کافه گردش
فرهنگ و هنر
۲۱ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۴۱ ق.ظ

«پایانی برای شروع» در نیمه راه تدوین / دست پسرم را نبستم

1_635380821951646491_s

خسرو امیرصادقی گفت: «پایانی برای شروع» یک فیلم ۵۰ دقیقه ای سوررئالیستی است که در حال حاضر به اواسط تدوین رسیده است.

خسرو امیرصادقی بازیگر و تهیه کننده سینما در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی پانا، گفت: فیلم «پایانی برای شروع» در حال حاضر در اواسط مرحله تدوین قرار دارد و از آنجایی که فیلم خیلی خوبی شده است می گویم کاش به یک فیلم بلند تبدیل می شد.

وی افزود: این کار یک فیلم ۵۰ دقیقه ای سوررئالیستی است که خیلی خوب در آمده است. از ویژگی های این فیلم این است که از سیستم تمام حرفه ای استفاده نشده است عوامل کار خیلی شناخته شده و حرفه ای نبودند ولی بسیار خوب کار کردند. بازیگران نیز جدای از چند مورد اکثرا تازه بازیگر بوده اند.

این تهیه کننده تصریح کرد: همیشه پدران دوست دارند موفقیت و نتیجه مثبتی از فعالیت های فرزندان شان ببینند چه در زمان درس خواندن و چه فعالیت های دیگر. محمد از دو سالگی که جلوی دوربین رفت تا به امروز به دلیل تجربیات عملی که کسب کرد و از آنجایی که رشته تحصیلی اش هم فیلمسازی بوده همیشه منتظر بودم آینده کاری اش را ببینم، با دیدن این فیلم به عنوان یک پدر حس پر کشیدن را تجربه کردم چراکه کاری خیلی خوب و عالی ای شده است.

وی ادامه داد: من هرگز سر فیلمبرداری های او نمی رفتم و دوست داشتم دستش باز باشد و از سلیقه و توانایی خودش استفاده کند زمانی که فیلم را دیدم بسیار لذت بردم و احساس رضایت داشتم.

امیرصادقی در خصوص عوامل این فیلم اظهار کرد: محمدرضا امیرصادقی تهیه کننده، نویسنده و کارگردان، رضا دیدار مدیرتصویربرداری، امیرمحمد عموری دستیار کارگردان و برنامه ریز، فاطمه نجاریان منشی صحنه، مهدی نوروزی و محسن طاهری گروه فیلمبرداری، صابر صابری تصویربردار پشت صحنه و عکاس، علی عدالت دوست صدابردار،
محسن نانکلی دستیار، عاطفه باقری طراح لباس، محمدرضا امیرصادقی طراح صحنه، میثم سعیدی دستیار صحنه، سودابه کتولی و المیرا بهزادی گروه گریم، علی اسکندری مدیر تدارکات و حمل و نقل، مهدی سلمانی بازیگردان و محمدرضا امیرصادقی، امیر جمشیدی، ماندانا ابراهیمی، عاطفه باقری شادنوش طاهری به عنوان بازیگر ایفای نقش کرده اند.

 

منبع: پانا

سپیده تدین
393 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید