکار به خرج دهید خیلی زودتر از آنچه انتظارش را دارید به نتیجه خواهید رسید. شما دلتان می خواهد قدرت و کنترل خود روی کارها را بی آن که چیزی به زبان آورده و با کسی بحث و دعوایی به راه بیندازید و با بداخلاقی و تندخویی به دیگران ثابت کنید. به جای این که نبرد قدرت به راه بیندازید اهدافتان را در نظر داشته باشید و تنها روی آنها تمرکز کنید. حرف زدن در مورد اهداف و برنامه هایتان کوتاه ترین راهی نیست که شما را به موفقیت خواهد رساند. بهترین کار این است که همین حالا دست به کار شده و برای به دست آوردن آنها تلاش کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

با وجود این که نمی دانید چطور باید همه برنامه هایی که برای امروز دارید را عملی کنید احساسی به شما می گوید که حتی اگر لازم باشد معجزه ای رخ خواهد داد و کارهایتان پیش خواهند رفت. اعتقادی که شما به خودتان و این که امروز همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت دارید به شما قدرت و توانی مضاعف خواهد بخشید که باید مواظب باشید از آن نهایت استفاده را برده و بیهوده آن را هدر ندهید. ممکن است برخی از کارها و برنامه هایتان به افراد دیگری وابسته باشند که فعلا نمی شود زیاد روی آنها حساب باز کرد. اگر شما تلاش خودتان را برای رسیدن به اهدافتان بکنید دیگران نیز با دیدن عزم و اراده شما انرژی و انگیزه خواهند گرفت.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز شما در رویکردتان در انجام کارها و رسیدن به موفقیت بسیار انعطاف پذیر هستید و همین باعث می شود دیگران علاقه زیادی به همکاری با شما از خود نشان دهند. با این حال تمرکزی که روی رسیدن به اهدافتان دارید آنها را شگفت زده خواهد کرد. برای رسیدن به یک هدف هزاران راه وجود دارد، پس لزومی ندارد که حتما بخواهید فقط از یک راه به آن چه می خواهید دست پیدا کنید. امروز احساساتتان ثبات زیادی ندارند، بهتر است فعلا از گرفتن تصمیمات مهمی که آثار پایدار دارند خودداری کنید تا احساساتتان به ثبات برسند، ولی احساسات خودتان را نیز سرکوب نکنید و حتی اگر کمی ضد و نقیض باشند هم به آنها اجازه بروز بدهید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز شما در مکالماتی که با دیگران دارید در تلاش هستید که بین خودتان و آنها نقاط مشترکی پیدا کرده و آنها را زمینه ساز اهدافی مشترک کنید. برای این که بین خودتان و آنها هماهنگی و رابطه ای خوب ایجاد کنید خیلی ساده تسلیم گفته هایشان نشوید. اگر الان از خواسته ها و ارزش هایتان دفاع نکنید بعدا کنترل خشم و عصبانیتتان کار دشواری خواهد بود. به جای کاری که برایتان آسان است کار درست را انجام دهید. قبول کردن کمک هایی که به شما پیشنهاد می شوند نشان دهنده ذکاوت شما است. اجازه ندهید غرور و تکبر جلوی پیشرفت و موفقیتتان را بگیرد. مطمئن باشید در پایان روز عملکرد خودتان را تحسین خواهید کرد.
فـال روزانـه - Daily Omen
دیگران به احساسات شما آنقدرها که فکر می کنید و انتظار دارید اهمیت نمی دهند، به ویژه اگر پای پیشرفت کارهای خودشان در میان باشد. با این حال این که بخواهید احساسات خود را بخاطر احساسات دیگران سرکوب و پنهان کنید ایده خیلی خوبی نیست. البته باید در بیان این حرف ها در عین داشتن صداقت دقت کنید کلماتتان را با مهربانی و لطافت بیشتری انتخاب کنید. حقیقت را همان طوری که هست و بی هیچ کم و زیادی بیان کرده و ببینید چه اتفاقی خواهد افتاد. در زمینه روابط عاطفی سعی کنید آنچه در اطرافتان می گذرد را فراموش کرده و به جای این که تحت تاثیر شرایط محیطی قرار بگیرید به خواسته های قلبیتان توجه کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز رفتار همکارانتان آنقدر همراه با لطف و مهربانی است که نمی توانید گفته هایشان را باور کنید و به نظرتان یک جای کار می لنگد. ولی حتی اگر اتفاقات ناگوار گذشته باور حرف هایشان را برایتان مشکل کند احتمال این که حقیقت را بگویند خیلی زیاد است. درست است که عقل حکم می کند کمی شکاک باشید، ولی نباید تمام رفتار و سیاست هایتان را بر مبنای تردیدهایتان قرار دهید. اگر فردی با انرژی و سرزنده وارد زندگیتان شد با او همراه شده و خودتان را از سایه سنگین انرژی های منفی رها کنید تا اتفاقاتی خوشایند برایتان بیفتند. اگر با کسی که دوست دارید دعوا و درگیری داشته اید پیش قدم شده و از او عذرخواهی کنید، باور کنید حال خودتان هم خیلی بهتر خواهد شد.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز یک نفر در محل کارتان با بی نظمی ها و سر به هوایی هایش تمرکز شما را به هم ریخته است. دلتان می خواهد به کمک او رفته و اگر کاری از دستتان بر می آید برای او انجام دهید؛ البته به شرط آن که نخواهد بار مسئولیت هایش را به دوش شما انداخته و خودش وقتش را به بطالت بگذراند. حرف زدن با همکاری که وظایف خود را به درستی انجام نمی دهد اثرات مثبتی روی کارتان خواهد گذاشت. با وجود این که به طور کلی فردی اجتماعی هستید و دوست دارید وقتتان را با دوستان و آشنایان بگذرانید، امروز احساس می کنید که نیاز به تنهایی دارید و این احساس در حال حاضر می تواند برای شما مفید باشد، پس کمی زودتر به خانه رفته و با خودتان خلوت کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز هر چقدر هم که برای دیگران جذاب به نظر برسید خودتان از ارزش و اهمیت خود مطمئن نیستید. اگر اعتماد به نفس کافی نداشته باشید بزرگ ترین چیزها را هم که به دست بیاورید از درون احساس خلأ می کنید. به جای این که از دیگران انتظار داشته باشید کمبودهایتان را جبران کنند خودتان و در درون خودتان به دنبال آن بگردید. وقتی پی ببرید که احساسات مربوط به شکست هایی که در گذشته خورده اید مانع خوشحالی و رضایت شما در زمان حال شده اند شگفت زده خواهید شد. این را به یاد داشته باشید که همیشه شریک زندگیتان می تواند شریک رازهایتان نیز باشد و می توانید هر آنچه بخواهید را با او در میان بگذارید.

فـال روزانـه - Daily Omen

 

امروز با وجود این که حرف مهمی برای گفتن ندارید خیلی پر حرف شده اید. البته شما نمی خواهید با هر کسی که دم دستتان است صحبت کنید و دلتان می خواهد با کسی حرف بزنید که صرف نظر از آنچه می گویید به شما احساس امنیت عاطفی ببخشد. ولی باور کنید شنیدن پرت و پلاهایی که فقط برای این که حرفی زده باشید به زبان می آورید برای دیگران اصلا جالب نیست، پس سر خودتان و آنها را به درد نیاورید. زندگی شما مجموعه ای از تصمیمات کوچکی است که در هر لحظه می گیرید، پس انتخاب هایتان را با دقت بیشتری انجام دهید. تا زمانی که از احساستان مطمئن نشده اید با کسی که توجه شما را به خود جلب کرده است صحبتی نکنید.
حسین رادمرد
16,656 بازدید