کافه گردش
امروز در واکنش
۲۰ خرداد ۱۳۹۳, ۱:۵۱ ب.ظ

نحوه سفر میلیاردرهای خاورمیانه/عکس

بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط شرکت ایرباس، ۳ نقطه از جهان شاهد افزایش تعداد میلیاردرهاست. این مناطق عبارتند از خاورمیانه، چین و روسیه.
ایرباس خاطرنشان می‌کند که تعداد میلیاردرهای خاورمیانه از ۱۵۰ نفر در سال ۲۰۰۷ ، به ۲۲۰ نفر در سال ۲۰۱۷ افزایش خواهد یافت.
این بررسی نشان می دهد که میلیاردرها تمایل دارند با عده ای “همراه” مسافرت کنند؛ افرادی که از روش زندگی این ثروتمندان با خبر بوده و به آنها مشاوره هایی درباره کارهایی که باید در مقصد انجام دهند ارایه می‌کنند و این افراد در سفرهای کاری و تفریحی در کنار ثروتمندان هستند.
بر اساس این مطالعه، میلیاردرهای خاورمیانه سفر به اروپا را ترجیح می‌دهند، از جمله مناطق مشرف به دریای مدیترانه که با چند ساعت پرواز می‌توان به آن رسید.
شرکت ایرباس خاطرنشان می‌کند که عادت‌های پول خرج کردن در میان میلیاردرها بر اساس سن آنها و مدتی که از زمان ثروتمند شدنشان می‌گذرد و نیز با توجه به مناطقی که از آن آمده‌اند، متفاوت است. میلیاردرهای خاورمیانه با متوسط عمر ۶۱ سال معمولا مایلند که ارزش‌ها، عادت‌ها و ثروت‌های خود را به همراه ببرند.
به گزارش العالم، اشرافی گری و جاه طلبی برای میلیاردرها معنای خاصی پیدا می کند و تمرکز اصلی آنان، دسترسی به خدمات دلخواه و استفاده حداکثری از وقت است.
ایرباس در پایان این بررسی، هواپیماهای جت ساخت خودش را که مطابق با نیازهای میلیاردرها طراحی شده، معرفی و خاطرنشان می‌کند که این هواپیماها برای گروه‌های بین ۱۹ تا ۱۰۰ نفره ظرفیت دارد.
میلیاردرهای خاورمیانه چگونه پرواز می‌کنند؟
سپیده تدین
436 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید