کافه گردش
aمطالب پیشنهادی
۱ مرداد ۱۳۹۶, ۹:۰۶ ق.ظ

فال روزانه یکشنبه ۹۶/۰۵/۰۱

فال روزانه یک شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶
چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است
دوست عزیزی که ۱ مرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امسال شما به واقعیت این ضرب المثل که «پایان شب سیه سپید است» پی خواهید برد. بالاخره تلاش هایتان نتیجه خواهند داد و نگرانی هایتان برطرف شده و نور امید در دلتان برای بار دیگر زنده خواهد شد. شما خواهید توانست با خونسردی خود و با ذکاوتی که در حرف زدن دارید ذهن دیگران را در جهتی که خودتان دلتان می خواهد پیش ببرید. فرصت های بهبود وضعیت اقتصادیتان خودشان به سراغتان خواهند آمد، اما شما هم باید حواستان باشد و از آنها استفاده کنید. شما همیشه در لحظه تصمیم می گیرید و کوچک ترین وقفه ای باعث خواهد شد که خشمتان زبانه بکشد. اما امسال باید کمی عمیق تر به مسائل فکر کنید و راه حل های ریشه ای برای مسائل و مشکلات پیدا کنید. در تمام طول سال شما به طور کلی شخصیتی مثبت اندیش و امیدوار دارید. از بیکاری خودداری کنید زیرا از قدیم گفته اند که ذهن بیکار خانه ی شیطان است. سفرهایی که در طول سال خواهید داشت می توانند مقدمه ی یک رابطه ی عاشقانه یطولانی مدت را برای شما فراهم کنند. ماه های آذر، بهمن و اردیبهشت برایتان بسیار مهم و پر اتفاق خواهند بود.
فـال روزانـه - Daily Omen
امروز برنامه خودتان را کمی سبک تر کنید و اگر کارها به شما اجازه می دهند کمی به خودتان استراحت بدهید. در مکالماتی که با دیگران دارید متوجه خواهید شد که مکالماتتان با آنها خیلی فعال تر از همیشه هستند و بهتر پیش می روند. فقط یادتان باشد همان طوری که شما انتظار دارید وقتی حرف می زنید دیگران به حرف هایتان توجه کنند، شما هم باید زمانی که آنها صحبت می کنند دقت بیشتری به حرف هایشان نشان داده و فقط به فکر جوابی که قرار است بدهید نباشید. امروز تبادل دو جانبه ی افکار و اطلاعات از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. امروز فرصت پیشرفت رابطه عاطفیتان و برای مجردها هم احتمال آغاز یک رابطه ی جدید وجود دارد.
فـال روزانـه - Daily Omen
امروز با اعتماد به نفس تمام آنچه فکر می کنید باید بگویید را به زبان بیاورید. کلمات شما تأثیر بسیار زیادی روی اطرافیانتان خواهند داشت، پس کلمات خود را با دقت بیشتری انتخاب کنید. در فعالیت های بدنی که فرصت حضور در یک گروه را برایتان فراهم می کنند رکت کنید و همزمان هم به سلامتی خود رسیدگی کنید و هم نیاز خود به حضور در اجتماع و ارتباط با دیگران را برآورده سازید. امروز کار کردن برایتان بسیار خسته کننده خواهد بود و دلتان پر می زند برای این که وقتتان را با عزیزانتان بگذرانید. بعد از پایان کار روزانه تان اگر توانی برایتان باقی مانده بود با دوستانتان در خانه و یا در یکی از کافه رستوران های مورد علاقه تان دور هم جمع شوید.
 فـال روزانـه - Daily Omen
امروز ممکن است وضعیت با ثباتی که برای خود ساخته بودید به لرزش در بیاید و ثبات اولیه ی خود را از دست بدهد، اما جای هیچگونه نگرانی نیست. کافی است کمی انعطاف پذیرتر باشید و اصرار به حفظ کردن خود در این وضعیت نداشته باشید. خنده و شوخی را وارد جریان اتفاقات امروز کنید و ایده هایی که در سر دارید را با اطرافیان خود مبادله کنید. خوشبختانه امروز شما توانایی ویژه ای در قانع کردن دیگران دارید و می توانید کاری کنید که به مسائل از زاویه دید شما نگاه کنند. با این که شما نسبت به اولویت های خود به خوبی آگاه هستید، اما ممکن است امروز نتوانید آنها را عملی کنید. همه چیز به داشتن یک زمانبندی درست بستگی دارد.
فـال روزانـه - Daily Omen
امروز شما هیچ بهانه ای برای تنبلی کردن نخواهید داشت. پس صبح زود از خواب بیدار شده و روزتان را شروع کنید. هرچقدر که امروز فعالتر باشید به همان میزان هم خوشحال تر خواهید بود. از غار تنهایی خود بیرون آمده و در مورد افکار و ایده هایتان با اطرافیان خود صحبت کنید. به حرف های آنها هم گوش کنید؛ نه این که فقط بشنوید، واقعا به آنچه می گویند گوش بدهید. سعی کنید انعطاف پذیر باشید و به احساسات اطرافیانتان توجه بیشتری نشان دهید. شاید گاهی توانایی های شما دیده نشوند و به خاطر حمایت های مداوم خود از دیگران در سایه ی آنها قرار بگیرید. اما حالا شما می توانید در مرکز توجه قرار بگیرید و دیده شوید؛ خجالت نکشید، این حق شماست.
فـال روزانـه - Daily Omen
اجازه ندهید که در سکون و رکود گیر کنید و زمام امور زندگیتان را در دست بگیرید. ببینید امروز چقدر کار می توانید انجام دهید و در کارهایتان تا چه حد پیش می روید. به کارهایی که فکر م یکنید مدت هاست پیشرفتی نداشته اند نگاهی بیندازید و ببینید برای به حرکت در آوردن آنها چه باید بکنید. شاید نتوانید همین امروز برنامه هایی که برای آنها دارید را عملی کنید، اما همین که به فکر راه حلی برای آنها باشید و وقت و انرژی لازم را صرفشان کنید هم کفایت خواهد کرد.سعی کنید در مورد موضوعات مختلف مطالعه کنید و یکی دو مجله هم ورق بزنید. اگر قصد شروع پروژه جدیدی را دارید توجه بیشتری به جزئیات داشته باشید و زیاد هم عجله نکنید.
فـال روزانـه - Daily Omen
امروز شما احساس می کنید که بار سنگینی از روی دوشتان برداشته شده است و خیلی راحت تر شده اید. شاید سبکبارتر از قبل شده باشید، اما هنوز تنش های عاطفی زیادی در زندگیتان وجود دارند که باید به آنها رسیدگی کنید. زمان آن فرا رسیده است که کمی بیشتر به وضعیت سلامتی خود اهمیت بدهید. به پیاده روی و ورزش بروید و مصرف دخانیات را قطع کرده و یا به حداقل برسانید. انجام فعالیت های بدنی نه تنها باعث بهتر شدن حال جسمانی شما خواهد شد، بلکه ذهن شما را نیز بازتر کرده و به شما کمک خواهد کرد که خیلی راحت تر راه رهایی از وضعیتی که در آن قرار گرفته اید را بیابید. حداقل برای یک روز هم که شده این کار را امتحان کنید.
فـال روزانـه - Daily Omen
شما برنامه ی فشرده ای برای زندگی و آینده ی خود تدارک دیده اید؛ بار مسئولت هایی که پذیرفته اید کمی بیش از حد توانتان است و این موضوع باعث شده که فشار خیلی زیادی را روی خودتان احساس کنید. امروز کمی از تلاش بی وقفه ی خود برای بالا رفتن از پله های ترقی دست بردارید و نگاهی به دنیای اطرافتان بیندازید و ببینید دور و برتان چه می گذرد. کمی بیشتر با اطرافیان خود وقت بگذرانید و اگر برایتان امکان دارد همراه با دوستان خود به تماشای یک فیلم یا تئاتر بروید. این کارها به شما کمک خواهند کرد تا بخشی از تنشی را که در درونتان وجود دارد و ممکن است حتی خودتان هم متوجه آن نباشید، تخلیه کنید و حال بهتری داشته باشید.
فـال روزانـه - Daily Omen
امروز به اخبار توجه کنید و حداقل تیترهای اصلی همه ی روزنامه ها را بخوانید؛ نه فقط روزنامه های پر فروش، همه ی روزنامه ها! به خوانده هایتان فکر کنید و آنها را مورد تجزیه و تحلیل قرار دهید. سعی کنید با این کار دانش خود را از دنیای اطرافتان بالا ببرید. کسب اطلاعات همیشه بخش مهمی از به دست آوردن قدرت بوده است. شاید ترجیح می دادید که امروز به حال خودتان رها شوید، اما مسئولیت هایی که نسبت به اعضای خانواده، کارتان و جامعه ای که در آن زندگی می کنید دارید، نمی گذارند وقتتان را در عالم تنهایی خودتان بگذرانید. اگر می خواهید دیگران برای شما وقت بگذارند شما هم باید برای آنها وقت بگذارید.
فـال روزانـه - Daily Omen
امروز روز فوق العاده ای است برای این که به محض بیدار شدن، از تخت خود بیرون پریده و یک دنیا کاری که برای انجام دادن دارید را هرچه سریعتر شروع کنید. شاید کمی شک و تردید داشته باشید و یا ندانید که از کجا باید شروع کنید، اما نگران این چیزها نباید. حتی اگر از یک کار به کاری دیر بپرید هم مشکل خاصی برایتان پیش نخواهد آمد و در پایان بخش عمده ای از کارهایتان را به انجام خواهید رساند. در هر گروهی که قرار می گیرید حرف های خود را با صراحت بیان کنید. فعالیت های فیزیکی و ورزش هایی که باعث می شوند عمیق نفس بکشید را انجام دهید، این کار به شما کمک خواهد کرد تا آرامش بیشتری پیدا کنید.
فـال روزانـه - Daily Omen
شما دارید تلاش می کنید که کنترل تمام زندگی خود را در دست گرفته و تنها کارگردان فیلم زندگی خود باشید، اما انگار بخشی از کلیدهای رسیدن شما به موفقیت در دست های دیگران قرار گرفته اند. در حال حاضر همکاری با دیگران در جهت رسیدن به اهدافتان حرکت عاقلانه ای خواهد بود. اما اگر یکی از اطرافیانتان قصد داشته باشد قدرتی که دارد را به رختان کشیده و شما را بازیچه ی دست خود قرار دهد، کنار آمدن با او برای شما سخت خواهد بود. وقت خودتان را برای مبارزه با کمی که از کمبودهای روانی رنج می برد هدر نکنید و سعی کنید راهی برای کنار آمدن با او پیدا کنید. یادتان باشد هدف اصلی شما به دست آوردن موفقیت است.

فـال روزانـه - Daily Omen

رفتار فوق العاده­ ای که یکی از دوستان و یا اقوامتان امروز با شما دارد باعث شده به این فکر کنید که شاید کاسه ای زیر نیم کاسه است. شما احساس می کنید که او قصد دارد با این رفتار خود شما را تحت فشار بگذارد تا کاری که از شما انتظار دارد را انجام دهید. اما به احتمال زیاد این نظریه ی شما کاملا اشتباه است و هیچ کس قصد ندارد برای شما نقشه بکشد و مشکل از بی اعتمادی شما به جو مثبتی است که اطرافتان را فرا گرفته است. امروز اوضاع نسبت به چند روز گذشته رو به بهبود خواهد بود و بالاخره از تنش هایی که چند روز گذشته زندگیتان را فرا گرفته بود رهایی پیدا خواهید کرد و می توانید نفس راحتی بکشید.

فـال روزانـه - Daily Omen
امروز وقتی با دیگران حرف می زنید احساس می کنید که انگار دارید با دیوار حرف می زنید و آنها هیچ علاقه ای به داستان های شما از خود نشان نمی دهند. شاید بهتر باشد به جای این که مدام در مورد نقشه هایی که برای زندگی و آینده ی خود دارید حرف بزنید آنها را عملی کنید و از این طریق توجهی که از دیگران انتظار دارید را به دست بیاورید. امروز شما از لحاظ جسمی خیلی قوی هستید و انرژی زیادی در اختیار دارید. شاید رفتن به باشگاه بهترین راه برای تخلیه ی بخشی از این انرژی بسیار زیاد باشد. انجام فعالیت های ورزشی گروهی را به شما پیشنهاد می کنیم تا نیاز خود به شرکت در فعالیت های اجتماعی را نیز برآورده کرده باشید.
حسین رادمرد
971 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید