کافه گردش
aمطالب پیشنهادی
۲۲ مرداد ۱۳۹۶, ۱۱:۱۴ ق.ظ

جشن تولد برای سگ ها در تهران + تصاویر

جشن تولد برای سگ ها در تهران + تصاویر
فرهنگ بیگانه سعی می کند تا حیوانات خانگی را به زندگی افراد وارد و با ترویج این رفتار ، حیوانات را به عنوان بهترین دوست انسان معرفی کند.
انتخاب حیوانات خانگی و وابستگی به آنها ، امروزه در میان گروهی از جوانان و بزرگسالان در هررده شغلی بسیار مد شده است تا جاییکه هر یک تلاش میکنند با ابتکاری تازه از دیگری پیشی گیرند.

جشن تولد برای سگ ها در تهران + تصاویر

 یکی از این ابتکارات ، برگزاری جشن تولدهای پر زرق و برق با هزینه‌های آن چنانی برای حیوانات خانگی است که برای بیشتر اقشار جامعه امری غیرعادی به حساب می آید.*فضایی خاص برای جشن تولد

در بازدید میدانی خبرنگار ما از یک کلینیک دامپزشکی پایتخت مشخص شد که در این مرکز درمانی برای این حیوانات به صورت مجزا جشن تولد برگزار میکنند.

 جشن تولد برای سگ ها در تهران + تصاویر
جالب توجه اینکه مهمانان این جشن تولدها برای “صاحب مجلس” کادوهایی از قبیل استخوان بیسکویتی،  لباس، خانه، ظرف غذا، را پیش کش می کنند و  قیمت پایه این هدایا از ۴۵ هزار تومان شروع می‌شود.
جشن تولد برای سگ ها در تهران + تصاویر
از موارد قابل تامل  این گزارش این است که  کیک تولدهایی با تصویر خود سگ یا گربه به صورت سه بعدی نیز سفارش داده می‌شود.*تغییر رفتار در انتخاب همدم

فرهگ های بیگانه تلاش می کند تا این مساله که سگ ها می توانند به عنوان عضوی از خانواده باشند را رواج دهد.

اینگونه اتفاقات زمانی رخ میدهد که در جوامع غربی همه چیز حول محور منفعت و سود می چرخد و این موجب می شود تا روابط بین انسان ها بسیار سرد شود و آنها برای ارضای نیازهای روحی وعاطفی خود به حیوانات روی آورند.
سپیده تدین
4,730 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

۱ دیدگاه

شما نیز می توانید در تبادل نظرها شرکت کنید، دیدگاهی بنویسید یا به دیدگاه دیگران پاسخ دهید.
این کار در توسعه وردپرس کمک شایانی خواهد کرد. برای نوشتن دیدگاه اینجا را کلیک کنید