کافه گردش
بیوگرافی
۲۶ دی ۱۳۹۴, ۴:۴۴ ب.ظ

بیوگرافی مهناز افشار + تصاویر مهناز افشار

 بیوگرافی مهناز افشار
مهناز افشار متولد ۲۱ خرداد ۱۳۵۶ در تهران بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون می باشد . مهناز افشار دیپلم اش را در رشته تجربی گرفت و برای ادامه تحصیل به مدت چهار سال در موسسه‌ای غیرانتفاعی به تحصیل در رشته تدوین پرداخت.خانواده اش ریشه مذهبی دارند ، به همین دلیل هم در ابتدا مخالف بودند که دخترشان وارد بازیگری شود. او در کلاس‌های بازیگری استاد حمید سمندریان تعلیم دید.مهناز افشار بازیگری را با مجموعه تلویزیونی گمـشده در سال ۱۳۷۷ آغاز کرد و پس از آن با ایفای نقش در فیلم دوستان به کارگردانی علی حاتمی در سال ۱۳۷۷ به سینما راه یافت و با ایفای نقش در فیلم شور عشق به کارگردانی نادر مقدس در سال ۱۳۷۹ به شهرت رسید.شباهت زیاد مهناز افشار به خواننده مشهور قبل از انقلاب ، در توجه رسانه‌ها به او در شروع کارش تأثیرگذار بود. مهناز افشار در دههٔ هشتاد از چهره‌های تأثیرگذار سینمای تجاری ایران شد و در سال‌های پایانی این دهه با بازی در فیلم‌های کارگردانان متفاوت سعی کرد تصویر شناخته‌شده‌اش را تغییر دهد؛ تلاشی که به دریافت چندین جایزه و تقدیرنامه از سوی منتقدان و جشنواره‌های داخلی انجامید. مهناز افشار ، یکی از نقش های اصلی در فیلم “آموزگار” به کارگردانی ناصر سعیداف ، کارگردان سرشناس تاجیک، ایفای نقش کرده است.

گفتگوی اختصاصی با مهناز افشار

پرتال اجتماعی واکنش:خانم مهناز افشار که یکی از بازیگران معروف ایران زمین است ، این روزها سرگرم بارداری خود می باشد . او که بخاطر چهره ی شبیه به یکی از هنرمندان قبل از انقلاب به شهرت رسید ، اکنون چند ماهی می شود که کار بازیگری را کنار گذاشته تا مراقبت های ویژه را از فرزند در راهش داشته باشد .ازدواج خانم مهناز افشار با محمد امین رامین که فرزند یکی از سیاست مداران دولت احمدی نژاد ، آقای محمد علی رامین معاون مطبوعات ، همه را به شوکه درآورد .گفتنی است بارها آقای محمد علی رامین در مصاحبه هایش اعلام کرده که زندگی و افکار پسر و عروسم به هیچ عنوان به من ارتباطی ندارد .
Snapshot_2016-01-16_132709
مهناز افشار از همسرش می گوید
بیوگرافی محمد امین رامین از زبان همسرش مهناز افشار

خانم مهناز افشار در مصاحبه ای که به خاطر باردار بودنش از او گرفته شده ، در توصیف همسرش چنین می گوید که : همسرم بسیار آزادی خواه و دموکراسی طلب است حتی وقتی از او پرسیدم که به نظرت اسم بچه ی مان را چه بگذاریم ؟ به من گفت بگذار چهار یا پنج ساله که شد ، خودش اسم خودش را انتخاب کند. محمد امین بسیار خوب بلد است تا از افکار و ذهن من حمایت کند و آنها را بفهمد .همچنین مهناز افشار از نوع و سبک لباس پوشیدن همسرش گفت که او به سبک کلاسیک لباس می پوشد و از تیپ او خیلی خوشش می آید و به همین خاطر به سبک لباس پوشیدن کلاسیک بیشتر علاقه مند شده.
Snapshot_2016-01-16_132732
مهناز افشار و حس و حال دوران بارداری

به گفته ی خود خانم مهناز افشار ، رابطه او با کودکان بسیار خوب است و حتی « نفس » دختر آقای پژمان بازغی به او می گوید عمه . مهناز افشار از این که باردار است و یکی درون وجود او می باشد بسیار حال و هوای متفاوتی دارد و از این اتفاق نو در زندگی اش خوشحال است .مهناز افشار می گوید خانم ترانه علیدوستی یک مادر نمونه است و بسیار از دخترش حنا مراقبت می کند و به او در این دوران بارداری بسیار کمک کرده .
خانم افشار در ادامه چنین می گوید که : من هنگامی که در فیلم « عشق تعطیل نیست » و « نهنگ انبر » بازی می کردم باردار بودم و خیلی خوشحالم که در اوایل بارداری ام در دو فیلم بازی کرده ام تا وقتی من و فرزندم این فیلم ها را تماشا کردیم ، به او بگویم که در این هنگام تو با من همراه بودی .او از دوران ۴ ماهگی به بعد تصمیم گرفت تا در خانه بنشیند و تحت مراقبت های ویژه ی دوران بارداری قرار بگیرد.

Snapshot_2016-01-16_133130

Snapshot_2016-01-16_133155

Snapshot_2016-01-16_133306

Snapshot_2016-01-16_133345

Snapshot_2016-01-16_133539

Snapshot_2016-01-16_133627

سارا ابراهیمی
1,292 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید