کافه گردش
aمطالب پیشنهادی
۱ مهر ۱۳۹۵, ۸:۲۲ ق.ظ

فال روزانه پنجشنبه ۹۵/۰۷/۰۱

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

پرتال اجتماعی واکنش: فال روزانه،دوست عزیزی که ۱ مهر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! پروژه های اقتصادی که برای مدت زیادی روی آنها کار کرده اید بالاخره دارند به نتیجه می رسند و طی چند ماه آینده باید تمام وقتتان را صرف رسیدگی و توجه به آنها کنید. شاید در این مدت دیگران نیز از شما طلب توجه و اهمیت دادن داشته باشند، اما به ویژه اگر مجرد هستید بهتر است بیشتر وقتتان را صرف این پروژه ها کرده و اگر زمانی برایتان باقی ماند آن را صرف خانواده و نزدیکان خود کنید. اگر هم کسی در زندگیتان است با او صحبت کرده و به او اطمینان کامل دهید که جایش در قلب و زندگی شما محفوظ است و تنها باید کمی زمان به شما بدهد و حمایت خود را از شما دریغ نکند. ثمره زحمات شما به نفع عشقتان نیز خواهد بود. در آبان ماه کسی که حمایت و همراهی اش برایتان به اندازه دنیا ارزش دارد در کنارتان خواهد بود که می تواند مشوق خوبی برایتان باشد. او متوجه چالش های پیش رویتان بوده و برای ادامه راه به شما انگیزه و انرژی خواهد داد. در مورد توانایی هایتان متواضع باشید، ولی خودتان را به هیچ عنوان دست کم نگیرید.

فال متولدین

امروز بدون آن که دلیلش را بدانید احساس بیقراری می کنید و آرامش ندارید، اما در واقع دلیل این وضعیت شما می تواند فشارهای کاری زیادی باشد که باعث شده اند رنجش و خشم ناشی از اتفاقات گذشته دوباره در وجودتان زنده شوند و نیاز داشته باشید این احساسات خود را تخلیه کنید. حتی اگر نتوانید به دلیل اصلی این استرس و نگرانی درونیتان پی ببرید هم با رها کردن این احساسات حال خیلی بهتری خواهید داشت. امروز خودتان را زیاد درگیر فعالیت های اجتماعی نکنید و مشغول کارهای خودتان باشید و به جنبه های معنوی زندگی خود رسیدگی کنید. اگر به قدرت تخیل خود مجال بدهید و به ابعاد دیگر زندگیتان نیز بیندیشید، گنجینه های زیادی هستند که می توانید کشف کنید.

فال

امروز خیلی ها در تلاش برای به دست آوردن توجه شما هستند و همه آنها هم به کمک ها و مشورت شما نیاز دارند. این باعث می شود احساس خوبی به شما دست بدهد و احتمالا دلتان می خواهد هر کاری که از دستتان بر می آید برای آنها انجام دهید، اما این کار می تواند دشوار باشد و باعث شود نتوانید روی انجام کارهایتان تمرکز کنید و آنها را به درستی انجام دهید. اجازه ندهید این وضعیت شما را کلافه کند و باعث شود با دیگران بدرفتاری کنید. درخواست هایی که از شما می شود را یکی یکی مورد بررسی قرار دهید و به هیچ کس وعده و وعید بیهوده ندهید. کای است تمام تلاشتان را برای رسیدن به نتیجه مطلوبتان بکنید.

فال

ممکن است در محل کارتان با دردسرهایی روبرو شوید. برخی از همکارانتان از یکدیگر بیزار هستند و هیچ گونه اعتمادی به هم ندارند و در نتیجه کار کردن با همدیگر برای آنها غیر ممکن است. اگر قرار است بهترین نتایج ممکن را گرفته و تمام توانتان را به کار بگیرید باید تغییراتی در برنامه کارتان ایجاد کنید. سعی کنید وضعیت به وجود آمده در محل کارتان را مدیریت کنید، در غیر این صورت خودتان را از آن دور نگه دارید. امروز با پی بردن به این که موضوع بسیار مهمی را نادیده گرفته اید که باید خیلی زود مورد توجه قرار بگیرد، ممکن است در راهی که شما را به سوی اهدافتان می برد تغییراتی به وجود بیاید.

فال

شاید امروز بین شما و یکی از نزدیکان و یا همسایگانتان درگیری لفظی ایجاد شود. توانایی فوق العاده شما در کنار آمدن با دیگران قطعا در این وضعیت به کارتان خواهد آمد. اگر دقت کافی نداشته باشید این وضعیت می تواند به یک نبرد تمام عیار تبدیل شود. به محض به وجود آمدن این اختلاف و درگیری سعی کنید آن را به یک وضعیت برد دوطرفه تبدیل کنید، در غیر این صورت حرف هایی به زبان آورده خواهند شد که احساسات شما را برای مدتی طولانی آزرده خواهند کرد. هرچند حال و هوای امروزتان نمی گذارد که از تعطیلات خود لذت ببرید ولی کار زیادی برای تغییر دادن این وضعیت از دستتان بر نمی آید. بهتر است کارهایی که باعث آرامش بیشترتان می شوند را در برنامه امروزتان قرار دهید.

فال دوشنبه

مسائل مالی و اقتصادی ممکن است باعث ایجاد برخی دردسرهای کوچک برای شما شوند. شاید در وضعیتی گرفتار شوید که نتوانید بین پس انداز کردن پول هایتان برای آینده یا به کار گرفتن آن برای خرید چیزی که مدت ها قصد خرید آن را داشته اید انتخاب درست و راحتی داشته باشید. ذهن خودتان را با فکر کردن به این موضوع خسته نکنید، شاید بتوانید با پس اندازی کمتر و پیدا کردن آنچه می خواهید با تخفیف و قیمتی مناسب هر دو گزینه را با هم داشته باشید. امروز هر چقدر دلتان می خواهد تفریح کنید و با دوستانتان خوش بگذرانید، فردا کارهای زیادی برای انجام دادن خواهید داشت که وقت زیادی برای فعالیت های اجتماعی برای شما باقی نمی گذارند.

فال

فعالیت های خیلی زیادی که طی چند رو گذشته داشته اید شما را خسته کرده و تحت فشار قرار داده اند. شاید کمی عصبی شده باشید و خیلی راحت و با کوچک ترین رفتار ناخوشایند اطرافیانتان به آنها حمله کنید و واکنش نشان دهید. زمانی که بین شما و دیگران اختلاف نظری وجود دارد به آن به چشم یک فرصت نگاه کنید تا ببینید این کار چه تأثیر بسزایی در گسترش حوزه دیدتان می تواند داشته باشد. سعی کنید با یک دوش آب گرم و یک فنجان چای گیاهی اعصاب خودتان را آرام کنید. امروز زیاد به خودتان سخت نگیرید و تا جای ممکن استراحت کنید. اگر فکر می کنید وقت گذراندن با دوستانتان می تواند به بهتر شدن حالتان کمک کند حتما دیدار با آنها را در برنامه خود قرار دهید.

فال دوشنبه

زمان آن رسیده که بحران های گذشته را برای همیشه رها کنید و با مسائلی که همیشه از روبرو شدن با آن ها وحشت داشته اید روبرو شوید. اگر می خواهید جلوی رشد شخصی و حرفه ای خودتان را نگیرید باید خودتان را از این وضعیت برای همیشه رها کنید و آن چه در زندگیتان تأثیری ندارد را برای ابد از آن خارج کنید. حتی اگر انجام این کار در حال حاضر برای شما با اشک و گریه همراه باشد در نهایت پیشرفت قابل توجهی برایتان به همراه خواهد داشت و احساس شادی و خوشبختی خواهید کرد. راه های بیشماری برای بروز خلاقیتتان وجود دارند و بهترین کار ممکن این است که راههای مختلف را امتحان کرده و به یک راه اکتفا نکنید. جذب شدن شما به گزینه های مختلف به شما قدرت این را می دهد که با تجربه روش های مختلف برقراری ارتباط به بهترین راه ممکن برسید.

فال

جلسه ای که امروز در آن شرکت خواهید کرد با نوسان ها و اختلاف نظر های بسیاری همراه خواهد بود. افراد حاضر در این جلسه تا حدی اختلاف نظر خواهند داشت که داد و فریاد آنها بلند خواهد شد. به احتمال زیاد شما هم نظرات خاص خودتان را در این مورد دارید، اما بهتر است که خودتان را از این جر و بحث ها دور نگه دارید. حتی اگر برایتان امکان پذیر است به طور کلی در این جلسه شرکت نکنید. شما قادر به متوقف کردن این درگیری ها نخواهید بود و تنها زمینه استرس و فشار روانی را برای خود فراهم خواهید کرد. اگر مجرد هستید داشتن صداقت در مکالماتتان می تواند عشق را برایتان به ارمغان بیاورد، به شرط آنکه عقاید کهنه خود را که زمانی فکر می کردید درست هستند را کنار بگذارید.

فال

آیا نامزدتان آنقدر درگیر مسائل خانوادگی شده است که نمی تواند هیچ وقتی با شما بگذراند؟ اجازه ندهید احساس عدم امنیت عاطفی به شما غلبه کند، شریک زندگیتان اکنون نیاز دارد که در کنار خانواده اش باشد. آرامش خودتان را حفظ کنید و کارهایی که دوست دارید را انجام داده و سر خودتان را گرم کند. خیالتان راحت باشد که به زودی وقت بیشتری را در کنار یکدیگر خواهید گذراند. وقتی می خواهد از این درگیری های خانوادگی فرار کند، سعی کنید بهترین پناهگاه برای او باشید. اگر شجاعت این را داشته باشید که نسبت به تغییرات انعطاف پذیر باشید و آنها را بپذیرید احساساتتان می توانند شما را در مسیر کاملا تازه ای قرار دهند.

فال

مسائل مربوط به ارتباطات به نظر با مشکل مواجه شده اند. پیام هایتان دریافت نمی شوند، ایمیل هایتان بی پاسخ باقی می مانند و انگار مردم معنای حرف هایتان را درک نمی کنند. این وضعیت می تواند کارهایتان را با تأخیر بسیار مواجه کرده و یا حتی متوقف کند. سعی کنید اگر با کسی کاری دارید خودتان مستقیما و با استفاده از زبان ساده با او صحبت کرده و از این که متوجه حرف هایتان شده است اطمینان حاصل کنید، در غیر این صورت خودتان را برای مواجه شدن با عواقب اهمال کردنتان آماده کنید. وقتی پای مسائل عاطفی در میان است همه چیز توجیه پذیر است. احساسات خود را با آغوش باز پذیرا باشید، خواه منطقی باشند یا نباشند.

فال

امروز ارزش ها و باورهای شما با شریک تجاریتان و یا کسی که دوست دارید می تواند از زمین تا آسمان تفاوت داشته باشد. ممکن است یکی از شما نگرشی کاملا عملگرایانه و دیگری طرز فکری ایده آل گرایانه داشته باشد. اگر با وضعیت به وجود آمده به درستی مواجه شوید، شرایط به وجود آمده می تواند نقطه عطفی در رابطه شما و طرف مقابلتان باشد. اگر نمی توانید شرایطی ایجاد کنید که هر دو طرف از آن راضی باشند شاید وقت آن رسیده که رابطه خود را مورد بررسی مجدد قرار دهید. ذهنتان خیلی درگیر است، ولی این فکرهای خسته کننده را کنار بگذارید و امروز را به فعالیت های اجتماعی و تفریح با دوستان و اعضای خانواده بگذرانید.

فال

بحث پیش پا افتاده ای که با یکی از اطرافیانتان دارید ممکن است به جاهایی کشیده شود که حتی خودتان هم باورتان نمی شود، ولی این بحث و رویارویی با ایده های جدید به رشدتان کمک بسیاری خواهد کرد. اگر در برقرار کردن ارتباط با کسی که دوست دارید با مشکل مواجه بوده اید شاید بهتر باشد دست از تلاش کردن در این راه بردارید. طرف مقابلتان روز خوبی نداشته و زیاد تمایلی به همراه بودن با شما ندارد، او را برای یک روز هم که شده به حال خودش بگذارید. بر خلاف آنچه فکر می کنید تماسی که به نیت یک احوال پرسی ساده می گیرید هم می تواند به چشم مزاحمت از جانب شما دیده شود.

سارا ابراهیمی
514 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید