کافه گردش
aمطالب پیشنهادی
۲ آذر ۱۳۹۵, ۹:۲۱ ق.ظ

فال روزان سه شنبه ۹۵/۰۹/۰۲

فال روزانه سه شنبه ۲ آذر ۱۳۹۵

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

پرتال اجتماعی واکنش: فال ،دوست عزیزی که ۲ آذر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!  امروز زمین و زمان دست به دست هم داده اند تا همه چیز بر وقف مراد شما پیش رود. اگر نشانه های آن را در حال حاضر نمی بینید، مایوس نشوید. کمی صبر کنید تا خوشبختی به زودی بر شما نمایان شود. ماه دی ماه تغییر و تحول به بهترین شکل در زندگی تان است. اگر چه برای این دگرگونی دو سه ماهی باید وقت و انرژی خود را بگذارید اما در نهایت می بینید که ارزشش بالاتر از اینهاست. آنچه امروز در باغچه زندگی تان می کارید، در آینده ای نزدیک بار خواهد داد.

فـال روزانـه - Daily Omen

اگر مهارت های خود را افزایش دهید، احتمال این که در محیط کاری نیز پیشرفت کنید، زیاد است. به عنوان مثال در کلاس های فتوشاپ و … ثبت نام کنید و رزومه بهتری بسازید. این راه درهای بیشتری را به سمت تان باز خواهد کرد که بر درآمد مالی تان نیز تاثیر بسزایی خواهد گذاشت. به زودی فردی به زندگی شما وارد می شود که رابطه عمیقی را با او آغاز خواهید کرد. خوشحال باشید زیرا شور و شوق دوران نوجوانی بار دیگر به سراغ تان خواهد آمد.

فـال روزانـه - Daily Omen
 امروز سرتان شلوغ است، از این رو که مجبورید در مراسم مختلفی حضور یابید. اما اصلا نگران نباشید زیرا حضورتان در فعالیت های اجتماعی فواید بسیاری، از جمله افزایش دانش یا گسترش روابط اجتماعی، برایتان به همراه خواهد داشت. امروز روز فوق العاده ای برایتان خواهد بود زیرا از طرف یکی از دوستان تان سورپرایز خواهید شد. همین موضوع رابطه شما را مستحکم تر خواهد کرد طوری که شغلی را به طور مشترک و در آینده ای نزدیک با او آغاز  خواهید کرد.

فـال روزانـه - Daily Omen

دری که مدت هاست به رویتان بسته است، به زودی باز می شود. اگر چه شما همان فرد سالهای قبل هستید اما این موضوع اعتماد به نفس شما را بالا می برد. علاوه بر آن، اعتماد اطرافیان به شما نیز بیشتر خواهد شد. این احساس ساده به دست نیامده، به همین دلیل آن را ساده نیز از دست ندهید. دوستی از راه دور به شما پیغامی می دهد و از شما درخواستی دارد، قبل از این که به خواسته او پاسخ مثبت دهید، خوب فکر کنید زیرا ممکن است که برای شما پیامدهای بدی را به همراه داشته باشد.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز با دوستی در تماس خواهید بود که اطلاعات مهمی را به شما می رساند که احتمالا در رابطه با فرصت تحصیلی یا شغلی تان است. شما توانایی های زیادی دارید، اگر بتوانید آنها را با هم ترکیب کنید، اتفاقات خوبی در زمینه شغلی و درآمدی برایتان به همراه خواهد داشت. به زودی یکی از دوستان تان به دیدارتان می آید و پیشنهادی به شما می دهد. درست است که برای قبول این کار اعتماد به نفس لازم را ندارید اما بهتر است که آن را قبول کنید زیرا تغییرات اساسی را در زندگی شما ایجاد خواهد کرد.
فـال روزانـه - Daily Omen
 امروز زمان خوبی است تا دوستان تان را به خانه تان دعوت کنید و دور هم کمی خوش بگذرانید. اگر چه ممکن است انتظار تعداد زیادی میهمان را نداشته باشید اما خانه تان شلوغ تر از آنچه فکرش را بکنید خواهد شد. اگر چه این دورهمی خستگی به همراه خواهد داشت اما در نهایت خاطره ای برایتان خواهد ساخت که ارزشش را دارد. امروز تا می توانید از اخبار روزنامه و تلویزیون به دور باشید. گاهی بی خبری بهترین خبر است. آنچه شما در حال حاضر بدان احتیاج دارید، آرامش است.
فـال روزانـه - Daily Omen
امروز روز آرامی برایتان خواهد بود. سعی کنید از افرادی که به شما استرس وارد می کنند، به دور باشید تا این آرامش تان را خراب نکنند. به دیگران اهمیت دهید و با آنها مهربان باشید تا آنها هم انرژی مثبت را متقابلا به شما منتقل کنند. یکی از توانایی هایتان امروز فوران می کند. این توانایی می تواند ورزشی یا هنری یا حتی تحصیلی باشد، از آن بهترین بهره را ببرید و خودی نشان دهید. مطمئنا پیشنهادهای خوبی به شما خواهد شد. اگر احساس خستگی می کنید، بهتر است که خودتان را به جای دارو، با مواد غذایی تقویت کنید. مطمئنا نتیجه ای که خواهید گرفت نیز بهتر خواهد بود.

فـال روزانـه - Daily Omen

 آیا تا به حال به افزایش توانایی های کامپیوتری خود فکر کرده اید؟ اگر پاسخ شما مثبت است؛ امروز بهترین زمان برای شروع است.  با اطلاعاتی که از کلاس ها یا دوستان تان به دست خواهید آورد، به اهداف تان نزدیک تر خواهید شد. امروز خبرهای خوبی از خانواده تان خواهید شنید که روحیه تان را از این رو به آن رو خواهد کرد. این فرصت را غنیمت بشمارید و با خانواده تان یک جشن کوچک بگیرید. این روزها سلامتی شما در اولویت است، پس خیلی خودتان را خسته نکنید حتی اگر وقت باشگاه رفتن هم ندارید، یک پیاده روی ساده نیز می تواند برایتان مفید باشد.
فـال روزانـه - Daily Omen
 شرکت در مراسم اجتماعی، اطلاعات شما را در زمینه های مختلف افزایش خواهد داد که نه تنها در زندگی روزمره بلکه در محیط کار هم به برایتان مفید خواهد بود. اخیرا تصمیم به ادامه تحصیل گرفته اید. یک سفر هوایی می تواند اطلاعات خوبی را در این زمینه به دست تان برساند. اخیرا از دست فردی شاکی شده اید. بهتر است به جای این که به دنبال راهی برای جبران کارهایش پیدا کنید، نسبت به او بی تفاوت باشید. بی محلی بهترین جواب برای کارهای اوست. مطمئن باشید که او به زودی از کرده خود پشیمان خواهد شد.

فـال روزانـه - Daily Omen

 امروز ذهن تان حول مسائل سیاسی و اجتماعی می چرخد. دوست دارید اخبار را دنبال کنید و از تمام فعالیت های اجتماعی با خبر شوید.  اگر چه این کار کمی استرس زاست اما دامنه اطلاعات تان را گسترش خواهد داد. به زودی درآمد مالی شما نیز افزایش می یابد اما نباید پس از آن موفقیت، دست از تلاش بردارید. این را بدانید که با تلاش همیشه می توانید به مراد دلتان برسید، چه در زمینه کاری و چه در زمینه عاطفی… قبل از هر تصمیم گیری نیز با دیگران به خوبی مشورت کند تا به اشتباه نروید.

فـال روزانـه - Daily Omen

ایده هایی که امروز به ذهن تان می رسد را جدی بگیرید زیرا می توانند زندگی تان را از این رو به آن رو کنند. این ایده ها در فعالیت های گروهی نتیجه بهتری به همراه خواهد داشت. شاید نسبت به آینده خوش بین نباشید اما تغییراتی در زندگی تان ایجاد خواهد شد که دیدتان را کاملا  نسبت به آینده تغییر خواهد داد. پس خوش بین باشید و تلاش تان را بکنید تا آنچه مراد دلتان است را به دست آورید. این روزها خانواده به وجود شما بیشتر احتیاج دارند. سعی کنید زمان بیشتری را با آنها بگذرانید.

فـال روزانـه - Daily Omen

 امروز خبرهای خوشی را از دوستان تان خواهید شنید. این خبرها که با مهارت های شما به خوبی در ارتباط است می تواند تغییرات اساسی را به زندگی تان دهد. تا می توانید تکنولوژی را به زندگی تان راه دهید و از فواید آن بهره ببرید. اگر خواهر یا برادری دارید، این روزها بیشتر به او نزدیک شوید. او با مشکلی دست و پنجه نرم اما از بیان آن خودداری می کند. بنابراین تنها فردی که این شرایط می تواند کمک حالش باشد، شمایید. حتی اگر پیش شما دردودل نکرد، کنارش باشید تا بداند که تنها نیست.

فـال روزانـه - Daily Omen
 به زودی به همراه دوستان تان به مسافرتی می روید. این سفر می تواند تنش های چند وقت اخیر را از شما دور کند. اگر پروژه ای در دست تان است، برای انجام آن تنها به کتاب ها اکتفا نکنید، تلویزیون و اینترنت هم می تواند منابع خوبی برایتان باشند و سرعت پیشرفت شما را تسریع کند. امروز روز شلوغی برایتان است، پس صبح  زود را با یک صبحانه انرژی زا آغاز کنید تا برای کل روزتان انرژی داشته باشید. بین شما و شریک زندگی تان سوتفاهمی رخ داده است، بهتر است آن را همین امروز برطرف کنید.
حسین رادمرد
346 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید