کافه گردش
aمطالب پیشنهادی
۲۰ تیر ۱۳۹۶, ۹:۵۶ ق.ظ

فال روزانه سه شنبه ۹۶/۰۴/۲۰

فـال روزانـه - Daily Omen
فال روزانه سه شنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۶
چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که ۲۰ تیر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! اگر می خواهید که امسال تصمیمات بزرگی در زندگی تان بگیرید، بهتر است اعتماد به نفس خود را بالا ببرید و با بررسی تمام جوانب، بهترین راه را انتخاب کنید. امسال سال خوش شانسی شما است بنابراین به دنبال مهمترین اهداف زندگی خود باشید و آرزوهایتان را با انرژی وافر دنبال کنید. به جای حرف های دیگران، به ندای درونی خود نیز گوش دهید زیرا راه درست را به شما نشان خواهد داد. با تغییر فصل حال و هوای شما هم به بهترین شکل  تغییر خواهد کرد و آرامشی را که مدت ها به دنبالش بودید، به دست خواهید آورد. حال بهتر است بیشتر برای خود و شناخت تان وقت بگذارید. انرژی های منفی را از خود دور کنید و به جای آن مثبت اندیش تر باشید. ماه مهر ماهی است که از عشق لبریز می شوید. در انتظار خبرهای خود باشید.

فـال روزانـه - Daily Omen
 امروز با دوست یا یکی از اعضای خانواده تان برای موضوعی برنامه ریزی می کنید. اگر چه ممکن است که کارهایتان طبق برنامه پیش نرود اما در نهایت تمام آنها به بهترین شکل ممکن عملی می شوند. فقط کافی است که از حرکت نایستید و به راهتان ادامه دهید. شما فرد ایده آلیستی هستید که می خواهید همه چیز مطابق میل شما پیش رود اما گاهی باید آنچه سرنوشت برایتان رقم می زند را بپذیرید. شما به هدف هایتان می رسید اما کمی دیرتر از آنچه انتظارش را دارید. تحت هر شرایطی امید و انگیزه خود را از دست ندهید.
فـال روزانـه - Daily Omen
یکی از نزدیکان تان به دلیل فشارهایی که اخیرا به او وارد شده، صبر خود را از دست داده و زود از کوره در می رود. حتی ممکن است که بر سر شما هم داد بزند. این موضوع شما را نگران می کنید زیرا دلیل تغییر رفتارهای او را نمی دانید. در این شرایط بهتر است که با او صحبت کنید و به او بفهمانید که شرایط اش را درک می کنید. نشان دهید که حامی او هستید و تنهایش نمی گذارید. به زودی یک پیشنهاد کاری به شما می شود، اگر چه تمایل زیادی به آن ندارید اما بد نیست که در موردش فکر کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

یک ایمیل یا تلفن کاری به شما می شود که کمی ناراحت تان می کند، از این رو که باید زمان بیشتری را به کار کردن بگذرانید. شما احساس می کنید که رفتاری که با شما دارند ناعادلانه نیست، پس اگر دوست ندارید آن را بپذیرید، از همان اول پاسخ منفی دهید. ارتباط تان را نیز با آن شخص کمتر کنید تا فکر سو استفاده از شما را از سرش بیرون کند. به زودی شجاعت لازم را برای اعترافی عاشقانه به دست خواهید آورید و تغییرات مثبت آن را در زندگی تان خواهید دید.
فـال روزانـه - Daily Omen
خودتان را برای وقوع اتفاقی آماده کرده اید اما این اتفاق خیلی راحت از آنچه شما انتظارش را داشته اید می گذرد. البته شاید مجبور شوید مقداری از پول هایی که ذخیره کرده اید را نیز خرج کنید اما نگران نباشید زیرا تمام آنها به دست تان باز خواهد گشت. اگر مجرد هستید، فردی نظر شما را جلب می کند اما بهتر است که گول ظاهر را نخورید. شاید اکنون زمان مناسبی برای ایجاد تغییرات در رابطه عاطفی تان نباشد. پس فعلا  صبر کنید تا زمان موعود فرا رسد.
فـال روزانـه - Daily Omen
 امروز در خانه تان اتفاقی مثل خرابی وسایل خانه یا پمپ آب می افتد. اگر چه اکنون سرتان به شدت شلوغ است اما اگر آنها را به فردا موکول کنید، شرایط برایتان سخت تر خواهد شد. پس بهتر است همین امروز برای درست کردن آنها اقدام کنید. موضوعی میان شما و شریک زندگی تان را شکراب کرده است. اگر چه از بیان احساسات واقعی تان می ترسید اما بهتر است آنچه در دلتان می گذرد را به زبان آورید. احتیاجی به عصبانی شدن نیست، همین که اعتماد به نفس تان را بالا ببرید، بسیاری از مسائل حل می شود.
فـال روزانـه - Daily Omen
 امروز خبری به گوش تان می رسد که کمی گیج تان می کند. اما نگران نباشید زیرا این موضوع شامل حال شما نمی شود. پس بهتر است که آن را از ذهن تان دور کنید. اخیرا بحثی میان شما و یکی از نزدیکان تان رخ داده که شما را نگران کرده است اما بدانید که جای هیچ نگرانی وجود ندارد. اگر کلامی که به زبان می آورید سنجیده باشد و به نرمی ادا شود، همه چیز به شرایط طبیعی خود باز خواهد گشت.
فـال روزانـه - Daily Omen
 فردی برای کمک نزد شما می آید. اگر چه حل کردن آن کار زمان بری است اما به آن شخص و اطرافیان تان آرامش می دهد، پس تلاش خود را بکنید. مطمئنا خوبی شما جبران خواهد شد. موضوعی در رابطه با روابط عاطفی ذهن تان را درگیر کرده اما تظاهر می کنید که چنین نیست. اینکه سرتان را مانند کبک در برف کرده اید تنها به خودتان آسیب می رساند. پس به جای این که فرصت هایتان را از دست دهید، آگاهانه راهی را که خودتان فکر می کنید درست است پیش بگیرید.
فـال روزانـه - Daily Omen
 فردی قصد دارد که به طور پنهانی به شما نزدیک شود. بهتر است که از این کار او جلوگیری کنید زیرا که در زندگی تان اختلال ایجاد می کند. شاید اگر واضح تر اعتقادات و نظرات خود را بیان کنید، دیگران اجازه سواستفاده به خودشان ندهند. اگر این روزها تمرکزتان را بیشتر روی کارتان بگذارید، بازدهی بهتری خواهید گرفت. شریک زندگی شما به زودی موضوعی را با شما در میان می گذارد. به جای این که به سرعت به او پاسخ دهید، اول خوب فکر کنید.
فـال روزانـه - Daily Omen
امروز خبری از یک دوست قدیمی و دور می شنوید. بدون قضاوت بهتر است تا زمانی که با دوستان تان صحبت کنید، منتظر بمانید. مطمئنا فردا ذهن شما نیز آزادتر خواهد شد و منطقی تر تصمیم می گیرید. از آنجا که شما عادت دارید ناراحتی تان را پشت کارهایتان پنهان کنید، امروز نیز این اتفاق برایتان می افتد. اما این کار در دراز مدت می تواند نتایج منفی بر جسم و روح تان وارد کند. بنابراین قبل این که خودتان را با خودخوری نابود کنید، حرف هایتان را با شخص دیگری در میان بگذارید.
 فـال روزانـه - Daily Omen
 از یکی از اطرافیان حرفی می شنوید که ذهن تان را درگیر می کند. اگر چه شما تا به حال بی تفاوت بوده اید اما این بار جور دیگری عکس العمل نشان می دهید که اصلا در حدتان نیست. بهتر است در این مورد با چند نفر دیگر از دوستان تان مشورت کنید. در این ارتباطات نه تنها راه حل مناسب را پیدا خواهید کرد بلکه رابطه شما نیز قوی تر از قبل می شود. پولی به دست تان می رسد که انتظارش را نداشته اید اما حواس تان باشد که آن را چگونه خرج می کنید. اسراف در چنین شرایطی اصلا به صلاح تان نیست.
فـال روزانـه - Daily Omen
 اختلاف نظر شما با یکی از نزدیکان تان موجب ناراحتی تان شده است. در این شرایط به جای عقب نشینی باید ارتباط تان را بیشتر کنید. این سوتفاهمی است که با حرف زدن برطرف می شود. بنابراین عقب ننشینید. با مشکلی  در محیط کار دست و پنجه نرم می کنید که کمی نگران تان کرده است. غرورتان را کنار بگذارید و از دیگران کمک بگیرید. مطمئنا آنها نیز روزی به شما احتیاج خواهند داشت. به زودی خبر خوب از طریق دوستی می شنوید که تمام شک و دودلی هایتان را دور می کند.
فـال روزانـه - Daily Omen
 چند وقتی است که برخی از کارهایتان را پشت گوش می اندازید اما دیگر بس است. از همین امروز که انرژی زیادی دارید اولین قدم را بردارید.  ممکن است که تلفن های مدام تمرکز شما را از بین ببرند، به همین دلیل سعی کنید که برای مدتی آن را از خودتان دور کنید. به زودی خبری به گوش تان می رسد که به نیمی از نگرانی هایتان پایان می دهد و فضا برای اتفاقات بهتر باز خواهد شد. زمان عمل به یکی از قول هایتان فرا رسیده، آنرا پشت گوش نیاندازید وگرنه هیچ کس روی حرف های شما حساب نخواهد کرد.
حسین رادمرد
1,634 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید