کافه گردش
سرگرمی
۲۱ آذر ۱۳۹۴, ۱۰:۵۴ ق.ظ

نام غیرمعمول پسر کیم کارداشیان انتخاب شد /تصاویر

پرتال اجتماعی واکنش:زوج اعلام کردند که نام پسرشان را “سِینت” گذاشته اند، نامی که مانند فرزند اولشان، همه را حیرت زده کرد.صبح روز شنبه نوزاد جدید و پسر کیم کارداشیان و کانیه وست به دنیا آمد و این در حالی است که سه هفته از موعد اصلی، یعنی روز کریسمس زودتر به دنیا آمد و اکنون نام غیرمعمول او را به رسانه ها اعلام کردند. این زوج اعلام کردند که نام پسرشان را “سِینت”  گذاشته اند، نامی که مانند فرزند اولشان، همه را حیرت زده کرد.

سِینت به معنی مقدس ، معمولا عنوانی است که در کنار نام روحانیون و پرهیزکاران تاریخ مسیحیت قرار داده می شود. طبق گفته یک منبع، کیم و کانیه احساس می کنند این نوزاد به راستی “موهبت” زندگی شان است ، چرا که کیم کارداشیان ، بارداری بسیار دشواری را سپری کرده است.

طرز تهیه اُدانگ بِلادو غذای خوشمزه اندونزیایی

 کیم کارداشیان و کانیه وست

نام سینت برای نامگذاری نوزاد چندان معمول نیست و ۴۷۳۳امین نام محبوب در نوزادان پسر امریکا است و در سال ۲۰۱۴ تنها ۳۲ نوزاد پسر به این اسم نامگذاری شدند و هیچ موردی از نام نوزاد دختر گزارش نشده است.
این نام اخیرا نظر آنها را به خود جلب کرده است، چرا که در مصاحبه نسبتا جدیدی، وقتی از کیم کارداشیان پیش از وضع حمل پرسیده شد نام نوزاد انتخاب شده یا خیر، او پاسخ داد هنوز نامی انتخاب نکرده ایم.
او گفته بود:”ما تازه شروع به صحبت درمورد نام نوزاد کرده ایم و برای ما یکی از آخرین تصمیم هاست.”

طرز تهیه اُدانگ بِلادو غذای خوشمزه اندونزیایی

پیام منتشر شده از وب سایت رسمی کیم کارداشیان

کیم کارداشیان در وب سایت رسمی خود خطاب به هواداران نوشته:”سینت وست ، تاریخ تولد پنجم دسامبر ۲۰۱۵، وزن ۱ پوند و ۱ اونس” در کنار این نوشته ایموجی هایی از شبکه اجتماعی نیز قرار داده بود که به گزارش پرتال اجتماعی واکنش نشانه خانواده چهارنفره شان است.
پس از اعلام نام نوزاد جدید، بازخوردهای وسیعی در شبکه اجتماعی به وجود آمده و عده زیادی معتقدند این زوج در نامگذاری نوزادشان به این نام زیاده روی کرده اند و از آنجاکه در سال ۲۰۱۳ کانیه وست آهنگی به نام “من خدا هستم” را منتشر کرد، عده زیادی به تمسخر نام نوزاد را مرتبط با آن آهنگ می دانند!

طرز تهیه اُدانگ بِلادو غذای خوشمزه اندونزیایی

کیم کارداشیان و کانیه وست و دخترشان نورث وست

سارا ابراهیمی
869 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید