کافه گردش
aمطالب پیشنهادی
۲۷ آبان ۱۳۹۵, ۹:۱۷ ق.ظ

فال روزانه پنجشنبه ۹۵/۰۸/۲۷

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

پرتال اجتماعی واکنش: فال ،دوست عزیزی که ۲۷ آبان به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امسال در روز تولدتان به این که خانواده تان تا چه حد در زندگیتان اهمیت دارد پی خواهید برد. حتی اگر همین امروز هم این اتفاق نیفتد به زودی در یک جشن عروسی و یا مناسبتی خاص دور هم جمع خواهید شد و زخم های قدیمی  و کدورت ها از بین خواهند رفت و روابطتان دوباره محکم خواهند شد. حمایت اعضای خانواده در راه رسیدن به اهدافتان و جهت تازه ای که برای زندگی خود در پیش گرفته اید کمک زیادی به شما خواهد کرد. شما به احتمال زیاد در حال حاضر گزینه های زیادی در مقابل خود دارید و داشتن اعضای خانواده در کنارتان به شما در گرفتن تصمیم درست کمک خواهد کرد. پیشنهاد کاری که در فصل زمستان به شما خواهد شد بسیار وسوسه انگیز به نظر می رسد، اما بهتر است پیش از رها کردن کاری که در حال حاضر دارید همه جوانب را در نظر گرفته و ببینید کدام یک برای آینده کاریتان بهتر است و به پیشرفت حرفه ایتان کمک بیشتری می کند. مجرد ها تا قبل از بهار در انتظار عشق نباشند!

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز زیاد به خودتان سخت نگیرید و بگذارید کارها به آرامی پیش بروند، عجله کردن شما را به جایی نخواهد رساند و حتی احتمال خطا را بالاتر برده و می تواند باعث شود کارهای ناتمام بسیاری در پایان روز به جا بگذارید. لیستی منطقی از کارهایی که امروز باید انجام دهید تهیه کرده و قدم به قدم پیش بروید. حتی اگر نتوانید همه این کارها را به انجام برسانید هم کارهایتان را صحیح و کامل انجام خواهید داد. به جای این که اجازه دهید احساس سرخوردگی خشم را در وجودتان زنده کند بهتر است در مورد آنچه ناراحتتان کرده است صحبت کنید. این کار باعث می شود راه حلی برای مشکلاتتان پیدا کرده و در عین حال اعصابتان آرام شود و درک بهتری از احساسات اطرافیانتان نیز داشته باشید.

فـال روزانـه - Daily Omen
دوستان و همکاران خیال پردازتان امروز افکاری در سر دارند که می توانند برای شما الهام بخش بوده و یا به طور کلی با اطلاعات اشتباه گمراهتان کنند، بهتر است با احتیاط به حرف هایشان گوش کنید. امروز حس نوع دوستی شما به شدت افزایش یافته و دوست دارید در فعالیت های بشر دوستانه شرکت کرده و به همنوعان خود کمک کنید. شاید حتی بتوانید یک گروه خیریه راه اندازی کرده و در دراز مدت نتایج قابل توجهی به دست بیاورید، البته باید مواظب باشید بیش از اندازه خیال پردازی نکنید و نگاهی واقع انگارانه داشته باشید. یادتان باشد که زندگی عادلانه نیست و نمی توان همه مشکلات دنیا را حل کرد، همین که به گروه کوچکی کمک کنید هم واقعا قابل ستایش است.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز نسبت به مسیری که برای زندگیتان در پیش گرفته اید دچار تردید شده اید و به فکر تغییر دادن مسیر حرفه ای خود و قدم گذاشتن در راهی بهتر هستید. حرف زدن در مورد نارضایتی هایتان می تواند بازخوردی سازنده از اطرافیانتان برای شما به همراه داشته باشد و رویاهایی که برای آینده تان دارید نیز به شما کمک خواهند کرد تا فراتر از حد معمول بروید. اما اگر قصد ندارید چیزی را تغییر دهید بهتر است انرژی خود و وقت دیگران را با بهانه جویی و غر زدن بیهوده هدر ندهید. برای حل کردن مشکلاتی که در رابطه عاطفی خود دارید پیش از هر کاری باید تفکر خودتان را درست کنید تا ببینید مشکلاتتان نیز خود بخود حل خواهند شد.

فـال روزانـه - Daily Omen

در حال حاضر شما بیشتر غرق عالم خیال و رویا هستید و نمی توانید پاهایتان را محکم روی زمین بگذارید و رفتاری منطقی داشته باشید. با این حال باید این نکته را در نظر بگیرید که توجه به دنیای واقعی به شما کمک می کند که تصویری عاقلانه تر و در عین حال رضایت بخش از آینده خود داشته باشید.  به این که آیا به اندازه کافی با کسانی که دوست دارید و برایتان عزیز هستند وقت می گذرانید یا خیر خوب فکر کنید. اگر دیدید بیشتر وقتتان را صرف کارتان و یا چیزهای دیگر کرده اید و آنقدر که لازم است با دوستان و خانواده یا همکارانتان وقت نگذرانده اید حتما باید در برنامه هایتان تجدیدنظر کرده و این عدم تعادل را جبران کنید.
فـال روزانـه - Daily Omen
سعی کنید مرز بین واقعیت و فانتزی را تشخیص دهید تا دچار مشکل نشوید. در دنیای واقعی لزوما آنچه شما از روابط و کارهایتان انتظار دارید به واقعیت تبدیل نمی شود. اگر بتوانید واقعیت ها را دیده و بپذیرید دچار نا امیدی و سرخوردگی نخواهید شد. اگر کسی که دوست دارید امروز بیش ازاندازه هیجان زده و احساساتی به نظر می رسد و دارد بدون فکر کردن عمل می کند احتمالا سعی خواهید کرد که جلوی او را بگیرید و آرامش کنید. با او در مورد احساساتتان صحبت کنید و بگویید چه کار دوست دارید بکنید، او نمی داند که در ذهن شما چه می گذرد. حرف زدن به صورت مستقیم هیچ جایی برای ایجاد سوء تفاهم باقی نمی گذارد.

فـال روزانـه - Daily Omen
امروز اگر ترس ها و تردیدهایتان را کنار گذاشته و دیواری که دور خودتان کشیده اید را فرو بریزید حالتان خیلی بهتر خواهد شد. خودتان پا پیش گذاشته و با افراد مورد اعتمادتان مشورت و درد دل کنید. این کار خیلی بیشتر از تلاش انفرادی در راه رسیدن به موفقیت به شما کمک خواهد کرد و نتایج بهتری به همراه خواهد داشت. امروز و تحت شرایط کیهانی موجود ارتباط برقرار کردن با کسی که دوست دارید بسیار راحت خواهد بود. پس سعی کنید برای یک دیدار رمانتیک برنامه ریزی کنید و با همسر یا نامزد خود برای شام قرار بگذارید. اگر هم کسی توجه شما را به خود جلب کرده است خجالت را کنار گذاشته و نگذارید ترس هایتان جلوی شما را بگیرند.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز اگر کسی انجام کاری را زیاد طول بدهد اعصاب شما را به هم خواهد ریخت. شما معمولا آدم خیلی صبوری نیستید و فکر می کنید اگر می خواهید کاری درست انجام شود حتما باید خودتان آن را انجام دهید. اما این تفکر شما همیشه هم درست نیست. هر کسی آزاد است که با سرعتی که خودش می تواند کارها را انجام دهد و شما نباید به آنها فشار وارد کنید، پس یک نفس عمیق بکشید و صبور باشید. امروز برای رسیدن به اهداف و خواسته هایتان باید تلاش بیشتری کرده و شاید حتی مجبور باشید از برنامه های تفریحی که برای امروزتان چیده بودید چشم بپوشید، اما در نهایت آن چه که به دست خواهید آورد ارزش این تلاش ها را دارد.
فـال روزانـه - Daily Omen
امروز پذیرفتن انتقادهایی که از شما می شود برایتان چندان راحت نخواهد بود. انتقادپذیری برای خیلی ها دشوار است، اما همه چیز به نگرش خود شما بستگی دارد. به جای این که به چشم حمله به آن نگاه کنید بد نیست نقد سازنده را بپذیرید. اگر باخودتان صادق باشید متوجه خواهید شد که چیزهای زیادی می توانید از این انتقادها فرا بگیرید که به رشد شما هم کمک می کنند. اگر هم دیدید این نقدها بیهوده و یا غرض ورزانه هستند آنها را فراموش کنید. اجازه ندهید مشکلات زندگی روزمره شما را از رویاهای بزرگی که در سر داشته اید غافل کنند و امید و آرزوهایتان را از شما بگیرند، چشمتان را به افق های دور بدوزید و تسلیم روزمرگی نشوید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز باید مواظب باشید که قربانی ایده آل گرایانی بیش از حد خود نشوید. با وجود این که کمال گرایی یکی از ویژگی های قابل ستایش شما است و به ذات رمانتیک و خلاق شما کمک قابل توجهی می کند، هر چیزی که از حد بگذرد می تواند مضر و منفی باشد. خیلی مهم است که همه چیز را، هر چقدر هم که دلتان بخواهد به گونه دیگری باشند، همان طوری که هستند ببینید. دنیای واقعی نمی تواند همیشه آن مکان ایده آلی باشد که شما می خواهید. امروز دلتان می خواهد از کارهای روزمره فرار کرده و زمان بیشتری را در کنار خانواده و دوستانتان بگذرانید، اگر کار خیلی مهمی برای انجام دادن ندارید همان کاری را بکنید که دلتان می خواهد.

فـال روزانـه - Daily Omen

اگر امروز احساس کردید که به فضایی برای نفس کشیدن نیاز دارید اصلا تعجب نکنید. همانقدر که شما از همراهی دیگران لذت می برید، به این که برای خودتان هم وقت بگذارید احتیاج دارید. اگر می توانید کارهایتان را از خانه انجام دهید در خانه بمانید، وگرنه تا جای ممکن سرتان در لاک خودتان باشد و فکر نکنید مجبور هستید به دعوت های دیگران پاسخ مثبت بدهید. شاید حتی بد نباشد اگر بدون هیچ برنامه قبلی با یک کوله پشتی کوچک سوار ماشینتان شده و به یک سفر چند روزه و جایی که می توانید از تنهاییتان لذت ببرید بروید. اگر عشقتان با شما همراه است سعی کنید در این خلوت دو نفره به زخم های رابطه عاطفیتان پرداخته و آنها را ترمیم کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

با وجود این که ممکن است در حال حاضر تردیدها و نگرانی هایی در رابطه با مسائل مالی داشته باشید، سعی و کوشش به موقع شما برای به دست آوردن پولی که لازم دارید درست سر موعد لازم  همه چیز را روبراه خواهد کرد. شاید دنیای مادیات با انتظاراتی که شما برای زندگی خود داشته اید هماهنگی نداشته باشد، اما یادتان باشد هدف رویاهای ما این است که ذهنمان را به روی چیزهایی بزرگ تر باز کنند. هیچ اشکالی ندارد اگر رسیدن به اهدافتان بیش از آن چیزی که می خواسته اید طول بکشد؛ همیشه امید بهتر از نا امیدی است. در رابطه عاطفی نباید فکر کنید که طرف مقابلتان نیست موظف است درست همان کارهایی که برای او انجام می دهید را جبران کند، در عشق همه چیز وظیفه است.

فـال روزانـه - Daily Omen
با آشفتگی کارهای روزمره در دنیای پرهیاهوی امروز وقت گذراندن همراه با دقت و توجه کافی با کسی که دوست دارید می تواند کاری دشوار باشد و اگر بخواهید یک وقت مناسب با عشقتان به آن رستورانی که مدت هاست قولش را داده اید بروید و یا با هم به سینما رفته و یک فیلم رمانتیک تماشا کنید به احتمال زیاد برای ماه ها باید در انتظار آن فرصت بمانید. همین امروز برنامه های لازم برای این کار را بچینید و در روزتان برای عشقتان جا باز کنید. اگر می خواهید با خیال راحت سر قرارتان حاضر شود باید از صبح زود بیدار شده و دیگر کارهایتان را هر چه سریعتر به انجام برسانید. اگر به گیاهان علاقه دارید امروز حتما گلی بکارید و تا زمانی که به طور کامل رشد کند از آن نگهداری کنید.
حسین رادمرد
419 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید