کافه گردش
اخبار هنرمندان
۲۹ آبان ۱۳۹۵, ۹:۰۵ ق.ظ

ستاره هایی که طلاق برایشان سنگین تمام شد /تصاویر

چه کسی می گوید، بهای آزادی ارزان است؟ فرقی نمی کند که در چه شرایطی باشید، طلاق همیشه سخت و استرس زا است.
پرتال اجتماعی واکنش: شاید فکر کنید که این اتفاق برای ستاره ها که دوروبرشان شلوغ است و پول پارو می کنند، آسان تر باشد اما اشتباه کرده اید، آنها هم به نوبه خودشان سختی های زیادی را متحمل می شوند.
ستاره ها نه تنها فشارهای ناشی از جدایی را تحمل می کنند بلکه مجبورند که بخشی از سرمایه خود را فدای فردی کنند که هیچ تمایلی به دیدن دوباره اش ندارند. ستاره هایی که نام شان را در اینجا آورده ایم، افرادی هستند که بخش عظیمی از سرمایه خود هنگام طلاق بر باد دادند.
بریتنی اسپیرز- ۱میلیون+ ۲۰ هزار دلار در ماه
طرفداران بریتنی اسپیرز به خوبی می دانند که کوین فردرلین چیزی جز دردسر برای این ستاره پاپ نداشت. او علاه بر دردسر، بخشی از سرمایه برینتی را نیز بر باد داد. در واقع، بریتنی هنگام جدایی از او مجبور شد که یک میلیون دلار به او پرداخت کند، علاوه بر آن، او ماهانه ۲۰ هزار دلار نیز بابت نگهداری فرزاندانش به حساب همسر قبلی اش رواریز می کرد.
ستاره هایی که سرمایه خود را فدای طلاق کردند

ویز خلیفا- ۱ میلیون دلار+ ۱۵ هزار دلار در ماه
ویز خلیفا، پس از جدایی از همسرش، مجبور شد که یک میلیون دلار به علاوه ماهانه ۱۴۸۰۰ دلار برای نگهداری فرزاندانش، به امبر رز پرداخت کند. او همچنین تعدادی از خانه ه و ماشین هایش را نیز فروخت تا بتواند از پس قسط هایش برآید.
 ستاره هایی که سرمایه خود را فدای طلاق کردند

ناز- ۳۵۰ هزار دلار+ ۵۱ هزار دلار
جدایی ناز از کلیس یکی از پر هزینه ترین طلاق های تاریخ موسیقی بوده است. در زمان بارداری کلیس بود که آن دو ناگهان تصمیم به جدایی گرفتند. اما این جدایی برای ناز بسیار گران تمام شد زیرا که او مجبور شد در سال ۲۰۱۰، ۳۵۰ هزار دلار به همسرش بپردازد. او حتی ماهیایه ۵۲ هزار دلار (۶۰۰۰۰۰ دلار در سال) نیز به او پرداخت می کرد. کلیس در مورد این اتفاق می گوید: «پول برای من هیچ اهمیتی ندارد.
من تنها می خواستم که او را اذیت کنم، درست مانند کاری که او با من کرد.» ناز نیز در مصاحبه ای اعلام کرد: «من قلبم، پولم و همه زندگی را برای فردی که به او علاقه دارم، فدا می کنم.  پول برای من، در مقابل عشق، کوچک ترین اهمیتی ندارد.»
ستاره هایی که سرمایه خود را فدای طلاق کردند

جنت جکسون- ۱۰ میلیون دلار
شاید فکر کنید که این آقایان هستند که هزینه زیادی را برای طلاق متحمل می شوند، ولی گاهی این اتفاق برعکس رخ می دهد. به عنوان مثال جنت جکسون که به طور پنهانی در سال ۱۹۹۱ با رنه الزوندو ازدواج کرد و در سال ۱۹۹۹ از او طلاق گرفت، یکی از آنهاست. او بابت این جدایی مجبور به پرداخت ۱۰ میلیون دلار شد.
ستاره هایی که سرمایه خود را فدای طلاق کردند

جنیفر لوپز- ۱۰ میلیون دلار
متاسفانه همه ما می دانستیم که ازدواج جنیفر لوپز با کریس جود خیلی به طول نمی انجامد. آن کمتر از دو سال با یکدیگر زندگی کردند. اما گویا ارزش آنها بیش از آنچه فکرش را بکنند، بود. پس از جدایی، جنیفر مجبور شد که مبلغ ۱۰  میلیون دلار به جود پرداخت کند، یعنی ۴۰۰۰۰ دلار برای هر روز از زندگی مشترکشان. این طور به نظر می رسید که این مبلغ خیلی به دل جود ننشست زیرا که او در خواست پول بیشتری کرد تا رازهای زندگی مشترک اش با این ستاره هالیوودی را فاش نکند.
ستاره هایی که سرمایه خود را فدای طلاق کردند

هریسون فورد- ۸۵ میلیون دلار
هریسون فورد و ملیسا متیسن ثابت کرده بودند که ستاره های هالیوود می توانند یک زندگی شاد و بادوام  داشته باشند اما این باور خیلی به طول نیانجامید. پس از ۲۱ سال زندگی مشترک، این زوج از هم جدا شدند که بهای آن ۸۵ میلیون دلار بود. مطمینا هریسون فورد از پرداخت این مبلغ خوشحال نبوده است.
ستاره هایی که سرمایه خود را فدای طلاق کردند

پل مک‌کارتنی- ۴۸٫۶ میلیون دلار+ ۷۰ هزار دلار در سال
جدایی پر سر و صدای پل مک‌کارتنی و هیتر میلز در نهایت به نفع هیتر میلز تمام شد زیرا که او ۴۸٫۶ دلار دریافت کرد. پل مک‌کارتنی همچنین سالانه ۷۰۰۰۰ میلیون دلار برای نگهداری بچه ها به او می پرداخت.
ستاره هایی که سرمایه خود را فدای طلاق کردند

مدونا-۸۵ میلیون دلار
تعجبی ندارد که همسر مدونا، پس از طلاق اش از او طلب پولی کلان کند. از ازدواج ۷ ساله با مدونا، گای ریچی ۸۶ میلیون دلار نصیب اش شد.
ستاره هایی که سرمایه خود را فدای طلاق کردند

مایکل جردن- ۱۶۸ میلیون دلار+ قصر
مایکل جردن یکی از افرادی است که بیشترین هزینه را صرف طلاق اش کرده است.  زمانی که او از همسر اول اش، جوآنی وانوی جدا شد، ۱۶۸ میلیون دلار به او پرداخت کرد. او همچنین یکی از کاخ های واقع در شیکاگو را نیز به او بخشید. با تمام این اوصاف، هیچوقت حرمت و احترامی که میان آنها بود، از بین نرفت.
ستاره هایی که سرمایه خود را فدای طلاق کردند

آرنولد شوارتزنگر-۳۰۰ میلیون دلار
جدایی آرنولد شوارتزنگر از همسرش نیز سرو صدای زیادی راه انداخت. تا ۴ سال پس از این که ماریا شرایور درخواست طلاق کرد، آنها همچنان زن و شوهر بودند زیرا آرنولد می دانست که برای طلاق هزینه زیادی را متحمل خواهد شد. او در نهایت ۳۰۰ میلیون دلار برای این جدایی پرداخت کرد.
ستاره هایی که سرمایه خود را فدای طلاق کردند
حسین رادمرد
426 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید