کافه گردش
aمطالب پیشنهادی
۱۵ شهریور ۱۳۹۵, ۸:۲۴ ق.ظ

فال روزانه دوشنبه ۹۵/۰۶/۱۵

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

پرتال اجتماعی واکنش: فال روزانه،دوست عزیزی که ۱۵ شهریور به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! روزهای خوبی در انتظار شما هستند و در مسیرتان با ناهمواری های زیادی مواجه نخواهید شد. شاید بزرگ ترین مشکلات امسال شما انتخاب کردن بهترین گزینه ها از میان تمام فرصت های خوبی باشد که پیش رویتان قرار خواهند گرفت باشند. طی چند ماه آینده به هر سو که نگاه کنید موقعیت های تازه ای را در انتظار خود خواهید دید اما برای به نتیجه رسیدن آنها باید کمی تلاش و صبر کنید. همزمان باید سعی کنید بین مسائل شخصی و حرفه ایتان تعادل ایجاد کنید و نسبت به مسائل اقتصادی با احتیاط تصمیم گیری کنید. تا میانه های پاییز این تعادل را خواهید یافت و می توانید رویاهایتان را به گونه ای بسازید که تا همین بهاری که در راه است به نتیجه هایی چشمگیر رسیده باشند. اگر در تلاش هایتان موفق باشید مورد تحسین و تأیید خانواده و دوستانتان قرار خواهید گرفت و همچنین توجه کسی که ذهنتان را مدتی است به خود مشغول کرده است را نیز به دست خواهید آورد.

فال متولدین

اگر انتخاب های فعلیتان به نظرتان کمی غیر منطقی می آیند خودتان را نگران نکنید زیرا برای به دست آوردن نگرشی صحیح نسبت به آنچه در محل کارتان دارد اتفاق می افتد هنوز به زمان بیشتری نیاز دارید. تصمیماتی که فعلا می گیرید چندان قطعی نیستند و بعدا فرصت افی برای ایجاد تغییرات لازم در آنها را خواهید داشت. فعلا به احساسات درونیتان اعتماد کنید تا زمان مناسب برای انتقال مسئولیت کنترل اوضاع به مغزتان فرا برسد. بد نیست با شخصی که از شما با تجربه تر و مسن تر است مشورت کنید و به توصیه هایی که به شما می شود توجه کنید. سعی کنید برای برگرداندن رابطه عاطفیتان به وضعیت قبلی بیشتر به افکار و نظرات طرف مقابلتان اهمیت بدهید.

فال ماه ها

شما در حال حاضر دارید به روابطی که دارید عمق تازه ای می بخشید، اما همزمان فرصت هایی برای آشنایی با افرادی تازه چه در زمینه روابط شخصی و چه روابط حرفه ای برای شما فراهم خواهد شد. با این حال باید احتیاط کنید که آنقدر غرق نشان دادن افکار و احساسات خود نشوید که مجالی برای طرف مقابلتان باقی نگذاشته و در آنها دافعه ایجاد کنید. گوش کردن به حرف های آنها درس های تازه ای برای شما به همراه خواهد داشت و رد و بدل کردن ایده هایتان به صورت دوجانبه به نفع همه خواهد بود و برای شما احرتام بیشتری به همراه خواهد داشت. بهتر است فعلا در زمینه روابط عاطفی به ویژه اگر رابطه تان خیلی قدیمی نیست بیش از حد هیجانی و احساساتی رفتار نکنید.

فال

امروز باید بتوانید به موقع جلوی خودتان را بگیرید در غیر این صورت گرفتن یک تصمیم ناگهانی و حساب نشده می تواند درس تلخی برای شما به همراه داشته باشد. امروز شما در تلاش برای به ثبات رساندن احساسات خود با تنش ها و چالش هایی مواجه خواهید بود. به نفعتان است که به جای شروع عجولانه پروژه های تازه، تلاشتان را روی تکامل و پیشرفت کارهایی که فعلا در دست انجام دارید متمرکز کنید. شما نیاز دارید حواس پرتی ها و کارهای غیر ضروری را کنار گذاشته و توانتان را صرف پرداختن به نیازهای اساسی خود کنید. پروژه هایی که قرار است همه دنیا را تغییر دهند و همه را انگشت به دهان کنند را برای وقت دیگری بگذارید و سرتان به کارتان باشد.

فال

امروز ایجاد تعادل بین احساسات و حس وظیفه شناسیتان برای شما کار دشواری خواهد بود. اجازه ندهید استرس ناشی از اجبار برای انجام یک کار ذهن شما را به خود مشغول کند و وضعیت فکریتان را به هم بریزد. تسلیم احساسات شدید و ناگهانی نشوید، اما لزومی ندارد تمام کارهایتان را هم بر اساس احساس مسئولیت و وظیفه شناسی قرار دهید. از خاکستر شکستی که این اواخر خورده بودید آتش شور و اشتیاق مجددا شعله کشیده و فرصت هایی برای رسیدن شما به رضایت شخصی فراهم خواهند شد که شما را قادر می سازند موفقیت و دست یابی به منافع را جایگزین حس فقدان و شکست کنید. احساسات و تخیل خود را برای بخشیدن جانی تازه به روابط عاطفیتان به کار بگیرید.

فال دوشنبه

شاید نسبت به برخی مسائل زندگیتان دید چندان واقع بینانه ای نداشته باشید، اما امروز ناگهان به محدودیت های زمانی خود پی خواهید برد و به دنبال آن محدودیت ها و موانع دیگری که سر راهتان قرار دارند نیز برایتان آشکار خواهند شد. روحیه خودتان را از دست ندهید، موانع و مشکلات برای همه وجود دارند، آنچه اهمیت دارد این است که با قدرت تمام با آنها مواجه شده و با پشت سر گذاشتن آنها به فردی قویتر از قبل تبدیل شوید. در زمینه مسائل عاطفی احساسات پیچیده و ضد و نقیضی وجودتان را فرا گرفته اند اما آماده هستید تا آسیب هایی که در گذشته خورده اید را پشت سر بگذارید و زندگی جدیدی برای خود بسازید.

فال

امروز حالتان خیلی خوب است و خوشحالید، اما در نظر داشته باشید که حال دیگران لزوما مثل شما نیست، پس اگر می بینید کسی بی حوصله و بدخلق است بیش از حد برای سرحال کردن او تلاش نکنید، زیرا ممکن است با واکنش های نه چندان خوشایندی مواجه شوید! برای مدتی انتظار موفقیت های خیلی بزرگ و یک شبه نداشته باشید و سعی کنید قدم به قدم برای رسیدن به آنچه می خواهید پیش بروید تا هم در مسیرتان دچار نا امیدی نشوید و هم خودتان را خیلی خسته نکنید و هر چند دیرتر اما در آرامش به هدفتان برسید. بدبینی نسبت به رابطه عاطفیتان را کنار گذاشته و به خودتان و طرف مقابلتان فرصت کافی برای پیدا کردن شناخت بیشتر نسبت به یکدیگر بدهید.

فال

شک و تردیدهایی که داشته اید امروز از میان خواهند رفت و با وجود شرایط متغیر اطرافتان با اطمینان کامل تصمیم هایتان را خواهید گرفت. فقط پیش از عملی کردن تصمیم هایتان به ویژه آنهایی که به مسائل مالی مربوط می شوند حتما اطلاعات کافی در مورد آن کسب کنید. امروز حرف زدن پشت سر این و آن اصلا به شما توصیه نمی شود. اگر با کسی مشکلی دارید به جای غیبت کردن راجع به آن با خود آن شخص به طور مستقیم صحبت کنید. در غیر این صورت یک عالمه حرف هایی که اصلا به ذهنتان خطور نمی کرده هم به این غیبت هایتان اضافه شده و به گوش این شخص خواهد رسید و اعتماد و رابطه ای که بین شما بوده است را از بین خواهد برد.

فال

امروز وقت آن رسیده است که بالاخره بعضی از آن ایده های خیلی خوبی که در سرتان دارید را عملی کنید. شما حتی اگر یک نابغه هم باشید تا زمانی که این همه ایده فقط در سرتان مانده و عملی نشوند هیچ ارزشی نخواهند داشت. محدودیت ها و موانعی در راه هستند که اگر همین حالا به جای حرف زدن وارد عمل نشوید به زودی گریبانتان را گرفته و برایتان ایجاد مشکل خواهند کرد. شاید همکارانتان با شما اختلاف نظرهایی داشته باشند که حتی ممکن است باعث بحث و جدل بین شما شوند. اما اگر با اعتماد به نقش و خود آگاهی زیادی که در حال حاضر دارید بتوانید هوشمندانه تصمیم بگیرید که چه زمانی به صورت گروهی و چه وقت تنهایی پیش بروید همه چیز روبراه خواهد شد.

فال روزانه

امروز هیچ کاری را ناتمام رها نکنید و هر پروژه ای که در دست دارید را به طور کامل انجام دهید. این همه کارهای نیمه تمام جلوی ورود فرصت های جدید به زندگیتان را می گیرند و مانع پیشرفت بیشتر شما می شوند. علاوه بر این هر لحظه ممکن است شرایط موجود تغییر کنند و دیگر نتوانید کارهایتان را به آن خوبی که اکنون برایتان امکان پذیر است پیش ببرید. نگذارید هیچ کاری و حتی هیچ رابطه ای در زندگیتان بلاتکلیف باقی بماند، یا آن ها را برای همیشه کنار گذاشته و یا به سرانجام برسانید. شاید دیگران از روی ظاهرتان قضاوت کرده و فکر کنند که اوضاع زندگیتان کاملا روبراه است و هیچ مشکلی ندارید، حداقل با افراد مورد اعتمادتان صحبت کرده و باری که روی دوشتان است را سبکتر کنید.

فال روزانه

در حال حاضر انجام دادن کارها به صورت گروهی نتایج ویژه ای برای شما به همراه خواهد داشت و باعث خواهد شد که در آینده نزدیک به خوبی شناخته شوید. شما استعدادهای نهفته ای دارید که شما را تبدیل به عضوی موثر و اساسی در اجتماع اطرافتان می کنند. مهارتی که در تشخیص نقاط قوت و ضعف همکارانتان دارید عاملی کلیدی است که باعث افزایش بهره وری گروه می شود. البته باید در نظر داشته باشید که حتما زمانی را هم به تنهایی و در آرامش سپری کنید تا باتری هایتان برای ادامه این فعالیت ها شارژ شوند. امروز خودتان هم زیاد از احساساتتان سر در نمی آورید و ثبات احساسی چندانی ندارید، پس عشقتان را به خاطر این که درکتان نمی کند سرزنش نکنید.

فال متولدین بهمن

با وجود این که خودتان احساس می کنید رسیدن به اهدافتان دارد برای شما غیر ممکن می شود، با داشتن یک برنامه ریزی درست برای رشد در زمینه حرفه ای می توانید در روزهای آینده پیشرفت بسیار زیادی داشته باشید و موفقیت خود را تضمین کنید. درست است که پیشرفتتان زیاد به چشمتان نمی آید، اما به جای این که شک و تردیدهایتان را به همکارانتان هم انتقال بدهید سعی کنید انرژیتان را به بهترین نحو ممکن به کار بگیرید تا به اهدافتان دست پیدا کنید. شاید فکر کنید که رشد و پیشرفتتان خیلی اندک است، با این حال دارید زندگیتان را خیلی بیش از آن که خودتان متوجه باشید بهبود می بخشید.

فال متولدین اسفند

شما در حال حاضر نیاز شدیدی به توسعه علم و دانش خود احساس می کنید و با آغوش باز پذیرای ایده ها و تجربه هایی هستید که به شما انگیزه لازم برای تعیین اهداف جاه طلبانه تازه ای را می بخشند. اگر بتوانید به جزئیات کارهایتان به اندازه کافی توجه داشته باشید فرصت های فوق العاده ای برایتان به وجود خواهند آمد که سطح زندگی شما را به طور قابل توجهی بالا خواهند برد. امروز کمی حواستان پرت است و در عالم فکر و خیال هستید، اگر حواستان را جمع نکنید ممکن است با انجام کارهای اشتباه برای خودتان دردسر درست کنید. خودتان را درگیر کارهایتان کرده و به ذهنتان اجازه پرواز ندهید، قبل از خواب برای خیال پردازی زمان بهتری است.

سارا ابراهیمی
419 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید