کافه گردش
aمطالب پیشنهادی
۲۰ آبان ۱۳۹۵, ۸:۵۹ ق.ظ

فال روزانه پنجشنبه ۹۵/۰۸/۲۰

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

پرتال اجتماعی واکنش: فال ،دوست عزیزی که ۲۰ آبان به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امروز روز خیلی خوبی برای به دنیا آمدن است. امروز روز باشکوه و منحصر بفردی در زندگی شماست بنابراین به جای این که روزها را با عجله طی کنید، برای بو کردن یک گل و تماشای زیبایی های آن بایستید و وقت بگذارید. با این کار نفسی راحت خواهید کشید و انرژی لازم برای باقی مسیر  نیز دریافت خواهید کرد. برای رسیدن به آرزوهایتان عجله نکنید و کمی صبور باشید زیرا موفقیت شما حتمی است. امسال شما باید پیش از آن که بتوانید راهتان را ادامه داده و به سوی آینده ای که آرزویش را دارید پیش بروید با گذشته خود آشتی کنید. سعی کنید روی اتفاقاتی که طی چند سال گذشته افتاده اند تمرکز کنید. اگر نیاز دارید با کسی صحبت کنید بهتر است هر چه زودتر این کار را انجام دهید و به تاخیر نیندازید. هر چه زودتر گره های مربوط به گذشته را باز کنید راحت تر خواهید توانست به سوی مرحله بعدی زندگیتان پیش بروید.

فـال روزانـه - Daily Omen

شما از شدت احساساتی که در حال حاضر دارید اصلا راضی نیستید، اما پذیرفتن آنها شما را با واقعیت مهمی روبرو خواهد کرد. شما فروردینی ها نمی توانید به راحتی یک جا بنشینید و ترجیح می دهید به جای آن که ساکن باشید و درگیر احساساتتان شوید مدام در حرکت باشید. اما بهتر است به جای آن که خودتان را با کار کردن و فعالیت بیش از اندازه سرگرم کنید دنیای درونتان را مورد توجه قرار دهید و افکارتان را دنیال کنید تا ببینید به کجا خواهید رسید. آیا طرف مقابلتان بیش از اندازه شما را تحت فشار قرار داده است و هر کجا که می روید مثل سایه شما را دنبال می کند؟ امروز روز راحتی نخواهد بود، سعی کنید خونسردی خودتان را حفظ کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen
امروز ممکن است یکی از اطرافیانتان شما را درگیر درام شخصی خودش کند، مثلا شاید یکی از همکارانتان از شما بخواهد که او را در یک قرار کاری همراهی کنید. با وجود این که این تقاضا برایتان ناراحت کننده است نخواهید توانست به سادگی خودتان را از آن نجات دهید. خوشبختانه حضور شما حتی اگر نقش فعالی نداشته باشید هم اثرات مثبتی به همراه خواهد داشت. امروز تفکرات فلسفی می توانند شما را به دور دستها ببرنند، ولی برایتان لازم است که مثبت اندیشی خود را تقویت کنید. قبول کردن یک مسئولیت جدید برایتان مفید است، به خصوص اگر هم دارای جنبه های مادی و هم معنوی باشد. یوگا، فعالیت های هنری و مسابقات ورزشی به رشد شما کمک می کنند.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز اگر بتوانید به جای منطق به حس درونیتان تکیه کنید خیلی راحت تر خواهید توانست راهتان را پیدا کنید و از تردیدهایتان نجات بیابید. نقش هدایت کننده شما در منزل و یا در اجتماع امروز برای خودتان خیلی اهمیت دارد، اما می تواند شرایط سختی را نیز برایتان به وجود آورد. شما می دانید که چه چیزی برای اطرافیانتان بهتر است، اما ممکن است آنها با نظرت شما مخالفت کنند. در حالیکه سعی می کنید هرکسی را متقاعد کنید که شما درست می گویید، استفاده کردن از منطق اصلاً کارساز نخواهد بود. لازم است به دوستان و همکارانتان اجازه بدهید راه خود را بروند تا خودشان حقیقت را کشف کنند.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز حرف مهمی برای گفتن دارید که روی سینه تان سنگینی می کند و اجازه نخواهید داد که قرار گرفتن در یک وضعیت نامساعد مانع به زبان آوردن حقیقت شود. با وجود این که عاقلانه تر این است که پیش از گفتن هر حرفی عواقب آن را به خوبی در نظر بگیرید، در حال حاضر نباید به خاطر نتیجه احتمالی حرف هایتان خودتان را محدود کنید. هر چند موقع گفتن حرفتان تمام تلاشتان را می کنید که خونسرد، آرام و مسلط باشید به احتمال خیلی زیاد حرف هایتان تندتر از آنی خواهند بود که طرف مقابلتان انتظار دارد. هیاهوی بیهوده راه نیندازید و از دیگران فاصله گرفته و فضای کافی برای واکنش نشان دادن را در اختیار آنها قرار دهید.
فـال روزانـه - Daily Omen
امروز شما به طور غیر قابل انتظاری حساس شده اید و نیاز دارید که خودتان را برای همین یک روز هم که شده از فعالیت های اجتماعی فاصله بگیرید و به خودتان و احساساتتان بپردازید. معمولا مقدار انرژی که شما شیرها به دیگران منتقل می کند بیش از آن چیزی است که دریافت می کنید، اما در حال حاضر آنقدر احساساتی هستید که با برداشت هایی که از رفتارهای دیگران می کنید به سختی می توانید حد و مرزهای لازم را حفظ کنید. حتی تشخیص این که آنچه احساس می کنید متعلق به خودتان هستند یا از دیگران سرچشمه می گیرند برایتان دشوار است. به هر حال عاقلانه نیست که زیاد خودتان را با این احساسات آزاردهنده درگیر کنید، کمی تنهایی همه چیز را درست خواهد کرد.

فـال روزانـه - Daily Omen
شما اطلاعات لازم  و کافی برای داشتن درکی کامل از شرایط موجود ندارید و خودتان هم متوجه این موضوع هستید که آنچه در واقع در جریان است خیلی فراتر از آن چیزی است که شما می توانید ببینید. پی بردن به افکار و احساسات دیگران کاری دشوار است، زیرا در حالی که به زبان یک چیز را می گویند در قلب و مغزشان چیز دیگری می گذرد. به جای تلاش برای از بین بردن این ناهماهنگی بهتر است سعی کنید فعلا اوضاع را همان طوری که هست بپذیرید. به احتمال خیلی زیاد تا فردا این وضع برطرف خواهد شد. امروز زندگی برای ما خسته کننده به نظر می رسد و هر کاری برای رفع این احساس بی نتیجه خواهدبود، کمی به زندگی و معنای آن فکر کنید تا بهتر شوید.

فـال روزانـه - Daily Omen

حتی وقتی که همه چیز خوب پیش می رود، ممکن است شما احساس تضاد کنید. توانایی های شما در بالاترین حد قرار گرفته است؛ ولی به نظر می رسد که هرکاری که باید انجام دهید نیاز به زمان بیشتری دارد و شما باید بیشتر از حد انتظار تلاش کنید. برای مدتی اهداف بلند مدتتان را فراموش کنید. برای اینکه حالا باید بر روی هماهنگ شدن با زمان حال تمرکز کنید. تا موقعی کار کنید که بتوانید زمان خالی برای استراحت کردن پیدا کنید. امروز خیلی راحت می توانید به اصل داستان هایی که دیگران برایتان تعریف می کنند پی ببرید، اما بهتر است در مورد این مسئله با آنها صحبت نکنید تا ناراحتی و دلخوری بیهوده ایجاد نکنید.
فـال روزانـه - Daily Omen
با وجود آن که دقیقا می دانید که امروز چه کاری باید انجام دهید نمی دانید بهترین راه برای شروع کارهایتان چیست و از کجا باید آغاز به کار کنید. اگر در مورد ایده های هوشمندانه ای که در سر دارید با  همکارانتان صحبت کنید شما را تشویق خواهند کرد که رویاهای خود را دنبال کرده و ایده هایتان را عملی کنید. اما دوستانتان کمک زیادی در تبدیل کردن افکارتان به پروژه های عملی به شما نخواهند کرد. خوشبختانه فردا مسیرتان کاملا مشخص خواهد بود و می توانید با خیال راحت پیش بروید. امروز سعی کنید بیشتر وقتتان را صرف آماده سازی کردن و فراهم نمودن زمینه لازم برای دنبال کردن اهداف و خواسته هایتان کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

آنچه در درونتان می گذرد درحال حاضر خیلی مهمتر از دنیا و شرایط اطرافتان به نظر می رسد و همین موضوع باعث می شود که به جای تمرکز کردن روی کارها و وظایف روزمره تان مدام درگیر رویا پردازی و غرق شدن در دنیای خودتان باشید. با وجود این که می توانید طوری حفظ ظاهر کنید که هیچ کس متوجه نشود یک جای کار ایراد دارد، اگر نتوانید مسئولیت هایتان را به انجام رسانده و آنچه از خود انتظار دارید را انجام دهید خودتان را مورد قضاوت و سرزنش قرار خواهید داد. اما اگر بتوانید بین دنیای خیال و واقعیت تعادل برقرار کنید، میزان بازدهی و اثر گذاریتان خیلی بیشتر خواهد بود و در پایان روز از همه چیز راضی خواهید بود.

فـال روزانـه - Daily Omen

اهداف بلند مدت شما در حال حاضر فراتر از اهداف حرفه ای شما هستند. با وجود آن که موفقیت فردی شما اغلب یک عامل انگیزشی بسیار قوی برای شماست، در حال حاضر نیازهای اطرافیانتان اولویت و اهمیت بیشتری برایتان دارند. خوشبختانه این نوع دوستی شما برایتان نتایج خوبی به همراه خواهد داشت، زیرا رضایت شخصیتان به رضایت و خوشحالی نزدیکانتان وابسته است. قدرتی که اطرافیانتان در بهتر کردن حال شما دارند را هیچ دکتر و دارویی نمی تواند داشته باشد. فشارهایی که این اواخر تحمل کرده اید ممکن است در رویارویی با یک مقام مافوق خودتان شما را به مرز انفجار برسانند، مواظب رفتارتان و واکنش هایی که نشان می دهید باشید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز شاید مسیرتان را با ابهام و بدون دانستن جهتی که باید در پیش بگیرید آغاز کنید و احساس کنید که انگار در طوفان گرفتار شده اید. متأسفانه ناتوانی شما در تصمیم گیری و انتخاب راهتان می تواند برایتان گمراه کننده باشد. با این حال هر چند در ابتدای روز آسمان زندگیتان ابری به نظر می رسد و به سختی و آرامی جلو می روید، کمی که بگذرد اوضاع تا حدودی روبراه شده و خواهید توانست راه پیش رویتان را ببینید. انرژی فیزیکی شما رو به افزایش است و در نتیجه آن کارهایتان با شتاب بیشتری انجام خواهند شد. اگر بعد از انجام تمام کارهایتان هنوز انرژی زیادی دروجود خود حس می کردید کمی پیاده روی کرده و یا بدوید، این کار شما را برای یک خواب راحت آماده خواهد کرد.

فـال روزانـه - Daily Omen
امروز شما انرژی اطرافیانتان را به خوبی احساس می کنید و امواجی که از خود صادر می کنند را می توانید دریافت کنید. در حالی که بسیاری از اطرافیانتان می خواهند احساس همدردی خودشان را نشان دهند و بگویند که درکتان می کنند، اما شما حساسیت بسیار زیادی دارید و کوچک ترین ناخالصی در احساسات اطرافیانتان را درک کرده و نمی توانید به دیگران اعتماد کنید. این نکته را در نر داشته باشید که برای اعتماد داشتن به دیگران اول باید به خودتان اعتماد داشته باشید. امروز ممکن است توسط یکی از نزدیک ترین افراد به شما به شدت تحت فشار قرار بگیرید، اما دلتان بخواهد خواسته او رابرآورده کنید. باور کنید او هم چیزی جز خیر و صلاح شمارا نمی خواهد.
حسین رادمرد
444 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید