کافه گردش
aمطالب پیشنهادی
۱۹ آبان ۱۳۹۵, ۹:۴۳ ق.ظ

فال روزانه چهارشنبه ۹۵/۰۸/۱۹

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که ۱۹ آبان به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! احتمالا زندگی این چند ماه پیش از تولدتان با ناهمواری های زیادی همراه بوده است، اما طی هفته های آینده این ناهمواری ها از بین خواهند رفت و اوضاع با تغییرات مثبتی همراه خواهد بود. تا اوایل آذر زندگی برایتان با آرامش و راحتی بیشتری همراه خواهد بود و خواهید توانست اتفاقاتی را که در این مدت افتاده اند مورد تجزیه و تحلیل قرار دهید و نتیجه گیری هایی کنید که می توانند روی مسیر پیش رو و انتخاب های آینده تان اثرات قابل توجهی بگذارند. از بین رفتن این ابهامات امید را در وجود شما زنده خواهد کرد و فرصت هایی که در اطرافتان وجود دارند را خواهید دید. بهترین انتخاب ممکن را در نظر بگیرید تا بتوانید با فرا رسیدن فصل بهار با خیال راحت لم داده و به ثمر نشستن زحمات خود را ببینید. در زمینه روابط عاطفی نیز در فصل زمستان بالاخره چشمانتان باز شده و شخصی که مدت هاست دارد تلاش می کند خودش و عشقش را به شما ثابت کند را می بینید.

فـال روزانـه - Daily Omen

شما امروز سوار بر قطار سریع السیری به مقصد آینده شده اید، اما در طول مسیر به این نکته پی خوهید برد که این قطار توقف هایی طولانی در تک تک ایستگاه ها خواهد داشت. امروز ایمیل ها و پیام های بسیاری دریافت خواهید کرد که باید به آنها جواب بدهید، اما به محض آن که کارتان روی روال می افتد یک مشکل دیگر به وجود می آید، به جای این که از روی عصبانیت تسلیم شده و انجام وظایفتان را رها کنید نقاط ضعف را پیدا کرده و پیش از آن که به مشکلی بزرگ تبدیل شوند آنها را برطرف کنید. اگر فکر می کنید که بعدا هم برای انجام این کار وقت خواهید داشت سخت در اشتباهید، همین حالا باید دست به کار شوید.

فـال روزانـه - Daily Omen
شما در حال حاضر آماده اید تا در کار خود بهترین عکس العمل ممکن را نشان دهید، اما خواهید دید که پیشرفت کردن به آن سادگی که انتظار دارید نخواهد بود و مشکلاتی در راهتان قرار خواهند داشت. شما تصویر واضحی از موفقیت را در ذهن خود پرورش داده اید، اما هر چه بیشتر جلو می روید می بینید که شرایطی که کنترل آن از دست شما خارج است راهتان را مسدود کرده اند. خوشبختانه شما می توانید با توانایی های منحصر به فردی که دارید به سرعت مسیر جایگزینی را پیدا کرده و راهتان را به سوی مقصد ادامه دهیدو روش های عجیبی که شما به کار می گیرید شاید در نگاه اول به نظر دیگران غیر معقول باشند، اما آنها خیلی زود با شما همراه خواهند شد.

فـال روزانـه - Daily Omen

درهایی که راه را برای رفتن شما به سوی جاهایی که همیشه می خواسته اید هموار می سازند دارند به روی شما گشوده می شوند. با این حال با وجود آن که افق های دور دست دارند خیلی نزدیک تر از همیشه به نظر می رسند، خیلی زودتر از آنچه که فکرش را بکنید موانع غیر منتظره ای سر راهتان قرار خواهند گرفت. اما در واقع این موانع تنها ساخته و پرداخته ذهن خودتان هستند و اگر تمام عزم و اراده خود را به کار بگیرید وقت کافی برای آن که رویاهای خود را به واقعیت تبدیل کنید خواهید داشت. با قدم های کوچک راهتان را آغاز کرده و با برنامه ریزی منطقی پیش بروید تا به هدفتان برسید. برای رسیدن باید قدم در راه گذاشت!

فـال روزانـه - Daily Omen

حل کردن مشکلات موجود در روابطتان با دیگران کمی سخت تر از همیشه به نظر می رسد، زیرا از طرفی نیاز دارید که ارتباط احساسی و عاطفی داشته باشید و از طرف دیگر هم شوق مضاعفی برای داشتن استقلال در وجود خود احساس می کنید. اگر بتوانید بین این دو تعادلی منطقی به وجود بیاورید خواهید توانست خودتان را از داشتن عقب گرد در روابطتان نجات دهید. شما امروز قادر هستید که مشکلات خود را به طور بی طرفانه ای مورد ارزیابی قرار دهید. شاید در ابتدا احساس کنید که با این کار ثبات خود را دارید به خطر می اندازید، اما اگر بتوانید مشکلات خود را از درون مورد بررسی قرار داده و حل کنید خیلی زودتر از آنچه انتظار دارید نتایج مثبتی به دست خواهید آورد.
فـال روزانـه - Daily Omen
در حال حاضر توجه شما از خودتان منحرف شده و حواستان بیشتر به اطرافیانتان است و دلتان می خواهد  هر کاری که از دستتان بر می آید برای آنها انجام دهید. در نتیجه این رفتار شما است که دیگران هم بیش از هر زمان دیگری به رسیدن شما به رویاها و خواسته هایتان اهمیت می دهند و از شما حمایت می کنند. با این حال برای این که بتوانید فرصت هایی که در آینده در انتظارتان هستند را تشخیص دهید باید ابتدا با محدودیت هایتان روبرو شوید. نباید گذشته تان باعث شود که فرصت هایی که پیش رویتان هستند را نادیده بگیرید. درست است که افراد زیادی به شما علاقه و توجه نشان می دهند، اما باید در انتخاب شریک راهتان دقت بیشتری داشته باشید.

فـال روزانـه - Daily Omen
شما به اندکی زمان احتیاج دارید تا خودتان را با مسئولیت جدیدی که به عهده شما گذاشته شده است تطبیق دهید و به همین دلیل هم نمی شود انتظار داشته باشید که همه چیز خیلی خوب و راحت پیش برود. شما نیاز شدیدی به آزادی احساس می کنید و همین باعث شدیدتر شدن تنش های موجود در محل کارتان می شود. هرچند ممکن است ترجیح دهید که واکنش خیلی شدیدی از خودتان نشان بدهید، اما راه حل های هوشمندانه بسیار زیادی وجود دارند که به جای ایجاد بحث های بی پایان می توانند تغییراتی مثبت ایجاد کنند. به جای این که سعی کنید همه مشکلات را به یک باره حل کنید قدم به قدم پیش بروید.

فـال روزانـه - Daily Omen

این که تعهدات قبلیتان به شما اجازه ندهند آنچه اکنون دلتان می خواهد را انجام دهید می تواند برایتان آزار دهنده باشد. شاید تصمیم بگیرید که آن طوری که خودتان دلتان می خواهد رفتار کرده و روزتان را به تفریح و خوشگذرانی سپری کنید. اما کودک بازیگوش درونتان تحت فرمان شخصی مانند رئیستان و یا کسی دیگر که نقش والد را برایتان بازی خواهد کرد مجبور می شود پیش از انجام هر کار دیگری وظایف و مسئولیت های خود را به انجام برساند. بهتر است کار امروز را به فردا نیندازید تا بتوانید از آخر هفته خود همان طوری که از چند روز پیش برای آن برنامه ریزی کرده بودید لذت ببرید و نگران کارهای عقب افتاده خود نباشید.
فـال روزانـه - Daily Omen
شما امروز در بیان کردن حقایق با کمی تردید و دودلی عمل کرده و نگران عواقب حرف هایتان هستید. اجازه ندهید تجربه های تلخ گذشته مانع شما شوند و طبق اصول پیش بروید تا با قدرت تمام از پس آنچه پیش رویتان قرار گرفته بربیایید. با این حال بهتر است احتیاط کرده و در مورد خواسته ها و برنامه هایتان با دیگران حرف نزنید. دلتان می خواهد آینده را با رو و آغوش باز پذیرا باشید، اما حس می کنید چه این کار را بکنید و چه نکنید در نهایت پشیمان خواهید بود. تردیدهایتان را کنار گذاشته و کاری که فکر می کنید درست است را انجام دهید. دردی که مدتی است دارد اذیتتان می کند را نادیده نگیرید و حتما به یک دکتر متخصص مراجعه کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

شما امروز دارید بیش از هر روز دیگری تلاش می کنید، با این حال حتی برای انجام دادن کوچک ترین کارها هم باید با سختی و مشکلات دست و پنجه نرم کنید. اما پیش از آن که قضاوت و نتیجه گیری اشتباهی داشته باشید بهتر است کمی صبر کنید و تمام اطلاعات لازم را به دست بیاورید، اوضاع به آن بدی که شما فکر می کنید هم نیست. مشکل اصلی شما به احتمال زیاد این است که اعتمادی که به خودتان داشته اید را از دست داده اید و نمی توانید بین بیان کردن خودتان و احساساتتان و نیازی که به سرکوب کردن خود حس می کنید تعادل برقرار کنید و این دقیقا همان مشکلی است که باید هر چه سریعتر حل شود.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز تمرکز شما بیشتر روی به دست آوردن منافع شخصی است. شما احتمالا به فکر این هستید که چطور می توانید درآمد خود را افزایش دهید، روابط خود را بهتر کنید و یا در محل کارتان آزادی بیشتری به دست بیاورید. با این حال موانعی که در مسیرتان قرار می گیرند رسیدن شما به احساس رضایتی که جستجو می کنید را دشوار خواهند کرد. شاید فکر کنید که برای حفظ ظاهر مجبور هستید کارهایی را انجام دهید که خودتان اصلا دوست ندارید، اما حق انتخاب با خودتان است. شما مجبور نیستید نیازهای خود را نادیده گرفته و برای رضایت دیگران لبخند بزنید. اگر در زمینه داد و ستدهایتان، چه مادی و چه معنوی، رک و صریح باشید خیلی زود پیشرفت خواهید کرد.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز کنترل کردن هیجانات و احساساتتان تقریبا غیر ممکن به نظر می رسد، اما شما موفق خواهید شد خونسردی خودتان را حفظ کرده و دیگران را با رفتارهای عجب و غریبتان متعجب نکنید. شما چالشی را در درونتان احساس می کنید که شما را به عمل وا می دارد، اما باید یادتان باشد که رفتارهای حساب نشده عواقب غیر قابل بازگشتی را می توانند برای شما به همراه داشته باشند. سعی کنید کارهایی را انجام دهید که می توانند شور و هیجان شما را کنترل کنند. شاید بد نباشد به پیاده روی یا یوگا بروید، بعضی ها هم با انجام ورزش های رزمی این کار را انجام می دهند، اما بهترین کار این است که در مورد این احساسات خود با شریک زندگیتان صحبت کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen
شما دلتان می خواهد که یک پیله محکم به دور خودتان کشیده و در خلوت خودتان روی پیشرفت فردیتان تمرکز کنید، زیرا این کار از نظر شما به حریمی خصوصی نیاز دارد. اما متأسفانه نمی توانید برای این نبرد تن به تن با خودتان مسئولیت هایی که به عهده دارید را رها کنید. اکنون زمان تردید و کاسه چه کنم به دست گرفتن نیست. ابتدا وظایف و مسئولیت های خود را به انجام رسانده و سپس به جای خلوتی که دلتان می خواهد فرار کنید، البته این نکته را هم به یاد داشت باشید که رشد و تحول شخصی می تواند وسط روز روشن و در میان مردم نیز اتفاق بیفتد. همه چیز تنها به خود شما بستگی دارد.
حسین رادمرد
428 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید