کافه گردش
فرهنگ و هنر
۲۰ خرداد ۱۳۹۳, ۷:۲۹ ب.ظ

بررسی سبک زندگی سالم و ازدواج جوانان در کافه سوال

به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، در فصل دهم این برنامه که به مبحث جوانان می پردازد، مواردی که جوانان جامعه مان در حوزه های مختلف با آن دست به گریبانند بررسی می‌‌شود .
2329474_496

 در برنامه روز دوشنبه ۱۹ خرداد با موضوع «جوان یاوری و جوان باوری» با حضور دکتر گلزاری و یک جوان نخبه به نام خانم پرگل بروفه به روی آنتن رفت تا پیرامون نتایج اعتماد و باور داشتن به جوانان و استفاده از نیروی جوانی در کنار تجربه سایر افراد پرداخته شود.

این برنامه امشب ۲۰ خرداد با حضور دکتر بهمنی و یک زوج موفق به سبک زندگی سالم و ازدواج جوانان خواهد پرداخت و در روزهای چهارشنبه و جمعه ۲۱ و ۲۳ خرداد موضوعاتی همچون «جوان در آینه قوانین و مطالبات آن‌ها از دولت و ارگان‌ها» و «فرهنگ جوانی و جوان در آینه جامعه و جمع بندی مطالب هفتگی» در این برنامه عنوان خواهد شد که اسامی میهمانان در روزهای چهارشنبه و جمعه نیز متعاقباً اعلام می شود. سهیل سلیمانی تهیه کننده این برنامه است.

برنامه «کافه سؤال» کاری از گروه اجتماعی شبکه دو سیماست که این فصل از آن را مژده لواسانی اجرا می کند. این برنامه در هفته جاری هرشب بجز پنج‌شنبه ساعت ۲۱ به روی آنتن شبکه دو می رود.

سپیده تدین
395 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید