کافه گردش
aمطالب پیشنهادی
۱۶ آبان ۱۳۹۵, ۱۰:۲۱ ق.ظ

فال روزانه یکشنبه ۹۵/۰۸/۱۶

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که ۱۶ آبان به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امروز روزی فوق العاده خواهد بود، پس اگر در روز تولدتان اتفاقی استثنایی برایتان افتاد اصلا شگفت زده نشوید. این اتفاق منحصر به فرد را با تک تک جزئیات به خاطر بسپارید، این اتفاق ها هر روز برایتان پیش نخواهند آمد. خاطره این اتفاق می تواند به شما انگیزه ای برای بهتر کردن زندگیتان به شما بدهد و تا فرا رسیدن تابستان شما را در مسیری کاملا متفاوت قرار دهد. خودتان را برای بهره بردن از تمامی موقعیت هایی که تولد امسالتان برای شما به همراه خواهد داشت آماده کنید. سعی کنید با افرادی رابطه و رفت و آمد داشته باشید که از زندگی خود لذت برده و از آن نهایت استفاده را می کنند. این دقیقا همان چیزی است که برای خارج شدن از چرخه تکراری و خسته کننده زندگیتان به آن نیاز دارید. افراد نا امیدی که زندگی را بیش از حد جدی می گیرند شما را تنها از زندگی دلسرد خواهند کرد. از روز تولدتان تصمیم بگیرید تمام سال را از زندگی لذت برده و تک تک لحظات آن را غنیمت بشمارید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز هر بار که می خواهید دهانتان را باز کنید ابتدا کمی صبر کرده و به آنچه می خواهید بگویید فکر کنید. دیگران حرف هایتان را آنقدر ساده به دل می گیرند که حتی فکرش را هم نمی توانید بکنید. خوشبختانه داشتن یک رفتار همراه با آرامش و ملایمت خیلی بهتر از رفتار احساساتی می تواند پیام شما را به طرف مقابلتان منتقل کند. به هر حال سعی نکنید دیگران را وادار به آن کنید که مشکلاتشان را به همان روشی که شما می گویید حل کنند. اجازه دهید دیگران خودشان و بدون دخالت شما مسیر خود را انتخاب کنند. امروز مسائل عاطفی برای شما از اهمیت بسیار زیادی برخوردار هستند و نمی توانید روی کارهای خسته کننده روزمره تمرکز کنید. کمی صبر کنید، تمام ساعات بعدازظهر را برای بودن با عشقتان وقت دارید.

فـال روزانـه - Daily Omen
امروز شما دارید به موقعیتی که در دنیای اطرافتان دارید و این که آیا زندگیتان هدفی فراتر از دنیای کوچک اطرافتان دارد یا خیر فکر می کنید. شاید بخواهید دانش و آگاهی خود را به دوستان و اطرافیان خود نشان بدهید و به آنها بگویید که در شرایطی مشابه به تجربه های شما چه کاری باید انجام دهند. اگر هیچ کس به پیشنهادات شما علاقه ای نشان نداد زیاد تعجب زده نشوید. از قدیم گفته اند تا زمانی که از شما خواسته نشده است به هیچ کس نصیحت نکنید. امروز عشقتان را با یک اقدام غیر منتظره غافلگیر کنید؛ این کار می تواند به سادگی پختن یک شام خوشمزه، یا خرید دو بلیط سینما برای یک فیلم عاشقانه باشد.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز هر چقدر هم که سعی کنید دهان خود را بسته نگاه دارید زیاد در انجام این کار موفق نخواهید بود و هر کس هر چیزی که بگوید شما چیزی برای اضافه کردن به داستان دارید. متاسفانه خیلی از این حرف هایی که شما فکر می کنید خیلی مهم هستند و باید حتما گفته شوند کاملا بی ربط هستند و برای طرف مقابلتان هیچ اهمیتی ندارد. امروز ایده های خلاقانه زیادی در سرتان دارید، شاید بتوانید این خلاقیت خود را در نظم دهی به خانه تان و ایجاد تغییرات لازم در دکوراسیون منزل به کار بگیرید. هر کدام از این کارها را که انجام بدهید نتیجه کار واقعا تحسین برانگیز خواهد بود، شاید حتی بتوانید به دیگران هم در این زمینه کمک کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز ممکن است تلاش دیگران برای مجبور کردن شما به همکاری و کمک کردن به آنها باعث عصبانیت شما شود. واکنش شما می تواند برای دیگران عجیب به نظر برسد و دلیل آن هم این است که نمی دانند دلیل اصلی ناراحتی و دلخوری شما چیست. آنها از شما انتظار دارند با یک راه حل جادویی مشکل و بحرانی که آنها پیش رو دارند را حل کنید و شما از این که انتظار دارند کار و زندگی خودتان را رها کنید و با نظرات و راهنمایی های خود به داد آنها برسید ناراحت هستید. با این حال شما باید در زمانی که اطرافیانتان به کمک شما نیاز دارند در کنار آنها قرار بگیرید؛ هیچ وقت نمی توان پیش بینی کرد که خودتان چه وقت به کمک آنها نیاز خواهید داشت.امروز ممکن است تلاش دیگران برای مجبور کردن شما به همکاری و کمک کردن به آنها باعث عصبانیت شما شود. واکنش شما می تواند برای دیگران عجیب به نظر برسد و دلیل آن هم این است که نمی دانند دلیل اصلی ناراحتی و دلخوری شما چیست. آنها از شما انتظار دارند با یک راه حل جادویی مشکل و بحرانی که آنها پیش رو دارند را حل کنید و شما از این که انتظار دارند کار و زندگی خودتان را رها کنید و با نظرات و راهنمایی های خود به داد آنها برسید ناراحت هستید. با این حال شما باید در زمانی که اطرافیانتان به کمک شما نیاز دارند در کنار آنها قرار بگیرید؛ هیچ وقت نمی توان پیش بینی کرد که خودتان چه وقت به کمک آنها نیاز خواهید داشت.
فـال روزانـه - Daily Omen
امروز انگار چشمان شما به اشعه لیزر مجهز شده اند و می توانید با یک نگاه از حصاری که دیگران به دور خود کشیده اند فراتر رفته و آنچه در قلب آنها می گذرد را ببینید. اما متاسفانه خودتان به خاطر آن که هیچ شخص مورد اعتمادی در اطرافتان نمی بینید ترجیح می دهید که حقیقت و آنچه در سرتان می گذرد را از دیگران مخفی نگه دارید. در میان گذاشتن حرف دلتان با شخصی که هیچ گونه احساس نزدیکی با او ندارید بسیار ناخوشایند به نظر می رسد، اما شما این قدرت را دارید که موانعی که بین شما و نزدیکانتان قرار گرفته اند را از میان بردارید و روابط خود را بهبود ببخشید؛ عشق می تواند معجزه کند.

فـال روزانـه - Daily Omen
امروز هر چقدر از روند روزمره کارهایتان کمتر فاصله بگیرید حفظ مسیر اصلیتان برای شما راحت تر خواهد بود. بد نیست حالا که سرتان کمی خلوت شده است اندکی از وقتتان را هم صرف درست کردن اثرات جانبی اشتباهی که دیروز از شما سر زده بودید کنید. به نظر می رسد که همه از شما انتظار دارند برنامه هایی که برای آینده خود دارید را با آنها در میان بگذارید و این موضوع روابط بین فردی را برای شما به امری پیچیده تبدیل کرده است. خوشبختانه اراده شما در پایان روز شما را به نتیجه ای که خودتان انتظار داشته اید خواهد رساند. امروز روزی فوق العاده برای شروع دوستی های تازه است؛ شما هیچ تغییری نکرده اید، اما ناگهان در چشم دیگران جذابیتی بیشتر یافته اید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز هر چقدر هم که کارهای ناتمام در لیست کارهای روزمره تان در انتظار شما باشند وقت کافی برای تکمیل آنها خواهید داشت. متاسفانه در حال حاضر برقراری ارتباط با دیگران برای شما تبدیل به امری دشوار و همراه با موانع بسیار شده است، به همین دلیل هم در توضیح دادن اهداف و خواسته های خود با مشکلات زیادی روبرو خواهید شد. اگر می بینید طرف مقابلتان متوجه توضیحات شما نمی شود سعی نکنید هر طور که شده منظور خود را به او تفهیم کنید. کمی به او و خودتان فرصت داده و روز دیگری را برای ادامه این صحبت انتخاب کنید. امروز خلاقیت و استعداد هنری شما در اوج خود قرار دارد. حتی اگر به این که توانایی هنری داشته باشید شک دارید هم دست به کار شوید و شانس خودتان را امتحان کنید.
فـال روزانـه - Daily Omen
امروز شما جذابیتی فوق العاده دارید که باعث می شود دیگران بدون این که حتی از صحت حرف هایتان اطمینان داشته باشند آنها را بپذیرند. کلامتان قدرتی جادویی پیدا کرده است و به سادگی دیگران را تحت تاثیر قرار می دهد، اما بخشی از این ویژگی نیز به خاطر این است که جزئیات حرف هایتان به طور کامل مشخص نیستند و به دیگران این اجازه را می دهند که جاهای خالی را همان طوری که خودشان می خواهد باشند پر کنند. باید احتیاط کنید که سوء تفاهمی که بعدا قابل جبرا نباشد به وجود نیاید. چه مجرد باشید و چه متاهل، امروز روز خوبی در زمینه روابط عاطفی خواهد بود. اگر مجرد هستید سعی کنید در محیط های جدید حضور یافته و با افراد جدیدی آشنا شوید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز شما خیلی خوب می توانید صحبت کنید و کلمات به سادگی در ذهنتان جریان پیدا کرده و به روی زبانتان می آیند و به همین دلیل هم دنبال منبر خالی می گردید تا برای دیگران نطق کنید. شما می توانید نظرات دیگران را به سادگی تحت تأثیر قرار دهید، اما این موضوع می تواند بر خلاف میل خودتان باعث ایجاد اغتشاش و آشوب شود. شما انتظار دارید که همه نظراتتان را پذیرفته و پشت سر شما خط بکشند و زمانی که می بینید بعضی ها می خواهند مسیرشان را خودشان انتخاب کنند و از شما تبعیت نمی کنند شگفت زده خواهید شد. یادتان باشد که شما نمی توانید چیزی را به کسی تحمیل کنید و حتی اگر بتوانید هم در نهایت نتیجه مورد نظرتان را به دست نخواهید آورد.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز تمام توجه و تمرکز شما روی شبکه دوستان و اقوامتان است. شما هیچ کار به خصوصی انجام نمی دهید اما حساسیت فوق العاده ای که پیدا کرده اید شما را قادر می سازد که افکار و احساسات دیگران را درک کنید. شما باید قدرت های درونی خود را بجای منافع شخصی برای منافع همگانی مورد استفاده قرار دهید و فقط خودتان را در نظر نداشته باشید. احساسات رمانتیک شما امروز در اوج خود قرار دارند و دلتان می خواهد بدون هیچ مزاحمتی با کسی که دوست دارید وقت بگذرانید. اگر می توانید امشب را در کنار عشقتان در خانه بمانید و یک شب خیلی خوب را با نور ملایم و یک شام رمانتیک شروع کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

شما احساس می کنید که از شدت فشار و استرس دارید دچار حالت تهوع می شوید و به نظر می رسد که هیچ کاری از دست شما برای متوقف کردن این حالت بر نمی آید. شاید امروز مجبور شوید در محافل عمومی و یا با غریبه ها در رابطه با موضوعاتی صحبت کنید که برای شما و اطرافیان و جامعه تان از اهمیت بسیاری برخوردار هستند و این فشار مضاعفی به شما وارد خواهد کرد. شما آنقدر روی القای نظراتتان به دیگران متمرکز شده اید که با افراط و زیاده روی موجود در رفتار و حرف هایتان می توانید حتی آنهایی که قرار است از شما حمایت کنند را هم از خودتان دور کنید. یادتان باشد که چیزی جز حقیقت را به زبان نیاورید، آنچه از دل برآید لاجرم بر دل نشیند!

فـال روزانـه - Daily Omen
شما تمام هدف و تمرکز خود را روی آینده تان گذاشته اید و می خواهید آن را به همان شکلی که خودتان می خواهید باشد در بیاورید. سلاح اصلی ما در این راه توانایی فوق العاده ای است که در برقراری ارتباط دارید و تسلیم نشدنتان تا زمانی که پیامتان را منتقل نکرده اید. با این همه باید در نظر داشته باشید که تحمیل کردن نظرات خود به دیگران و وادار کردن آنها به این که حتما مثل شما فکر کنند کاری کاملا بیهوده است. هرکسی باید بر اساس نظرات و باورهای خودش پیش برود و تنها وظیفه شما این است که واقعیت ها را به آنها متذکر شوید، نه این که به خاطر پذیرفته شدن خودتان واقعیت را کمرنگ و بی اهمیت جلوه دهید.
حسین رادمرد
313 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید