کافه گردش
aمطالب پیشنهادی
۱۱ شهریور ۱۳۹۵, ۸:۵۶ ق.ظ

فال روزانه پنجشنبه ۹۵/۰۶/۱۱

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

پرتال اجتماعی واکنش: فال روزانه،دوست عزیزی که ۱۱ شهریور به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! اگر این اواخر برای شما با دردسرها و مشکلات بسیار همراه بوده است همراه با تولدتان زمان خداحافظی با تمام این مشکلات فرا رسیده است. برای این که مشکلات خود را به گذشته ها سپرده و به سوی آینده ای روشن گام بردارید خودتان را آماده کنید. برای آنهایی که امروز متولد شده اند چند ماه آینده فرصت های زیادی برای کسب در آمد بیشتر به همراه خواهند داشت. پول و دارایی بیشتر تنها با داشتن برنامه ریزی صحیح و باز کردن راه پیشرفت برای خودتان به سراغ شما خواهند آمد. شاید تلاشی که برای پیشرفت وضعیت مادی خود می کنید در پاییز بین شما و عزیزانتان کمی فاصله ایجاد کند، اما اطرافیانتان باید شرایط شما را درک کرده و کمی وقت به شما بدهند. وقتی کمی اوضاع مادیتان روبراه شد هر چقدر که بخواهند وقت و توجه خود را به آنها هدیه خواهید کرد.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز می تواند برای شما روز پر استرسی باشد. بار کاریتان به خاطر مسئولیت های زیادی که پذیرفته اید سنگین تر از همیشه است. انجام دادن این همه کار آنقدر برایتان سخت است که احساس می کنید امروز هیچ وقت قرار نیست تمام شود، اما از طرفی هم وقت کافی برای انجام این همه کار ندارید و ساعت ها برایتان خیلی سریع دارند می گذرند. حواستان باشد بخاطر نگرانی و استرس ناشی از شرایط موجود با اطرافیانتان بدرفتاری نکنید. اگر رفتارتان با دیگران خوب باشد حتی ممکن است آنها به شما کمک کنند تا کارهایتان را هر چه سریعتر به انجام برسانید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز اعتماد به نفستان کمی پایین است و ممکن است نسبت به توانایی ها و استعدادهای خود دچار شک و تردید شوید. ناراحت و افسرده نشوید و انگیزه خود را از دست ندهید. مهارت های شما در سطح بسیار بالایی قرار دارند، به جای دلسرد شدن نگاه مجددی به وضعیت موجود بیندازید و ببینید چه چیزی باعث شده است میزان پیشرفت شما به آن سرعتی که خودتان می خواسته اید نباشد. شاید نگران مسائل مالی باشید، اما خیالتان راحت باشد، همه چیز در نهایت روبراه خواهد شد و به مشکل خاصی برنخواهید خورد. در مسائل عاطفی کمی باید احتیاط را کنار گذاشته و جسورانه تر رفتار کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

فشارهایی که به دلیل مسائل شخصی و خانوادگی به شما وارد می شوند باعث شده اند که همه چیز را یک بار دیگر از نظر گذرانده و ببینید باورهایتان چقدر از واقعیت فاصله گرفته اند و دنیایتان با چالش جدیدی مواجه شود. وحشت نکنید، تغییرات اجتناب ناپذیر هستند و آنچه اهمیت دارد این است که خودتان را با آنها تطبیق دهید. البته که نمی شود همه چیز را یک شبه درست کرد اما صادق بودن با خودتان باعث می شود شهامت لازم برای تبدیل یک شکست به یک پیروزی بزرگ را پیدا کنید. حتما در زندگیتان زمانی را هم برای انجام کارهایی که خودتان دلتان می خواهد بگذارید تا بعدها حسرتی در دلتان نماند.

فـال روزانـه - Daily Omen

شاید در ذهنتان برای یک مسافرت رویایی برنامه ریزی کنید، اما در حال حاضر دورترین جایی که می توانید بروید یک پیک نیک آخر هفته ای در اطراف شهر است. از این که به یک پیشنهاد کاری که به نظر خوب می آید جواب منفی بدهید نترسید، هر چقدر بیشتر ذهنتان را روی کاری که در حال حاضر دارید انجام می دهید متمرکز کنید شانس موفقیتتان بیشتر است. حواس خودتان را با چیزهایی که از نتیجه آنها زیاد هم مطمئن نیستید پرت نکنید. خاطرات عشقی قدیمی به سراغ شما آمده اند و ذهنتان را به خود مشغول کرده اند، شاید وقت آن رسیده که پرونده این عشق نافرجام را برای همیشه ببندید.

فـال روزانـه - Daily Omen

حواستان به کیف پول و رمز کارت های بانکیتان و هر چیزی که به حساب و کتاب های مالی مربوط می شود باشد زیرا با یک احتیاطی کوچک ممکن است درگیر بحث در مورد مسائل مالی شوید. اگر چنین موقعیتی پیش آمد از بحث کردن در مورد آن خجالت نکشید، شاید تنها یک سوء تفاهم پیش آمده که با حرف زدن برطرف می شود. سعی کنید آرامش خود را در رفتار با اطرافیانتان حفظ کرده و خشم خودتان را کنترل کنید. در غیر این صورت شاید رفتاری از خودتان نشان دهید که احترامی که بین شما و طرف مقابلتان وجود داشته برای همیشه از بین برود و رابطه تان هیچ گاه به حالت قبلی باز نگردد.

فـال روزانـه - Daily Omen

شاید بخواهید سرتان را مثل کبک زیر برف کنید، اما امروز هیچ راهی برای فرار از واقعیت وجود نخواهد داشت. ممکن است پی بردن به این که فانتزی هایی که در سرتان داشته اید نمی توانند به واقعیت بپیوندند برای شما ناراحت کننده باشد، اما این وضعیت زودگذر است و کنار گذاشتن این توهمات و عادت های قدیمی به شما کمک خواهد کرد که برای ورود چیزها و افراد تازه به زندگیتان جا باز کنید. شخصیت شما به گونه ای است که مدام به پیشرفت و رشد در زندگیتان نیاز دارید؛ اگر شغلتان به گونه ای است که اجازه این پیشرفت را به شما نمی دهد و از آن لذتی نمی برید شاید وقت آن رسیده که به فکر کار تازه ای باشید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز به طور ویژه ای با محیط و افراد اطرافتان در هماهنگی به سر می برید. چنین وضعیتی برای شما تازگی دارد و نمی دانید دقیقا چطور باید با آن کنار بیایید، به جای تجزیه و تحلیل کردن این موقعیتی که به وجود آمده سعی کنید آن را پذیرفته و نهایت استفاده را از آن ببرید. امروز کارهای نیمه تمامتان و تمام چیزهایی که درک نمی کنید و مسائل متافیزیکی ذهنتان را به خود درگیر کرده اند. شاید بهتر باشد در مورد این مسائل با دوستان نزدیکتان صحبت کنید تا ذهنتان کمی آرام تر شود. سعی کنید تا بعدازظهر کارهایتان را تمام کنید تا بتوانید با کسی که دوست دارید آخر هفته خوبی را آغاز کنید.
فـال روزانـه - Daily Omen
امروز شما دلتان می خواهد به دیگران کمک کنید و همین مسئله باعث می شود برای انجام کارهای خیر داوطلب باشید. شاید حتی رهبری گروهی از افراد خیر را به عهده گرفته و یک برنامه خیلی مفید برای این کار بچینید. این می تواند شامل کارهایی باشد که به موسسات خیریه وابسته هستند و یا کمک به یکی از اعضای خانواده تان که به دردسر افتاده است باشد، مهم این است که به کسی کمک کرده باشید. شاید تلاش هایی که برای رسیدن به موفقیت حرفه ای دارید می کنید نتایج خیلی خوبی را برای شما به همراه داشته باشند، اما باید مواظب باشید که رابطه خود با عزیزانتان را قربانی این راه نکنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

تغییرات پیش بینی نشده در مسیر حرفه ایتان امروز شما را غافلگیر خواهد کرد. این در واقع هشداری است برای شما تا هر گونه شک و تردیدی که در وجودتان هست را مورد بررسی قرار داده و با افرادی که با آنها در ارتباط هستند در میان بگذارید و این مسائل را یک بار برای همیشه حل کنید. شاید نخواهید با کسی که رفتاری ناعادلانه با شما دارد وارد نبرد قدرت شوید، اما این تنها راه برای در دست گرفتن کنترل زندگی حرفه ایتان است. هر حرفی که امروز می شنوید را باور نکنید، زیرا ممکن است اطلاعاتی که در اختیارتان قرار می گیرند چندان دقیق نباشند. از غیبت و بحث های خاله زنکی خودداری کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز ممکن است کمی عصبی باشید و اعتماد به نفستان متزلزل شده باشد و به همین دلیل حس م یکنید به چالش های تازه ای نیاز دارید. کارهای خسته کننده و تکراری که هر روز انجام می دهید به تخیل و خلاقیت شما مجال بروز نمی دهند و این ذهن شما را درگیر کرده است. اگر در محل کارتان نمی توانید خلاقیت خود را به کار بگیرید سعی کنید فعالیت های دیگری در کنار آن انجام دهید که به آن اجازه بروز داده و در نتیجه حالتان را بهتر می کنند. امروز فعلا می توانید با مهربانی کردن به خودتان و وقت گذراندن با دوستان و گوش دادن به موسیقی حال خودتان را بهتر کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

شما فکر می کنید که می دانید چه کاری درست است، اما این تصور یا بهتر بگوییم توهم شما می تواند در حال حاضر جلوی احساس خوشبختی و خوشحالیتان را بگیرد. اگر می خواهید به خواسته هایتان برسید باید این اصراری که به بر حق بودن خودتان دارید را کنار بگذارید. اکنون نزدیک شدن به کسی که دوست دارید برای شما بسیار راحت خواهد بود، اما باید دریچه های قلبتان را به روی او باز کرده و با صداقت پیش بروید. متأهل ها ممکن است به خاطر اختلاف نظر بحث هایی را در پیش داشته باشند که با کمی صحبت کردن و کنار گذاشتن تعصبات فردیشان خیلی زود برطرف خواهد شد.

فـال روزانـه - Daily Omen

 

امروز شاید در خانه اوضاع چندان روبراه نباشد و تنش های موجود به شکل مشاجره بر سر مسائل بی اهمیت بروز پیدا کنند. سعی کنید کمی از هم فاصله بگیرید و امروز را به جای خانواده با دوستانتان بگذرانید. البته که آخر هفته به خانواده اختصص دارد، اما این کار به نفع خانواده خواهد بود. فردا که جو آرام تر شد می توانید در کنار خانواده ساعات خیلی خوبی داشته باشید. شاید بین شما و کسی که دوست دارید مسائلی وجود دارند که به خاطر ترس از دست دادن او سعی می کنید ناگفته باقی بمانند. اما این کار تنها باعث بدرتر شدن اوضاع خواهد شد، بهتر است این مشکل را هر چه سریعتر حل کنید.
حسین رادمرد
476 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید