کافه گردش
aمطالب پیشنهادی
۲۵ آبان ۱۳۹۵, ۸:۴۵ ق.ظ

فال روزانه سه شنبه ۹۵/۰۸/۲۵

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

پرتال اجتماعی واکنش: فال ،دوست عزیزی که ۲۵ آبان به دنیا آمده ای تولدت مبارک! از همین امروز که تولدتان است به بعد، دوره جدید در زندگی تان آغاز می شود و اتفاقات روزمره و کسالت بار گذشته کاملا از بین خواهند رفت. در این سال به مسافرتی دور از محل زندگی خود می روید و تجربه های فوق العاده ای را کسب خواهید کرد طوری که زاویه دیدتان نسبت به خیلی مسائل تغییر خواهد کرد. بهترین زمان برای این سفر ماه اسفند است. بهتر است چشم تان را کمی بیشتر باز کنید و نشانه هایی که آینده شما را تغییر خواهند داد، دریافت و از آنها استفاده کنید. یک سورپرایز برای شما در راه است. شما اکنون توانایی آن را دارید که سرنوشت خود را  تغییر دهید بنابراین تا جایی که می توانید برای تغییرات بزرگ زندگی تان تلاش کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز محیط اطراف تان الهام بخش شما می شود و خلاقیت تان به حدی می رسد که می توانید در کارهایتان پیشرفت قابل مشاهده ای داشته باشید. فرصت های خوبی پیش رویتان قرار می گیرد که سعی کنید آنها را از دست ندهید. فردی شما را نصیحت می کند، اگر چه این رفتار او را نمی پسندید، اما بهتر است حرف های او را پشت گوش نیاندازید زیرا در آبنده ای نه چندان دور به کمک تان خواهد آمد. در رابطه عاطفی، به زودی شانس در بهترین حالت خود در خانه شما را می زند و سورپرایزتان می کند. بنابراین روحیه رمانتیک بودن را در خودتان تقویت کنید و آماده خبرهای خوب باشید.

فـال روزانـه - Daily Omen
امروز در یک رویداد اجتماعی شرکت می کنید و آنقدر حرف های دیگران روی شما تاثیر می گذارد که دوست دارید خودتان به طور شخصی آن کار را دنبال کنید. اگر علاقه اشته باشید، مطمئن باشید که در آن پیروز خواهید شد. از آنجا که امروز احساس زیبایی و جذابیت زیادی می کنید، بهتر است خیلی در خانه نمانید. با دوستان تان قرار بگذارید و در جمع های گروهی شرکت کنید. فردی در این رفت و آمدها به شما جذب می شود، سعی کنید از او دوری کنید زیرا عاقبت خوبی انتظار این رابطه را نمی کشد.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز دوست دارید به همه کمک کنید. اگر چه خوب است که به دیگران مشورت دهید یا آنها را در انجام کارهایشان یاری رسانید اما ما پیشنهاد می کنیم که به خیره ها نیز کمک کنید. این کار احساس راحتی و مفید بودن بیشتری را به شما منتقل خواهد کرد. اخیرا از جمعی که با آنها نشست و برخواست می کنید، ناراضی هستید. بد نیست یه مدت از آنها دوری کنید یا به جمع های دوستانه دیگری وارد شوید. در این صورت فرصتی هم برای شما و هم برای دیگران فراهم خواهد شد که در مورد رفتارشان فکر کنند.

فـال روزانـه - Daily Omen

آنچه امروز در روحیه شما موج می زند، خلاقیت و روحیه رمانتیک بودن تان است. این خصوصیت در شما به قدری است که دیگران را نیز به سمت تان جذب می کند. بنابراین اگر به فردی علاقه دارید، امروز بهترین زمان برای برداشتن اولین قدم هاست. اگر مدت هاست به فکر کار جدیدی هستید، امروز می توانید با کمک یکی از دوستان تان آن را شروع کنید. مطمئن باشید که در این راه پیشرفت خواهید اگر سخت کوش باشید. به زودی فردی که تاثیر زیادی روی شما دارد، پیشنهادی به شما می دهد که بهتر است آن را قبول کنید.
فـال روزانـه - Daily Omen
امروز در خانه تان میزبان میهمان هایی خواهید شد که در مورد شروع پروژه ای با شما صحبت خواهند کرد. در میان آنها فردی است که تاثیر زیادی روی شما دارد، قبل از هر تصمیمی بهتر است با او به خوبی مشورت کنید و جوانب مختلف را در نظر بگیرید. در انتهای شب نیز سعی کنید تمام کارهایتان را کنار بگذارید  و تنها روی آنچه دوست دارید تمرکز کنید تا استرس کل روزتان از بین برود. به عنوان مثال یک فیلم بگذارید و تماشا کنید. از شریک زندگی تان نیز بخواهید که شما را همراهی کند تا ساعات نبودن تان را با حضور پر رنگ تان جبران کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen
امروز در اطراف خانه تان فردی را می بینید که در آینده ای نزدیک تاثیر زیادی بر زندگی تان خواهد گذاشت. این پیشرفت می تواند در زمینه کاری یا حتی تحصیلی باشد.  به همین دلیل سعی کنید که به افرادی که امروز ملاقات می کنید، روی خوش نشان دهید. زمان خوبی برای خرید است، اما این بار که برای خرید مواد غذایی به سوپر مارکت می روید، سعی کنید موادی که دارای ارزش غذایی بالایی هستند، انتخاب کنید. زیرا در این هوا احتمال بیماری زیاد است، پس سلامت خود را در اولویت کارهایتان قرار دهید.

فـال روزانـه - Daily Omen

ایده ای ذهن تان را مشغول کرده است، به دنبال راهی برای پول در آوردن بیشتر هستید. بهتر است تردید را کنار بگذارید و ایده ای که در ذهن دارید را پیاده کنید. اگر ریسک نکنید، هیچ گاه پیشرفت نخواهید کرد.  شاید این کار در ابتدا خیلی پول ساز نباشد اما به زودی زندگی تان را از ین رو به آن رو خواهد کرد. با دوستی در مورد موضوعی مشورت می کنید، اگر حرف های او را بنویسید بهتر است زیرا ممکن است که یادتان برود، آنوقت به هیچ منبعی دسترسی نخواهید داشت و کارتان هم پیش نخواهد رفت.
فـال روزانـه - Daily Omen
امروز احساس خوبی دارید، گویا در آسمان ها پرواز می کنید. شما اخیرا نتیجه تلاش هایتان را گرفته اید و این مسئله اعتماد به نفس تان را بالا برده است. دوست دارید که وقت بیشتری را با شریک زندگی تان بگذرانید اما او وقت کافی برای این کار را ندارد. نگذارید که این موضوع شما را آزار دهد، می توانید قرارتان را به فردا موکول کنید. به جای آن ورزش بهترین گزینه برای شماست. زیرا نه تنها انرژی تان را به بهترین شکل تخلیه، بلکه ذهن تان را نیز باز خواهد کرد.

فـال روزانـه - Daily Omen

ذهن شما پر از افکار مثبت و منفی گوناگون است. از آنجا که آینده غیر قابل پیش بینی است، بهتر است فکرهای منفی را از خود دور کنید و تمرکزتان را بر رویاهای مثبت تان بگذارید. مدتی است که فعالیت خود را در زمنیه کاری تان کم کرده اید. اگر همینطور ادامه دهید، از رقبایتان عقب خواهید افتاد و این موضوع بر درآمد مالی تان نیز تاثیر خواهد گذاشت. پس تنبلی را کنار بگذارید و خودی نشان دهید. اگر مجرد هستید، امروز فردی به شما نزدیک می شود. اگر چه کلامی را به نشانه این که از شما خوشش آمده ، بر زبان نمی آورد اما بدانید که قصد او جدی است.

فـال روزانـه - Daily Omen

اگر احساس می کنید که باید کمی خلاق تر باشید، این کار تنها با درگیر کردن خودتان در فضاهای مختلف به دست می آید. به عنوان مثال در یک کلاس موسیقی ثبت نام کنید یا رنگ و بومی به دست بگیرید و نقاشی کنید. شاید فکر کنید که استعداد لازم را ندارید اما در نهایت نتیجه ای که می خواهید را به دست خواهید آورد. از دوستی طلب کمک کرده اید اما او روی خوش به شما نشان نداده است. به جای ناراحتی بهتر است خوشحال باشید که روی واقعی دوستان تان را شناخته اید. از این پس می توانید آنها را عاقلانه تر انتخاب کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

مسئولیت سختی روی دوش تان است که فکر می کنید از پس آن بر نمی آیید، به جای انرژی منفی دادن بهتر است تمام تلاش تان را به کار گیرید و منتظر نتیجه اش باشید. روحیه حساسی دارید که ممکن است در بسیاری از کارها مانع از پیشرفت تان شود، پس برای شناخت خود وقت بیشتری بگذارید و روی جنبه های منفی شخصیت تان بیشتر کار کنید و مطمئن باشید که خواستن توانستن است. به زودی یک جشن بزرگ در راه است. خودتان را آماده کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen
شما فرد خلاقی هستید، اما این خلاقیت را از دیگران پنهان می کنید که کار اشتباهی است. به عنوان مثال اگر شعری می نویسید، آن را در شبکه های اجتماعی منتشر کنید یا حتی نقاشی تان را از دیوار بیاویزید تا دیگران هم از هنر شما نهایت لذت را ببرند. امروز اطلاعات مفیدی به دست تان خواهد رسید که موجب نزدیکی شما به فردی می شود. اگر این رابطه برایتان اهمیت دارد سعی کنید که آن را نگه دارید. پیشنهاد کاری به شما می شود که ممکن است درآمد خوبی نداشته باشد اما برای شروع گزینه خوبی خواهد بود. خوب در مورد آن فکر کنید.
حسین رادمرد
440 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید