کافه گردش
aمطالب پیشنهادی
۱۵ شهریور ۱۳۹۴, ۸:۱۷ ق.ظ

فال روزانه یکشنبه ۹۴/۰۶/۱۵

فـال روزانـه - Daily Omen
چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

پرتال اجتماعی واکنش: دوست عزیزی که ۱۵ شهریور به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! اخیرا در روابط عاطفی خود دچار تغییر و تحولاتی شده اید اما از امروز به بعد شانس به شما روی می آورد و همه چیز به بهترین شکل تغییر می کند و شما به آرامش خیال می رسید. اگر مجرد هستید، بهتر است به دنبال یک شریک زندگی برای خود باشید، اگر هم متاهل اید عشق شما عمیق تر از قبل می شود. حال که آسمان و زمین دست به دست هم دادند تا شما را به آرزوهایتان برسانند، شما نیز از این فرصت استفاده کنید و برای روابط عاطفی خود بیش از پیش زمان بگذارید. نگران کارهای عقب مانده نباشید زیرا آنچه در حال حاضر اهمیت دارد، عشق و عاشقی است. در ماه آبان، پس از این که تعادل در این زمینه از زندگی شما برقرار شد، با تمرکز بیشتر قادر خواهید بود بر کارهای دیگر نیز تمرکز کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

تغییر و تحول یکی از چیزهایی است که در حال حاضر به آن احتیاج دارید. شما فرد با اراده و سخت کوشی هستید اما گاهی هیجان و ماجراجویی نیز برای شما لازم است و شما را قوی تر از قبل می کند. بنابراین اگر اخیرا تمام انرژی و وقت خود را صرف کار کرده اید، بهتر است کمی به خودتان استراحت دهید. توصیه می کنیم با دوستان تان به مکان هایی که تا به حال نرفته اید، سری بزنید. اگر افکاری در سر دارید که می خواهید با عشق زندگی تان در میان بگذارید، درنگ نکنید. او را به مکانی خاص ببرید و راز دل خود را با او در میان بگذارید.

فـال روزانـه - Daily Omen

تنهای چیزی که اکنون به آن احتیاج دارید، یادگیری در مورد چیزهایی است که به آن علاقه دارید. این امکان در خانه یا محیط کار شما فراهم می شود کافی است در تنهایی خود به سمت شان بروید آنوقت می بینید که در کنار لذت، چقدر دانش شما  نیز افزایش می یابد پس درنگ نکنید.  امروز روز مناسبی برای ملاقات با افراد مختلف است. اگر به دنبال یک رابطه عاطفی خوب هستید، با فردی که نظر شما را به خود جلب کرده، قراری بگذارید. گفتگو تنها راهی است که می تواند شما را به اهدافتان نزدیک تر کند. جذابیت شما در چنین روزی بیش از همیشه است پس با اعتماد به نفس جلو روید.

فـال روزانـه - Daily Omen
امروز در ارتباط با افرادی که نمی شناسید، محتاطانه عمل کنید زیرا ممکن است برای شما خطراتی را به همراه داشته باشد. آنها اهدافی را در سر دارند که ممکن است برای شما هیچ جذابیتی نداشته باشد و در نتیجه موجب آزار و ناراحتی تان شود، پس بهتر است همان روند معمول همیشگی را پیش بگیرید و به محض احساس خطر، شیوه خود را تغییر دهید. مهم نیست امروز را در خانه یا محیط کار خود می گذرانید، در هر شرایطی از عشق غافل نشوید. اگر فردی توجه شما را جلب کرده است، برای صرف شام با او قرار ملاقاتی بگذارید. خجالت را کنار گذاشته و از انرژی مثبتی که در هوا پخش است، بهره بگیرید.

فـال روزانـه - Daily Omen

شما بین یک دو راهی صداقت و دروغ گیر افتاده اید. نگرانی شما طبیعی است زیرا گاهی انتخاب میان این دو بسیار سخت می شود به خصوص زمانی که پای محافظت از احساس فردی که به او علاقه دارید، در میان باشد. طبیعی است که این کار انرژی زیادی از شما می گیرد اما قبل از هر انتخابی خودتان را جای طرف مقابل بگذارید و به جای او فکر کنید. اگر شما جای او بودید، صداقت را انتخاب می کردید یا دروغ را؟ اگر به دنبال راهی برای رهایی از استرس می گردید، ما رفتن به سینما با دوستان  و ورزش کردن را به شما پیشنهاد می دهیم.

فـال روزانـه - Daily Omen
مهربانی خوب است اما نه به قیمت ناراحتی خودتان. شما باید به ندای درونی خود اعتماد کنید و جلوی آسیب های وارده بر خود را بگیرید. اگر چیزی که می شنوید با چیزی که احساس می کنید سازگار نیست، احساس خود را در اولویت قرار دهید. امروز خوش بین تر از روزهای دیگر هستید بنابراین فرصت خوبی است تا با افرادی که علاقمندی های مشترکی دارید، دیدار و کمی گفتگو کنید. اگر مجرد هستید در نمایشگاه ها یا دیگر مکان های اجتماعی حضور یابید تا عشق زندگی تان را ملاقات کنید. روزهای روشنی در انتظارتان است پس از آن لذت ببرید.
فـال روزانـه - Daily Omen

شما انرژی درونی قوی ای دارید، قادر هستید احساسات عمیق را تجربه کنید و در افکار خود غرق شوید اما بهتر است کمی از درون خود بیرون بیایید و از جهان اطرافتان لذت ببرید. از صندلی خود بلند شوید و کمی قدم بزنید. دوستان تان را به ناهار در یک رستوران دعوت کنید و با آنها به خرید بروید. برای این که از عادات روزمره خود دور شوید، کارهای جدید انجام دهید. امروز روز خاصی برای شما و عشق زندگی تان خواهد بود. هیچ سدی پیش پای شما وجود ندارد و پس از مدت ها از ته دل می خندید. اما یادتان نرود که هر دوی شما گاهی به تنهایی احتیاج دارید، این کار نه تنها شما را دورتر نمی کند بلکه موجب نزدیکی تان نیز می شود.

فـال روزانـه - Daily Omen
امروز تمرکز خود را بر ذهن تان بگذارید. اگر چه از فعال بودن و اجتماعی بودن لذت می برید اما به سرعت همه چیز برایتان کسل کننده می شود. برای این که احساس شادابی و نشاط کنید، باید کاری جدا از عادات روزانه انجام دهید به عنوان مثال به دنبال سرگرمی های جدید باشید یا موضوعات جدید و نا آشنا را مطالعه کنید. با تحریک کردن ذهن تان، انرژی بیشتری دریافت خواهید کرد. اگر در رابطه عاطفی خود به مشکل بر خورده اید، باید زمان بیشتری را صرف آن کنید و صبر پیشه کنید تا همه چیز بر وقف مراد تان شود. به زودی زاویه دید شما نسبت به زندگی تغییر می کند و روزهای بهتری پیش رو خواهید داشت.
فـال روزانـه - Daily Omen
اگر فکر می کنید که چیز با ارزرشی برای ارائه کردن به دیگران دارید، درنگ نکنید. شما ذاتا فرد مهربانی هستید و تقریبا با تمام آدم ها می توانید ارتباطی موثر برقرار کنید. بنابراین این قدرت خود را نادیده نگیرید. اگر نمی دانید از کجا آغاز کنید، اول از همه به توانایی های خوبی که دارید، بنگرید و با توجه به آنها راه خود را دنبال کنید. امروز محیط کار برایتان دلچسب است و تمام ارتباطات تان به خوبی پیش خواهد رفت. شما بهترین افراد را در بهترین مکان ها ملاقات و در مورد ایده ها و اهداف تان با آنها صحبت خواهید کرد. از تاثیر خود بر دیگران نیز غافل نشوید.
فـال روزانـه - Daily Omen
شما مهارت فوق العاده ای در پیدا کردن مشکلات و حل کردن آنها دارید. امروز فرصت خوبی است تا این توانایی خود را به کار بگیرید. اگر چیزی در مسیر شما قرار گرفت که برایتان عجیب بود، سریع در پی حل آن باشید و تا رسیدن به حقیقت دست بر ندارید. امروز شرایط برای هر نوع فعالیتی مساعد است و توانایی شما در هر زمینه ای شکوفا می شود، از این فرصت استفاده کنید. به زودی عشق در خانه شما را می زند، آماده باشید و با روی باز از او استقبال کنید. رابطه عاطفی شما با عشق زندگی تان آنقدر شدت می یابد که هر دوی شما به این باور می رسید که برای یکدیگر ساخته شده اید.
فـال روزانـه - Daily Omen
اجازه ندهید دیگران شما را کودن فرض کنند. اگر شخصی را نمی شناسید یا در مورد آن اطمینان لازم را ندارید، به ندای قلبی خود اعتماد کنید. شما فردی هستید که محافظت از دیگران در اولویت زندگی تان قرار دارد و به سادگی از خودتان و خواسته هایتان برای آنها می گذرید اما حواستان باشد که این کار را برای افرادی انجام دهید که لیاقت اینهمه فداکاری را داشته باشند و گرنه به مشکل بر خواهید خورد. حال وقت آن است تا به عشق زندگی تان زنگ بزنید و او را به رستورانی دعوت کنید. فضا برای یک رابطه رمانتیک دو نفره بسیار مناسب است اما مراقب باشید تا افراط و تفریط نکنید. تعادل راه حل هر مشکلی است.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز باید از مغزتان بیش از زمانی های دیگر استفاده کنید. افراط و تفریط می تواند موجب آسیب شما شود بنابراین تعادل را پیش بگیرید و در مورد تمام کارهایی که انجام می دهید، اطمینان کافی داشته باشید. به محدودیت ها نیز احترام بگذارید. ندیدن بهانه خوبی برای انجام ندادن کارها نیست بنابراین احتیاط و امنیت شرط لازم است. امروز شرایط برای هر رابطه ای مناسب است بنابراین اگر به فرد خاصی علاقه دارید، با او قرار ملاقاتی ترتیب دهید. حال وقت در خانه ماندن نیست، به میهمانی بروید و در فعالیت های گروهی شرکت کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز آنقدر آشفته و عصبی هستید که دیگران نمی دانند چه عکس العملی نسبت به رفتار شما نشان دهند اما نگران نباشید زیرا تا شب تمام این انرژی منفی از شما دور می شود و بار دیگر قادر خواهید بود بر خود کنترل داشته باشید. برای آرامش خاطر، خودتان را با کارهای بدنی سرگرم کنید. به عنوان مثال خانه را تمییز کنید یا دکوراسیون آن را تغییر دهید. به جای آزردن دیگران، کمی خلاقیت به خرج دهید. امروز محبوبیت شما میان دوستان تان افزایش می یابد اما ممکن است عشق زندگی تان از شما آزرده خاطر شود. پس بهتر است احساسات خود را بی هیچ پرده ای با او در میان بگذارید تا به نتیجه دلخواه برسید.

حسین رادمرد
566 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید