کافه گردش
aمطالب پیشنهادی
۱۳ تیر ۱۳۹۶, ۱۰:۲۵ ق.ظ

فال روزانه سه شنبه ۹۶/۰۴/۱۳

فـال روزانـه - Daily Omen
فال روزانه سه شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۶
چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است
دوست عزیزی که ۱۳ تیر به دنیا آمده اید، تولدت مبارک! امسال، سال خوشبختی شماست. حتی اگر شما از زندگی تان راضی و خشنود باشید، باز هم خوشبختی از در و دیوار برایتان می بارد و دیگران لطف شان به شما بیش از قبل خواهد شد.  شما نیز سعی کنید قدر داشته هایتان را بدانید و خدا را برای آن شاکر باشید. برنامه هایی که برای آینده خود کشیدید امسال رنگ واقعیت به خود می گیرند و بدون کوچک ترین مانعی عملی می شوند. این موضوع نیز بیش از آنچه فکرش را کنید شما را شاد می کند. اگر مجرد هستید، با منطق رابطه تان را پیش ببرید، احساس نیز خود بوجود می آید.  انرژی شما در ماه بهار به اوج خود می رسد، از آن نهایت استفاده را بکنید.

فـال روزانـه - Daily Omen
امروز از طریق تلفن خبر خوشی به شما می رسد که انتظارش را نداشته اید. این خبر بخشی از زندگی شما را دگرگون خواهد کرد. اگر دوست دارید که تمام زندگی تان را از نو بسازید، باید از این فرصت استفاده کنید و باقی درهای بسته را نیز باز کنید. سر موضوعی دو به شک هستید. دلتان یک طرف است و نظرات اطرافیان در سمت دیگر. برای این که بهترین تصمیم را بگیرید به حرف های دیگران با دقت گوش دهید، سپس آنچه دلتان می گوید را انتخاب کنید. در این صورت هیچگاه از انتخاب تان پشیمان نخواهید شد.
فـال روزانـه - Daily Omen
بهتر است که امروز تنها نمانید. شما اکنون احتیاج به فردی دارید که کنارتان بنشیند و با شما خیالپردازی کند تا حالتان کمی بهتر شود. پس از با اعتمادترین فرد زندگی تان بخواهید که امروز شما را همراهی کند. هفته آینده برای شما اتفاقات متفاوتی خواهد افتاد که زندگی تان، به خصوص زندگی عاطفی تان، را دگرگون می کند. از همین امروز جرقه هایی در محیط کارتان زده خواهد شد که فرصت های تازه ای را برایتان می گشاید. تا جای ممکن از آنها نهایت استفاده را بکنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

 امروز یکی از اقوام تان را ملاقات می کنید. او می خواهد که از شما برای کاری به نفع خودش استفاده کند، به همین دلیل مراقب باشید. قبول کردن درخواست او استرس زیادی را برای شما به همراه خواهد داشت. پس قبل از هر جوابی به او، خوب فکر کنید. فرصت های زیادی در مقابل شما قرار دارد، اما شما چشم هایتان را بسته اید. کافی است دست تان را دراز کنید تا به مراد دلتان برسید. فردی در محیط کار مراقب رفتارهای شماست، سعی کنید که سرتان توی کار خودتان باشد تا نتواند به ضرر شما کاری کند.
فـال روزانـه - Daily Omen
شما فردی هستید که به جای فکر کردن به خود، اول به دیگران می اندیشید. به بیان دیگر عادت دارید که خودتان را برای اطرافیان تان فدا کنید اما امروز همه چیز متفاوت است. در واقع، آنچه برای شما اهمیت دارد در درجه اول خودتان هستید و همین موضوع به شما حس آزادی داده است. بهتر است که این حس را در خودتان نگه دارید تا زندگی شادتری را تجربه کنید. دوستی نزد شما می آید و پیشنهادی برایتان دارد. اگر آن را قبول کنید به نفع تان است.
فـال روزانـه - Daily Omen
 تا به حال فردی را الگوی خود قرار داده اید؟ امروز این موضوع برعکس می شود. یعنی این شمایید که الگوی دیگران خواهید بود. مردم برای مشورت نزد شما می آیند و از شما درخواست کمک می کنند. شما نیز به سادگی راه حل های مناسب را ارائه خواهید داد بنابراین خودتان را هیچوقت دست کم نگیرید. امروز جهان متعلق به شماست. حتی یکی از آرزوهای کوچک تان که مدت هاست گره در کارش افتاده، به دست فردی باز می شود. وقت آن است برای خود جشن کوچکی به پا کنید.
فـال روزانـه - Daily Omen
امروز همه چیز خوب و آرام است اما این شمایید که استرس و هیجان ایجاد می کنید. بهتر است که خودتان را با فضا هماهنگ و از موضوعاتی که ارزش بحث ندارند، نیز خودداری کنید. شما فرد بسیار صادقی هستید به حدی که دیگران نیز از این خصوصیت شما متعجب می شوند. شاید گاهی از اینهمه صداقتی که به خرج می دهید پشیمان شوید اما در نهایت نتیجه مثبت آن را در زندگی تان خواهید دید.
فـال روزانـه - Daily Omen
 امروز مجبور می شوید که برخی از قوانین قلب تان را بشکنید. شما از وظیفه ای که به عهده دارید به خوبی آگاهید اما اکنون زمانی است که باید خودتان را هماهنگ با دیگران کنید. اگر چه این موضوع شما را نگران می کند اما مطمئن باشید که سرنوشت بهتری در انتظارتان خواهد بود. اگر احساسی پنهان در درون خود دارید، هر چه سریع تر آن را با فردی قابل اعتماد در میان بگذارید. شاید زمان آن است که از مشورت دیگران کمک بگیرید تا اتفاقات بهتری برایتان رخ دهد.
فـال روزانـه - Daily Omen
زندگی شما پر از افرادی است که علاقه زیادی به برقراری ارتباط با آنها ندارید. شما فردی ایده آلیست هستید و دوست ندارید که لحظه ای شبیه آنها باشید. برعکس، دوست دارید که افراد خاص را ملاقات کنید و از آنها چیزهای جدید یاد بگیرید. شاید برای رسیدن به خواسته دلتان باید دورتان را خلوت تر کنید. آنوقت فضا برای افراد جدید و اتفاقات خوب باز خواهد شد. به زودی در محیط کار فرصتی برایتان فراهم می شود که بهتر است خودتان را به خوبی در آن نشان دهید.
فـال روزانـه - Daily Omen
شما پیش خودتان فکر می کنید که همه چیز می دانید، به همین دلیل از مشورت با دیگران سر باز می زنید. اما یادتان باشد که هیچ انسانی کامل نیست. شاید شما توانایی های زیادی داشته باشید اما گفتگو با دیگران زاویه دیدهای جدیدی به شما می دهد. امروز همان روزی است که باید تا حد ممکن با دیگران مشورت کنید و از آنها ایده بگیرید. در همین رفت و آمدها با فردی آشنا می شوید. اگر چه برای اولین بار است که او را می بینید اما دوستی پایداری بین تان برقرار می شود.
 فـال روزانـه - Daily Omen
همه می دانند که شما فرد قدرتمندی هستید. شما نه تنها توانایی بلکه اراده و انگیزه بالایی دارید طوری که هر مانعی را می توانید از جلو رویتان بردارید. حتی دیگران نیز از کمک های شما به مراتب استفاده می کنند. حال زمانی است که این توانایی را برای پیشرفت در کار حرفه ای تان به کار گیرید و خوش بدرخشید. بین شما و یکی از دوستان تان درگیری پیش آمده که بهتر است هر چه زودتر برای حل آن پا پیش بگذارید و گرنه پیچیده تر از قبل خواهد شد.
فـال روزانـه - Daily Omen
مسئولیت های خانوادگی زیادی روی سرتان ریخته که همه وقت تان را گرفته است. اگر چه از سنگینی باری که بر دوش تان است خسته شده اید اما در نهایت خواهید دید که چقدر برای دیگران ارزشمند خواهید بود. این روزها بهتر است که از هیجانات اطراف تان دور باشید. سوتفاهم هایی پیش آمده که اگر شما هم خودتان را قاطی کنید، پای شما هم گیر می شود. بنابراین بهترین کار دور ماندن و سکوت کردن است.
فـال روزانـه - Daily Omen
 شما فرد قدرتمندی هستید. از چیزهای ناشناخته نمی ترسید و قدرت ریسک پذیری بالایی دارید. دوست دارید که زندگی و فرهنگ های جدید را تجربه کنید و حتی از ایجاد تغییرات در زندگی تان نیز لذت می برید. امروز اتفاقی غیر منتظره برایتان می افتد که راضی تان خواهد کرد و زندگی تان را همانطور که خود می خواهید، به سمت دیگری سوق خواهد داد. پس خودتان را برای یک زندگی ایده آل و هیجان انگیز آماده کنید.
حسین رادمرد
698 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید