کافه گردش
فرهنگ و هنر
۹ تیر ۱۳۹۳, ۱۰:۰۵ ق.ظ

“۵۰ قدم به آخر” قربانی حواشی جشنواره “فیلم فجر” شد

2385254_568

 ایده اولیه فیلم سینمایی ۵۰ قدم به آخر در دیدار با جانبازان نجف آباد مطرح شد و به همین اساس بعد از صحبت با دوستان مختلف برای نگارش فیلم نامه آن قرار بر این شد که علیرضا معتمدی فیلم نامه آن را بنویسد اما متأسفانه فیلم نامه او آن چیزی نبود که می‌خواستم و با تحقیقات بسیار سرانجام کیومرث پور احمد خودش نگارش فیلمنامه را به عهده گرفت.

وی ادامه داد: برای پیگیری کارهای این فیلم با انجمن سینمای دفاع مقدس و بنیاد سینمایی فارابی صحبت کردیم اما متأسفانه فارابی در عمل هیچ حمایتی نکرد و ۴۵ درصد از هزینه‌های آن و خودمان به عهده گرفتیم.

سعدی عنوان کرد: ما برای بهتر شدن این کار طرح‌هایی و نقطه نظراتی نیز داشتیم اما کیومرث پور احمد آن‌ها را نپذیرف و بعد از اکران ۵۰ قدم به آخر در جشنواره فیلم فجر متقاعد شد که باید تغییراتی را در این فیلم ایجاد کند و بر همین اساس نسخه‌ی جدیدی را آماده کردیم که پور احمد دوباره روی آن اصلاحیه زد.

این تهیه کننده ادامه داد: استقبال مخاطبان تا به این حال از این فیلم خوب نبوده و متأسفانه جو ایجاد شده در جشنواره فیلم فجر باعث قربانی شدن این فیلم شد و کم لطفی کیومرث پوراحمد نیز مزید بر علت شد زیرا او در رابطه با این خاطر حاضر به مصاحبه با هیچ رسانه‌ای نشد.

سعدی خاطر نشان کرد: من برای فیلم “۵۰ قدم به آخر” متضرر شدم و بخش اعظمی از سرمایه ما بازنگشت.

انتهای پیام/

سپیده تدین
469 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید