کافه گردش
مکان های تفریحی ایران
۲۱ شهریور ۱۳۹۷, ۱۱:۴۶ ب.ظ

زیبایی های موجود در روستای بناب هرمزگان

در هرمزگان می توانید مقاصد زیادی را برای گردشگری خود انتخاب کنید ، اما هیچ کجا به اندازه ی روستای بناب از جذابیت برخوردار نیست.

در روستای بناب شما یک مجموعه ی کامل از دیدنی ها در اختیار خواهید داشت ، از چشمه رفته تا مناطق سرسبز و زیبا همه و همه در روستای مذکورجای گرفته است تا بتواند لحظات شادی را برای شما به وجود آورد. نخل ها در این روستا سربرافراشته شده اند ، اگر دوست دارید تا انواعی از نخل ها را مشاهده کنید این روستا یکی از بهترین روستاها می باشد. این نخل ها دورتادور روستا هستند.

زیبایی های موجود در روستای بناب هرمزگان

داروهای گیاهی در بناب هرمزگان

در هرمزگان شما می توانید علاوه بر دیدنی ها از داروهای طبیعی که در آنجا موجود می باشد هم بهره ببرید. در کوه های این روستا انواعی از داروهای گیاهی مهم دیده می شود که از جمله آنها می توان به گل گاوزبان آرامشبخش طبیعی اشاره داشت.

 کوه شو در بناب هرمزگان

در این روستا همانطور که گفته شده کوه هایی وجود دارد اما یکی از مشهورترین آنها کوه شب خواهد بود. این کوه یکی از جذاب ترین دیدنی ها محسوب می شود. علت نام گذاشتن شب بر روی این کوه به این دلیل بوده هیچ آفتابی به این ناحیه تابیده نمی شود به همین دلیل در اغلب مواقع تاریکی روستا را فرا می گیرد در بین این زیبایی ها می توان به موجوداتی هم اشاره داشت که شما از نزدیک آنها را دیدن کنید ، بین آنها جوجه تیغی ، آهو از زیباترین ها و خاص ترین جانداران به شمار می روند.

زیبایی های موجود در روستای بناب هرمزگان

هرمزگان یکی از استان هایی است که روستاهای بسیاری دارد و هریک از روستاها هم از زیبایی های طبیعی بهره برده اند ، اما این روستا در زمره ی پربازدیدترین ها قرار دارد به همین دلیل برای گردشگری توصیه می شود. اما چرا این روستا با نام بناب نامگذاری شده ، علت این نام گذاشتن وجود تعداد زیادی از چشمه های آب خواهد بود. اگر این کلمه را به صورت جدا نیز در نظر بگیریم به صورت بن و آب خواهد شد. اگر دوست دارید تا سوغاتی از این روستا با خود ببرید بهتر است تا از خرما های طبیعی این روستا استفاده کنید.

 

آرزو
732 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید